دسته‌بندی نشده

دلایل وا رفتن کوکو سبزی و ترفندهای رفع این مشکل

2 نکته ساده برای جلوگیری از وا رفتن کوکو

کوکو سبزی با این که غذای بسیار ساده ای است اما بسیار حساس است زیرا اگر مراحل پخت آن را به همراه نکات آن مرحله به مرحله طبق دستور انجام ندهید، امکان دارد کوکوی تان در حین پخت از هم وا برود و ظاهر آن خراب شود. در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت کامل تمامی نکات لازم را برای وا نرفتن کوکو سبزی توضیح دهیم. همراه ما باشید.

جلوگیری از وا رفتن کوکو

نکاتی که باعث می شود کوکو سبزی وا نرود

زیاد بودن شوید در سبزی: در صورتی که شوید سبزی زیاد باشد، باعث شل شدن کوکو می شود که باعث می شود در حین پخت کوکو سبزی وا برود. همچنین طعم شیرین و بدی به کوکو می دهد.

کم ریختن تخم مرغ: در صورتی که تخم مرغ کوکو کم باشد، باعث می شود که کوکو خیلی خشک شود و در حین پخت و برگرداندن، کوکو وا رود. دقت کنید اندازه تخم مرغ کوکو بسیار مهم است. حتما باید تخم مرغ آن به اندازه باشد تا کوکوی تان طعمی خوب و شکلی زیبا داشته باشد.

حتماً بخوانید:

100 گرم کوکو سبزی چقدر کالری دارد ؟

100 گرم کوکو سبزی چقدر کالری دارد ؟

کوکو سبزی از غذاهایی است که هم می توانیم آنرا به عنوان یک غذای کامل برای شام یا ناهار سرو کنیم، هم انرا به عنوان پیش غذا یا میان وعده سرو کنیم. با ما…

اضافه کردن آرد: در صورتی که حس می کنید کوکوی تان خیلی شل شده است و امکان دارد در حین پخت از هم وا برود، می توانید به مایه کوکو دو تا سه قاشق آرد اضافه کنید. آرد باعث می شود تا کوکو سبزی تان از هم وا نرود و شکل آن بهم نریزد.

داغ بودن روغن: نکته دیگری که بسیار در وا نرفتن و نچسبیدن کوکو اهمیت دارد، داغ بودن روغن است. ابتدا باید روغن داغ باشد، سپس مایه کوکو را به آن اضافه کنید. در صورتی که روغن هنوز داغ نشده باشد و مایه کوکو را به آن اضافه کنید، باعث می شود تا کوکوی تان از هم وا برود و ظاهر آن خراب شود.

نکاتی که باعث می شود کوکو سبزی وا نرود

سخن آخر

برای اینکه کوکو سبزی هایتان در حین پخت وا نرود باید نکاتی را رعایت کنید. تمامی این نکات را در قسمت بالا به صورت کامل توضیح داده ایم. با استفاده از این نکات دیگر کوکو هایتان در حین پخت وا نمی رود، همچنین شکل و ظاهر کوکو هایتان بهم نمی ریزد.

منبع : رضیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا