دسته‌بندی نشده

نحوه شستشوی کاپشن بادی با دست و ماشین لباسشویی

نحوه شستشوی کاپشن بادی چگونه انجام می شود؟

کاپشن ها یکی از پوشاکی هستند که پروسه خاصی در حین شست و شو دارند و همین موضوع افراد بسیاری را از شست و شوی آن ها منصرف می کند. نحوه شستشوی کاپشن بادی به عنوان یکی از این پوشاک خاص مورد توجه قرار می گیرد. در واقع برای شستشوی اصولی این کاپشن ها نیاز به کسب مهارت و تجربه خواهید داشت.

کاپشن بادی استایل خاصی به بدن شما می دهد و به همین خاطر مورد توجه بعضی از افراد قرار می گیرد. نحوه شستشوی کاپشن بادی به شکل صحیح باعث می شود که این استایل و فرم همواره برای کاپشن حفظ شود.

نحوه شستشوی کاپشن بادی چگونه انجام می شود؟

اهمیت نحوه شستشوی کاپشن بادی

کاپشن های بادی بسیار آب گیر می باشند. از این رو می توانند شما را در خشک کردن لباس به زحمت بیندازند. همان طور که می دانید برای هر پوشاکی از جمله کاپشن بادی توضیحاتی درباره نوع و نحوه شستشو وجود دارد. این توضیحات و ویژگی های ممتاز در همان اتیکت کاپشن بادی مشخص می گردد. در واقع این توضیحات، نحوه شستشوی کاپشن بادی را توضیح خواهد داد.

در چنین شرایطی شما می توانید بعد از شست و شو نیز همچنان بافت، رنگ و شکل ظاهری کاپشن بادی را حفظ نمایید. بسیاری از افراد نحوه شستشوی کاپشن بادی به شکل دستی را ترجیح می دهند. البته این گروه از دوستان باید توجه داشته باشند که آن ها نباید به کاپشن در حین شست و شو چنگ بزنند. چون این موضوع می تواند به بافت کاپشن بادی آسیب وارد نماید.

کاپشن بادی برای تمیز شدن باید به مدت بیست تا نیم ساعت در آب کف دار خیس شود. آن گاه به نرمی و با حالتی شبیه به ماساژ دست خود را بر روی کاپشن بکشید.

اگر می خواهید آب گیری مرحله آخر را در شستشوی کاپشن بادی انجام دهید، بهتر است کاپشن را در یک پارچه مناسبی بگذارید و آن گاه برای خروج آب از کاپشن اقدام نمایید. فشردن مستقیم کاپشن بادی می تواند صدمه زیادی به بافت این پارچه وارد نماید.

خشک کردن در نحوه شستشوی کاپشن بادی

خشک کردن در نحوه شستشوی کاپشن بادی

خشک کردن مسئله مهمی در نحوه شستشوی کاپشن بادی می باشد. در واقع در ماشین لباسشویی برای خشک کردن این کاپشن از یک جسم با وزن مناسب استفاده می شود. این جسم می تواند یک کفش یا یک توپ با وزن کافی باشد. در پروسه خشک کردن ضربه های لازم برای آب گیری کاپشن بادی توسط این جسم به کاپشن وارد خواهد شد. این موضوع سرعت خشک شدن کاپشن بادی را افزایش می دهد.

حتماً بخوانید:

دمای آب برای شستشوی صحیح کاپشن بادی با توجه به لیبل روی کاپشن تنظیم خواهد شد. در واقع این نکات برای حفظ بافت و الیاف کاپشن مورد توجه می باشد. نحوه شستشوی کاپشن بادی باید به شکل صحیح و اصولی باشد. در این صورت این کاپشن گران قیمت عمر بیشتری برای استفاده خواهد داشت.

این موضوع باعث حفظ کیفیت کاپشن بادی در کلیه مراحل شست و شو خواهد شد. کاپشن بادی در دسته پوشاک حساس قرار دارد. بنابراین باید توجه لازم برای شست و شوی مناسب آن مد نظر قرار بگیرد.

منبع : پاکلین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا