فواید مصرف پودر لاغری یوتام_۵f5ee83ea8393.jpeg
فواید مصرف پودر لاغری یوتام_۵f5ee83ea8393.jpeg

فواید مصرف پودر لاغری یوتام

پودر لاغری یوتام و تاثیر آن بر کاهش وزن

پودر لاغری یوتام محصول شرکت رایا آتیس آریا کشور ایران است و دارای مجوز سازمان غذا و دارو جهت کاهش وزن است .
پودر لاغری یوتام به چند طریق باعث کاهش وزن افراد می‌شود اول اینکه با بالا بردن متابولیسم باعث سوزاندن چربی‌های ذخیره‌شده و درنتیجه کاهش وزن می‌گردد . پودر لاغری یوتام ویتامین‌ها و عناصر کمیاب را تأمین می‌نماید که عمده‌ترین اثر آن ایجاد نشاط , شادابی ,زیبایی و تقویت پوست و مو است . علاوه بر این پودر یوتام با ممانعت از اثر لیپازها و کلسترول استرازها و داشتن ترکیبات ملین باعث می‌شود چربی‌های موجود در ماده غذایی بدون جذب شدن از بدن دفع شوند. همچنین مواد مؤثره موجود در این فرآورده به‌صورت سنیرژیسم بر روی مراکز احساس گرسنگی اثر کرده و موجب مهار آن می‌گردد . بدون عارضه بودن پودر کاهش وزن یوتام از مهم‌ترین امتیازات این محصول به شمار می‌آید . با این مقاله از مجله دلگرم در رابطه با تاثیرات پودر لاغری یوتام با ما همراه باشید .

اثرات پودر کاهش وزن یوتام

 • کاهش وزن بدن
 • تناسب اندام
 • کاهش اشتها
 • چربی سوز

روش مصرف

۷ گرم (۱ قاشق مرباخوری) پودر یوتام قبل و یا همراه هر وعده غذایی مصرف شود ( می توان با ماست مخلوط کرد)

مواردمنع مصرف پودر لاغری یوتام

 • تیروئید پرکار
 • فنیل کتونوریا دوران بارداری
 • دوران شیردهی

پودر لاغری یوتام

نحوه عملکــرد پودر لاغری یوتام

پودر کاهش وزن یوتام با دارا بودن فرمولاسیونی متفاوت و منحصر به فرد اثرات مختلفی جهت کاهش وزن بدن دارد. گیاه cuminum cyminum به کار رفته در ترکیب این پودر مانع از تبدیل گلوکز به چربی شده و از جذب و تبدیل آن به انرژی جلوگیری می‌کند‌ . پودر یوتام با تأثیر بر روی آنزیم آمیلاز بزاق و روده که وظیفه آن کمک به هضم و جذب مواد قندی در بدن است باعث کاهش شدید میزان جـذب مواد قندی غذای مصرفی می شود که با این مکانیسم میزان تجمع مواد قندی در بدن کاهـش یافته و سوخت و سـاز بدن جهت جبران این مسئله ناچـار به چربی سوزی می شود‌. همچنین فیبر موجود در ترکیبات گیاهی به کار رفته در این محصول با ساختار مشبک و قابلیت فوق العاده مؤثر خود موجب می شود که شخص احساس سیری کاذب داشته و از جذب انرژی اضافه جلوگیری می‌کند . پودر کاهش وزن یوتام اثرات و فواید متعدد دیگری نیز دارد که می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • با افزایش سوخت و آغاز وضعیت چربی سوزی توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم‌، پهلوها و ران‌ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی می کند و رفته رفته از حجم و وزن اندام‌های چاق کم و کمتر می‌نماید.
 • چربی‌های رسوب کرده در داخل رگ‌های خونی را سوزانده و بر سلامت قلب و عروق می‌افزاید اشتهای کاذب را از بین می‌برد و با کم کردن اشتها از ورود انرژی و کالری مازاد بر نیاز بدن می‌کاهد‌.
 • ویتامین‌ها و عناصر کمیاب را تأمین می‌نماید که عمده‌ترین اثر آنها ایجاد نشاط، شادابی، زیبایی، و تقویت پوست و مو است. ازجمله این عناصر می‌توان به سدیم، پتاسیم، فسفر، کلسیم، منیزیم، منگنز، ویتامینA، ویتامینC، ویتامین K و … اشاره نمـود که می‌توانند باعث کمک به جذب آهـن و ویتامین‌ها، ثـابت نگه‌داشتن تعـادل مایعـات در درون و خـارج سلول‌ها‌، انتقال پیام‌های عصبی و استحکـام استخوان‌ها در بدن شوند.
 • از دیگـر خواص ترکیبات گیاهی و کاملاً طبیعی به‌کاررفته در این محصول می‌توان به جلوگیری از تصلب شرایین، کاهش فشارخون، کاهش کلسترول خون، ضد سرطان و آرام‌بخش بودن را ذکر کرد.

لذت تناسب‌اندام و جذابیت امتیاز غیرقابل‌چشم‌پوشی برای آن‌هایی است که برای سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است. پودر کاهش وزن یوتام درست همان نیازی است که می‌تواند لایه ضخیم چربی‌ها را از تن به درآورد و زیبایی نهفته شما را نمایان سازد.

دوره مصرف پودر لاغری یوتام

مدت‌زمان مصرف مطلوب ۴۵ الی ۶۰ روز ( یک دوره ) می باشد و برای حصول نتیجه مناسب و تثبیت آن حداقل باید یک دوره کامل مصرف شود.

** هشدار و توجه جدی **
این مطلب با توجه به توضیحات سازنده و صرفا جهت اطلاع بازنشر شده و مجله دلگرم هیچگونه مسئولیتی در قبال ادعاهای سازنده و منبع این مقاله ندارد , برای تهیه هر نوع دارویی ( گیاهی یا غیره ) , ابتدا لازم است صحت مجوز سازمان غذا و دارو را در محصول مربوطه بررسی کنید.

divider

گردآوری توسط بخش سلامت

مجله دلگرم

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.