ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟_633184ff6fa2f.jpeg
ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟_633184ff6fa2f.jpeg

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

سرفصل های این مقاله

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

در این پست در مورد ساناز محترم همسر دوم شهاب حسینی صحبت می‌کنیم. بازیگر مشهور و محبوب آقای شهاب حسینی از همسر اول خود جدا شده و به تازگی خبر ازدواج مجدد او در رسانه ها بسیار دیده شده اسـت. با توجه بـه اطلاعات منتشر شده می‌خواهیم در مورد ازدواج مجدد شهاب حسینی صحبت کرده و با همسر دوم او بیشتر آشنا شویم. در ادامه با ما باشید.

به تازگی اخباری در فضای مجازی درباره‌ ازدواج مجدد سید شهاب‌الدین حسینی منتشر شده اسـت. شهاب حسینی سوپراستار سینما کـه مدتی اسـت از همسر اولش پریچهر جدا شده اسـت، بتازگی برای دومین بار ازدواج کرده اسـت. هم چنین شهاب حسینی در اکران مردمی فیلم شین، برای اولین بار با همسر دومش «ساناز محترم» حضور پیدا کرد.

واکنش پریچهر قنبری به ازدواج مجدد همسر سابق اش

پس از این که شهاب حسینی در مراسم اران فیلم سینمایی شین با همسر جدیدش حضور یافت، خیلیها منتظر واکنش پریچهر قنبری همسر اول او بودند. حال پریچهر قنبری با انتشار یک استوری غمناک بـه شکل غیر مستقیم نسبت بـه این موضوع واکنش نشان داده اسـت. پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی مدتی اسـت کـه عکسهای تنها با کپشن هاي غمگین منتشر کرده و مدام از تنهایی صحبت می کند.

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

او فقط بعضی وقت ها بـه همراه پسرش دیده می‌شود کـه با استوری جدیدش شک ها را به طلاق گرفتن از شهاب حسینی بیشتر کرده اسـت. انتشار این استوری کنایه دار کافی بود تا دوباره بحث طلاق گرفتن او از شهاب حسینی مطرح شود. همانگونه کـه در بالا ذکر شد، همسر سابق شهاب حسینی با انتشار خبر ازدواج همسر سابق خود ناراحت بودن خود را با انتشار یک استوری نشان داد.

شهاب حسینی و پریچهر قنبری مدتی بود کـه از هم جدا شده بودند و در سه سال اخیر دیگر به صورت مشترک در هیچ محفل هنری دیده نشده و تمام عکسهای مشترک خود را از فضاهای مجازی هم دیگر پاک کردند ولی هیچگاه بـه صورت رسمی در این رابطه صحبت نکردند.

زندگی شهاب حسینی با همسر اول

شهاب حسینی با اشاره بـه درگیری‌های بازیگری کـه لذت زندگی خانوادگی را از او گرفته بیان می دارد: «بچه هاي مـن با مـن خاطرات مشترک زیادی ندارند، آنها همیشه از مـن محروم بوده اند. همسرم هیچوقت از زندگی با مـن رضایتی را تجربه نکرده. مـن پدرم را از دست دادم در حالی که سال‌هـای آخر نتوانستم وی را آن ‌طور کـه باید ببینم. این‌ها تقصیر سینماست. واقعا تقصیر سینماست اما در ازای این‌ها چـه بـه دست آوردم؟»

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

پریچهر قنبری در ۴ دی ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمده و فارغ‌التحصیل رشته چهره پردازی از دانشگاه تهران اسـت. او یک خواهر و یک برادر دارد و آخرین فرزند خانواده اسـت. از تجربه های بازی او در جلوی دوربین می توان بـه فیلم ساکن طبقه وسط بـه کارگردانی همسرش در سال ۱۳۹۳ اشاره کرد. شغل اصلی همسر سابق شهاب حسینی مزون داری اسـت و برندهای معروفی را به نام خود ثبت کرده اسـت.

بیوگرافی ساناز ارجمند

ساناز محترم سال ۱۳۶۹ در شهر مشهد به دنیا آمده اسـت. او در چند سال اخیر بـه تهران نقل مکان کرده و در پروژه‌های عکاسی مدلینگ و آتلیه‌ها فعالیت می کرد. شروع همکاری و آشنایی ایشان با شهاب حسینی از عکاسی در برنامه «هم رفیق» شروع شد و بعداً بـه استخدام شرکت «سون اسکای» آقای بازیگر هم درآمد. این زوج اولین بار در اکران فیلم «شین» در کنار هم اولین بار دیده شدند.

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

شهاب‌ حسینی در سال ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. شهاب حسینی اولین فرزند خانواده اسـت و یک برادر و دو خواهر دارد. شهاب حسینی در سال ۱۳۷۴ ازدواج کرد، فرزند نخست او با نام محمدامین در زمستان ۱۳۸۲ و فرزند دوم او بنام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند. باید بگوییم کـه طلاق شهاب حسینی بازیگر سینمای کشور ایران، از همسرش پریچهر قنبری سر و صدای زیادی بپا کرد.

عکس های ساناز ارجمند

ساناز محترم همسر دوم شهاب حسینی کـه ۱۷ سال با سوپراستار فاصله سنی دارد در برنامه هم رفیق با شهاب حسینی آشنا شد. این اتفاق در شرایطی افتاد کـه هوز شهاب حسینی در خصوص جدایی یا عدم جدایی از همسرش هیچ اظهار نظری نکرده. همسر جدید آقای بازیگر کـه از مدرک تحصیلی اش اطلاعاتی در دست نیست. در زیر عکسهای ساناز محترم همسر دوم شهاب حسینی را می بینیم.

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟

پیج اینستاگرام ساناز ارجمند

sanazarjmnd@

منبع: parsnaz.com

اگر از مقاله بالا لذت بردید، پس به مطالب زیر هم سر بزنید:

اشتراک گذاری:

محسن

محسن

خوشحالم که توانستم برای مردم عزیز کشورم کمی مفید باشم و با اشتراک گذاری مقالات از مراجع معتبر یا با تحقیق در رابطه با آن موضوع در پیشرفت آگاهی مردم ایران عزیز گامی بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *