مزایای درمانی عالی کپسول پروستات فید نیو

فواید بی نظیر مصرف کپسول پروستات فید نیو

کپسول پروستات فید نیو در رفع علائم هیپرپلازی خوش خیم پروستات مانند تکرر ادرار شب ادراری بسیار موثر است. این مکمل کاملا گیاهی است و هیچ عارضه جانبی جدی به دنبال نخواهد داشت.

ترکیبات موجود در هر کپسول پروستات فید نیو

  • 1.22 میلی گرم توتال فلاونوئید بر حسب کوئرستین
  • 300 میلی گرم عصاره خشک میوه نخل اره ای (Saw palmetto)
  • 20 میلی گرم عصاره خشک گیاه شبدر قرمز (Red Cloven)
  • 20 میلی گرم عصاره خشک گیاه علف خرس (Bearderry)
  • 10 میلی گرم عصاره خشک گیاه گزنه (Nettle)
  • 10 میلی گرم روغن دانه کدو (Pumpkin)

روش مصرف کپسول پروستات فید نیو

1 کپسول دو بار در روز همراه با مقدار کافی آب میل شود.

کپسول پروستات فید نیو

شرح مزایای کپسول پروستات فید نیو

بزرگی پروستات می تواند باعث علائم انسدادی مانند عدم تخلیه کامل مثانه و کاهش جریان ادرار گردد و ایجاد عفونت ادراری نماید عصاره برگ علف خرس با داشتن ترکیبات هیدروکینونی خصوصا آربوتین دارای خاصیت ضد عفونی‌کننده و ضد میکروبی و ضد التهابی بوده و در درمان عفونت های مجاری ادراری موثر می باشد. در مطالعات بالینی متعدد درمان منفرد و یا ترکیبی گیاهی فراورده های نخل اره ای در رفع علائم هیپرپلازی خوش خیم پروستات مانند تکرر ادرار و شب ادراری به اثبات رسیده است. در یک مطالعه بر روی بیمارانی که با اینگونه داروهای گیاهی درمان شده‌اند به طور معنی داری اختلالات ادراری از جمله سوزش ادرار و تکرر ادرار شبانه کاهش یافته است.

فراورده های گیاهی پروستات فید نیو با بهره‌گیری از اثر سینرژیک چند عصاره گیاهی در مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز به عنوان یک داروی موثر برای کاهش التهاب پروستات و علائم ادراری این بیماری کاربرد دارد.

اسید های چرب و فیتوسترول های موجود در عصاره میوه نخل اره ای از طریق مهار آنزیم 5-آلفا ردوکتاز و در نتیجه پایین آوردن غلظت موادی که موجب بروز به هیپر پلازی خوش خیم پروستات می‌گردد در کاهش علائم و تسریع بیماری موثر میباشد. همچنین ترکیبات این عصاره با داشتن خاصیت ضد التهاب و ضد اسپاسم باعث رفع التهاب و اسپاسم پروستات شده و علائم ادراری ناشی از هیپرپلازی پروستات را برطرف می نماید.

عصاره ریشه گزنه باعث افزایش حجم و جریان ادرار و کاهش ادرار باقیمانده در مثانه می گردد. چند لیگنان از ریشه گزنه فعالیت اتصالی گلوبولین متصل شونده به هورمون جنسی انسان را کاهش می دهد. ایزو لاکتین موجود در گزنه با رقابت در اتصال گیرنده های تستوسترون در بافت پروستات موجب وقفه هیپرپلازی پروستات می‌گردد. روغن دانه کدو با داشتن فیتو استرول ها با مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز میزان DHT را کاهش داده و از بروز علائم اختلالات ادراری جلوگیری می نماید.

اسیدهای چرب غیر اشباع و ویتامین e و فلز روی موجود در آن نیز باعث بهبود فعالیت و سلامت دستگاه تناسلی و مجاری ادراری می گردد. همچنین ایزوفلاونوئید های استروژنیک موجود در عصاره شبدر قرمز می تواند از بزرگ شدن پروستات جلوگیری نموده و التهاب پروستات و مشکلات ادراری در هیپرپلازی پروستات را کاهش دهد.

نوشته های مشابه

قرص

عوارض جانبی کپسول پروستات فید نیو

در برخی افراد ممکن است باعث ناراحتی های ملایم گوارشی گردد.

موارد منع مصرف کپسول پروستات فید نیو

بهتر است در زمان بارداری و شیردهی و در افراد زیر 12 سال استفاده نشود.

همچنین مصرف آن در بیماران مبتلا به نارسایی قلبی و کلیوی توصیه نمی شود.

در صورت مشاهده علائم بیماری نظیر تب و یا مشاهده خون در ادرار بلافاصله به پزشک مراجعه کنید.

دارو به موقع و در فواصل زمانی مشخص مصرف نمایید و در صورت فراموش نمودن یک نوبت مصرف دارو مقدار مصرف بعدی را دو برابر نکنید. در صورت بروز هرگونه عارضه جانبی با پزشک خود مشورت نمایید.

تداخلات دارویی کپسول پروستات فید نیو

این دارو با فرآورده های دارویی آهن والفارین، تیلزیدها، گره دیورتیک ها، ضد انعقاد خون، ضد چسبندگی پلاکتی،حل کننده لخته خون، هپارین با وزن مولکولی پایین، استروژن پروژسترون و تاماکسیفن تداخل اثر داشته و از مصرف همزمان خودداری نمایید.

روش نگهداری کپسول پروستات فید نیو

دارو را از دسترس اطفال دور نگه دارید و پس از انقضای تاریخ مصرف استفاده ننمایید.

بیشتر بخوانید:

موارد مصرف و عوارض قرص تامسولوسین (Tamsulosin)

درمان و کاهش علائم پروستات با کپسول تاموسین

آشنایی با موارد مصرف قرص پروستیکا

separator line

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.