دسته‌بندی نشده

ایندیگو چیست ؟ 30 ویژگی بارز افراد ایندگیو Indigo Child

ایندیگو چیست ؟

کودکان ایندیگو (Indigo Children) و کودکان بلورین (Crystal Children) چه می دانید؟!!!کودکان نیلگون” بچه هایی جدید از راه رسیده اند” (The Indigo Children: The New Kids Have Arrived) رواج پیدا کرد. لی کارول ادعا می کند که این مفهوم را از طریق گفتگوهایی که با موجودی روحانی به نام کریون (Kryon) داشته، آموخته است .

کودکان ایندیگو ، از 100 سال پیش بر روی زمین تناسخ یافته اند. اولین نیلی ها، پیشگامان و راهنمایان بودند. بعد از جنگ جهانی دوم، تعداد بسیاری از آنها متولد شدند که بزرگسالان نیلگون امروز هستند. از آن جایی که در دهه ی 1970، موج عظیمی از نیلی ها به دنیا آمدند، اکنون یک نسل کامل از نیلی ها داریم همراه با افزایش توانایی ها و پیچیدگی ترکیب تکنولوژی با خلاقیت.

کودکان بلورین (کریستال) از حدود سال 2000 شروع به ظهور کردند، برخی نیز معتقدند کمی زودتر از این بوده است. آنها کودکانی بسیار توانمند هستند که هدف اصلیشان انتقال ما به مرحله ی بعدی تکامل و آشنایی ما با قدرت و نیروی لایزال الهی است. آنها به صورت یک آگاهی و هشیاری جمعی عمل می کنند تا فردی، و بر اساس “قانون یگانگی” یا وحدت آگاهی زندگی می کنند. آنان بر روی این سیاره، نیروی قدرتمندی از عشق و صلح هستند.

بزرگسالان ایندیگو و بلورین از دو گروه تشکیل شده اند. گروه نخست آنهایی هستند که به شکل کودکان نیلی به دنیا آمده اند و اکنون در حال انتقال به بلورین هستند. بدین معنی که آنها دستخوش یک دگرگونی معنوی و فیزیکی می شوند که آگاهی “مسیحا” یا “بلورین” را در آنها بیدار می کند و به عنوان بخشی از موج تغییر رو به تکامل، آنان را با کودکان بلوری پیوند می دهد.

گروه دوم افرادی را شامل می شود که بدون این خصیصه ها به دنیا آمده اند اما، یا آنها را کسب کرده اند و یا با سخت کوشی و پیگیری مستمر مسیر روحانی، در مسیر فرا گرفتن آنها هستند. این به معنای آن است که همگی ما این توانایی بالقوه را داریم که جزئی از این گروه نوظهور باشیم. پدیده ی نیلی/بلوری، قدم بعدی در مسیر تکامل ما به عنوان گونه های انسانی است. آنها اینجا هستند تا راه را به ما نشان دهند.

Indigo Child / ایندیگو چیست /

معنی ایندیگو

منشأ اسم ایندیگو چیست ؟

لغات “نیلگون” و “بلورین” به این خاطر به این دو نسل داده شده است که به درستی رنگهای هاله و الگوهای انرژی آنها را توصیف می کند. کودکان نیلی، آبی نیلی زیادی در هاله شان دارند. این رنگ متعلق به “چاکرای چشم سوم” است، مرکز انرژی درون سر که بین دو ابرو قرار دارد. این چاکرا، بر روشن بینی یا توانایی دیدن انرژی، اشباح و ارواح نظارت دارد. بسیاری از کودکان نیلی، روشن بین هستند.کودکان بلوری، هاله هایی رنگارنگ با چندین طیف رنگ دارند. این نسل همچنین، شیفته ی کریستالها و جواهرات هستند.

به عقیده ی نانسی تیپ، در حالیکه بنفش رنگ ها، کامپیوتر را به جهان عرضه کردند، این نیلی ها بودند که شبکه های اجتماعی مانند مای اسپیس، فیس بوک، توئیتر و سایر فضاهای تعاملات اجتماعی را به وجود آوردند که این امکان را به آنها می دهد که پیوسته با یکدیگر در تماس باشند. 95% از کودکانی که طی 40 سال اخیر متولد شده اند ایندیگو هستند و طی صد سال آینده، همه ایندیگو خواهند بود. او از اواخر دهه ی 1960 و اوایل دهه ی 1970 که ایندیگوها را شناسایی کرد، 4 تیپ شخصیتی آنها را مشخص کرده است. انسان گراها به طور چشمگیری افزون تر از سایر دسته ها و کارگشاها در حال حاضر بسیار بسیار کم هستند.

Indigo Child / ایندیگو چیست /

ایندیگو یعنی چه ؟

ویژگی کودکان نیلگون یا ایندیگو

1. افراد ایندیگو با احساسی از جلال و شکوه و شاهانه به این دنیا می آیند (و اغلب اینگونه رفتار می کنند)

2. افراد ایندیگو احساس می کنند “برای بودن در اینجا، سزاوارند” و از اینکه دیگران این احساس را ندارند تعجب میکنند.

3. افراد ایندیگو ارزش شخصی خود، مسئله ی مهمی نیست، آنها اغلب به والدین می گویند “آنها کی هستند”.

4. افراد ایندیگو آنها با اقتدار محض مشکل دارند (اقتدار و صلاحیت بدون توضیح یا گزینش).

5. افراد ایندیگو به سادگی، یک سری از کارها را انجام نخواهند داد، به طور مثال، منتظر ماندن در صف برای آنها مشکل است.

6. افراد ایندیگو نظام های مربوط به تشریفات و رسوم مختلف که محتاج خلاقیت و نوآوری نیستند، آنها را سرخورده می کند.

7. افراد ایندیگو اغلب هم در خانه و هم مدرسه، روشهای بهتر انجام امور را تشخیص می دهند که موجب می شود، “سنت شکن” به نظر آیند (از هیچ نظامی پیروی نمی کند).

8. افراد ایندیگو به نظر غیراجتماعی می رسند مگر آنکه با افرادی همانند خود باشند. اگر افراد دیگری با آگاهی مشابه در اطرافشان نباشند، اغلب گوشه گیر و درونگرا می شوند، احساس می کنند سایر انسانها آنها را درک نمی کنند. به خاطر معاشرت و مردم آمیزی، مدرسه اغلب برایشان بسیار دشوار است.

9. افراد ایندیگو به نظام تربیتی که “گناه و تقصیر” به دنبال دارد واکنش خوبی نشان نمی دهند. (صبر کن پدرت بیاد و ببینه چه کار کردی(

10. افراد ایندیگو از اینکه نیازهایشان را ابراز کنند خجالت نمی کشند.

11. افراد ایندیگو عموماً سال 1995 به بعد به دنیا آمده اند.

12. افراد ایندیگو چشمانی بزرگ با نگاهی به شدت خیره کننده دارند.

13. افراد ایندیگو شخصیتی پرجاذبه و گیرا داشته و بسیار با محبت هستند.

14. افراد ایندیگو دیر به حرف می آیند (3 یا 4 سالگی) و گرایش زیادی به کلام آهنگین دارند و ممکن است پیش از صحبت کردن، آواز بخوانند.

15. افراد ایندیگو از تله پاتی و زبان اشاره ای که خود ابداع کرده اند برای برقراری ارتباط استفاده می کنند.

16. افراد ایندیگو ممکن است مبتلا به اوتیسم و سندرم اسپرجر تشخیص داده شوند.

17. افراد ایندیگو آرام و متین، دوست داشتنی، مهربان و بخشنده هستند.

18. افراد ایندیگو بسیار حساس و همدل هستند.

19. افراد ایندیگو با طبیعت و حیوانات ارتباط نزدیکی دارند.

20. افراد ایندیگو نشانه هایی از شفادهی بروز می دهند.

21. افراد ایندیگو به کریستال ها و جواهرات بسیار علاقه مند هستند.

22. افراد ایندیگو اغلب در مورد فرشته ها، ارواح نگهبان و خاطرات زندگی گذشته صحبت می کنند.

23. افراد ایندیگو به شدت هنرمند و خلاق هستند.

24. افراد ایندیگو غذاهای گیاهی و آب میوه ها را به غذاهای معمولی ترجیح می دهند.

25. افراد ایندیگو ممکن است سیاحان و کوه نوردانی بی باک باشند با احساس شگفت انگیزی از تعادل.

26. افراد ایندیگو آنها عاشق رنگها هستند. رنگارنگ لباس می پوشند.

27. افراد ایندیگو احساس آسیب پذیری و بی دفاعی دارند ولی همچنان از درون قوی هستند. اراده و عزمی راسخ دارند زمانیکه بر روی چیزی متمرکز می شوند.

28. افراد ایندیگو توانایی ذاتی برای پرده برداری از ترس افراد دارند. به نظر می رسد می توانند بفهمند در سر و قلب کسی چه می گذرد.

29. افراد ایندیگو اغلب چشمانی بزرگ و شفاف دارند. در عکس ها یا زمانیکه به شما نگاه می کنند، چشم ها برجسته و چشمگیر هستند. گاهی احساس می کنید که انگار به درون شما نفوذ می کنند.

30. یکی از ویژگی های اندیگو این است که « عاشق پوشیدن آخرین مد، لباس های مبدل و نقش بازی کردن هستند و بازیگران خوبی می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا