چه نوع آردی برای پختن کیک مناسب تر است؟_62f61db84baf3.jpeg
چه نوع آردی برای پختن کیک مناسب تر است؟_62f61db84baf3.jpeg

چه نوع آردی برای پختن کیک مناسب تر است؟

بهترین آرد برای پخت کیک

این آرد بهترین نوع آرد برای پخت یک کیک عالی است.آرد کیک شامل گندم آسیاب شده و 5 تا 7 در صد پروتئین است.این میزان گلوتن کم است و هنگام خمیر کردن آرد شکل می گیرد.این آرد طی فرایندی سفید می شود تا با جذب رطوبت به شکل گیری ساختار کیک کمک کند.آرد کیک ها معمولا با میزان زیادی کره و شکر مخلوط می شود که بافت نرمی بوجود می اورد. کیک هایی همانند پاند کیک،غذای شیطان و کیک اسفنجی با این آرد پخته می شوند.
آرد را قبل تاز خمیر کردن الک کنید.آرد شیرینی هم مشابه آرد کیک است و بین 7 تا 9 در صد پروتئین دارد،اما به سختی در فروشگاهها یافت می شود.می توان آرد کیک را جایگزین آرد شیرینی کرد.

بهترین آرد برای پخت کیک

آرد همه منظوره

آرد همه منظوره همان طور که از نام آن مشخص است برای نان،کیک و شیرینی استفاده می شود.آرد همه منظوره شامل 7 تا 12 در صد پروتئین است.کیکی که که با آرد همه منظوره پخته می شود به مرغوبیت و لطافت کیکی که با آرد کیک درست می شود، نیست.برای کیک های راحت و ساده ای مانند کیک وارونه و کیک شکلاتی،می تواند استفاده شود.آرد سفید همه منظوره دارای پروتئین کمتری نسبت به آرد سفید نشده دارد که موجب میشود ،کیک لطافت بیشتری داشته باشد.

حتماً بخوانید:

آرد گندم کامل

مواد مغذی آرد کامل گندم بیشتر از آرد همه منظوره است زیرا دارای جوانه و سبوس گندم است.این آرد بافت کیک را متراکم و محکم می کند و در کیک های میوه ای مانند کیک هویج و کیک سیب کاربرد دارد.اگر تا به حال با آرد گندم کامل کار نکرده اید،برای شروع ابتدا یک چهارم تا نصف از آرد کامل گندم را به جای آرد همه منظوره استفاده کنید.اگر نتیجه رضایت بخش بود دفعه بعد میزان بیشتری از آرد گندم کامل را جایگزین کنید.

آرد کیک

اگر میزان پخت شما زیاد است،بهتر آرد همه منظوره را در خانه داشته باشید.این آرد تقریبا برای هر نوع کیک نتیجه رضایت بخشی دارد.
اگر نتوانستید آرد کیک پیدا کنید به ازای هر یک پیمانه از آرد ،یک قاشق سوپ خوری از آن کم کنید.
از آرد نان در تهیه کیک استفاده نکنید،زیرا میزان پروتئین بالای آن باعث می شود کیک سفتی داشته باشید.
آرد “سلف رایزینگ” همان طور که از نام آن مشخص است ، یک عامل ور آورنده و هم چنین نمک دارد.اگر از این آرد استفاده می کنید،بکینگ پودر و یا جوش شیرین و نمک را از دستور حذف کنید.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.