دسته‌بندی نشده

راهنمای کامل و ساده تلفنبانک پاسارگاد

راهنمای کامل و ساده تلفنبانک پاسارگاد

از طریق تماس با تلفن بانک پاسارگاد می توانید از خدماتی مانند عملیات بانکی، عملیات کارت، عملیات چک، عملیات تسهیلات، اعلام تعداد سهام، پرداخت قبض، دریافت موجودی کارت، اطلاع از صورتحساب کارت، کمک به موسسات خیریه، پیگیری تراکنش ها، مسدود کردن کارت و … استفاده کنید.

شماره تلفنبانک پاسارگاد = 82891111 و 82890

تلفنبانک پاسارگاد

  • تلفنبانک پاسارگاد: جهت بهره مندی از این خدمت، به یکی از شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه نموده و پس از تکمیل فرم درخواست، رمز مربوطه را دریافت نمایید. (آدرس شعبه های بانک پاسارگاد)
  • پس از فعال شدن خدمت، از طریق برقراری تماس با شماره 82891111 و فشردن کلید 1 می توانید از امکانات سیستم بهره مند شوید.

نکات مهم جهت سهولت استفاده از تلفن بانک:

  • کلیدهای میانبر: در تلفن بانک به جای وارد نمودن شماره سپرده می توانید از کلیدهای میانبر استفاده نمایید؛ بازه ی کلید های میانبر بین 1 تا تعداد سپرده های مشتری بوده و با 0 شروع می شود. برای مثال اگر دارای 3 سپرده هستید، می توانید از کلیدهای میانبر 01، 02 و 03 به جای وارد نمودن شماره سپرده متناظر هر یک از سپرده های خود استفاده نمایید. در هر مرحله که باید شماره سپرده وارد شود، میتوان کلید میانبر متناظر آن سپرده را وارد کرد.

برای مثال در صورتی که شماره ی سپرده ی اول شما *1*123456*800*201 می باشد، می توانید کلید میانبر *01 را وارد نمایید. جهت اطلاع از کلید میانبر سپرد های خود به صورت گویا و فکس، پس از ورود به منوی اصلی تلفن بانک، به منوی “کلید های میانبر (کلید 5)” مراجعه نمایید. همچنین جهت سهولت کار در هنگام استفاده از شماره کارت، می توان از کلیدهای میانبر نیز استفاده نمود.

  • دسترسی سریع به منو ها: هر یک از زیر منوها (پس از ورود موفق به سیستم تلفن بانک)، از طریق تلفیق متوالی اعداد متناظر هر زیر منو قابل دسترسی است. برای مثال جهت ارسال فکس گردش حساب به شماره دیگر، باید مسیر زیر را از منوی اصلی دنبال کرد:

منوی اصلی –> کلید 1 (منوی عملیات بانکی) –> کلید 5 (منوی فکس گردش حساب) –> کلید 2 (فکس گردش حساب به شماره دیگر)

جهت دسترسی سریع به این منو در همان ابتدای ورود به تلفن بانک، می توان اعداد 152 را پشت سر هم وارد کرد تا به منوی “فکس گردش حساب به شماره دیگر” وارد شویم.

  • بازگشت به منوی قبل و خروج از سیستم: در هر یک از منوهای تلفن بانک، می توانید با فشردن کلید 9 به منوی قبل برگردید؛ همچنین با فشردن کلید # از سیستم تلفن بانک خارج خواهید شد.
  • دریافت فکس: در هر یک از منوهای ارسال فکس تلفن بانک، دو گزینه “فکس به شماره دیگر” و “فکس به همین شماره” موجود است. در صورتی که دستگاه فکس شما به همان خط تلفنی متصل است که با آن با تلفن بانک تماس گرفته اید، باید گزینه ی “فکس به همین شماره” را انتخاب نمایید. در غیر این صورت باید گزینه ی “فکس به شماره ی دیگر” را انتخاب نمایید و شماره فکس را وارد نمایید.

separator line

حتماً بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا