بازی های مخصوص زوج ها : چگونه از گذراندن وقت با همسرم لذت ببرم ؟_۵f60bde4f4066.jpeg
بازی های مخصوص زوج ها : چگونه از گذراندن وقت با همسرم لذت ببرم ؟_۵f60bde4f4066.jpeg

بازی های مخصوص زوج ها : چگونه از گذراندن وقت با همسرم لذت ببرم ؟

بازی های مخصوص زوج ها

زمانی که به یک دختر یا پسر در یک رابطه متعهد میشوید، گذراندن وقت با دوستانتان دیگر برایتان در اولویت نیست.

اما این به این معنا نیست که دیگر نمیتوانید خوش بگذرانید، میتوانید بقیه دوستانتان را برای خوشگذرانی های متاهلی به رابطه تان دعوت کنید. بازی هایی را انتخاب کنید که خنده را بر روی لبان اطرافیانتان بیاورد، و حس رغابتی را در آنها ایجاد کند.

انواع تفریحات همسرانه

۱٫ نبرد زوج ها

هر زوج به تیم جدایی تقسیم میشود، شما میتوانید این بازی را در غالب خانوادگی به این گونه طراحی کنید که هر تیم به سوالات لیست شده زود تر جواب بدهد آن برنده است.

اگر تیمی به یکی از سوالات مطرح شده پاسخ ندهد ، تیم مقابل یک امتیاز میگیرد. سوالات باید در مورد زوج ها و رابطه شان باشد.

اگر شما این بازی را بردید میتوانید از زوج مقابل کاری را بخواهید تا انجام دهید که البته برایشان سخت است.

مدل دیگر این بازی به این گونه است که هر گروه برای گروه مقابل لیستی از سوالات را مینویسد، هر فرد باید به سوالات پاسخ دهد، در آخر زوج ها جواب ها را با هم چک میکنند، تیمی که بیشترین جواب درست را داده باشد آن برنده است.

۲٫ بازی حدس زدن

این بازی را میتوانید با تقسیم شدن زوج ها به دو تیم انجام دهید، یا اینکه هر زوج در یک تیم جدا قرار بگیرد.

یک فرد به عنوان نماینده ی تیمش بلند میشود و سعی میکند با حرکات بدن منظورش را به هم تیمی هایش برساند، این بازی را طور دیگری نیز میتوانید اجرا کنید، به این صورت که به جای حرکات بدن از کشیدن استفاده کنید، چیز هایی را بکشید که منظور جمله ی شما را به هم تیمی هایتان برساند.

در مدل دیگر میتوانید از کلمات استفاده کنید، از کلماتی که ارتباط چندانی با جمله یا کلمه ی مورد نظر شما ندارند.

۳٫ بازی پیدا کردن

بسته به فضایی که در اختیار دارید میتوانید چیز های متفاوتی را در جاهای مختلف خانه پنهان کنید تا زوج های دیگر به دنبال آن بروند، چیز هایی که شما پنهان میکنید متواند دسته گل، خرس عروسکی، شکلات ولنتاین، سی دی آهنگ و…باشد.

زوج ها باید تلاش کنند تا موارد بیشتری را پیدا کنند، هر زوجی که اولین آیتم را پیدا کرد شانسش از بقیه بیشتر میشود، آیتم هایی که پیدا شده را علامت میزنید تا بقیه به دنبال آن نروند.

همچنین میتوانید، یک چیز مهم را به عنوان گنج پنهان کنید و با پرسیدن سوال از زوج ها به آنها سرنخ بدهید، زمانی که سوال را درست جواب دادند میتوانید به آنها یک سرنخ بدهید تا به گنج نزدیک تر شوند. اولین تیمی که گنج را پیدا کرد او برنده است.

۴٫ تنبیه زوج احمق

حس رغابت همراه با تفریح را در غالب چند بازی به اجرا درآورید. چند بازی را طراحی کنید که زوج ها با توجه به عملکردشان در آن امتیاز میگیرند، در پایان روز زوجی که کمترین امتیاز را داشت به عنوان بازنده انتخاب میشود و باید تنبیه شود، برای این تنبیه شما میتوانید هر برنامه ای را ترتیب دهید.

این تنبیه ها باید خلاقانه و دیوانه کننده باشد، به عنوان مثال ساختن برج با کارت ها، رساندن توپ پینگ پونگ به نقطه ی مورد نظر به وسیله ی فوت کردن. این روش ها بسته به سلیقه ی خودتان است و میتواند خیلی سخت تر از اینها هم باشد، بستگی به خودتان دارد که ببینید چه کاری برای شما جذاب تر است.

بازی های مخصوص زوج ها / تفریح مخصوص زوج ها

بازی های ذهنی خانمها با آقایان در روابط

آشنایی با خصوصیات جنس مخالف برای هر فرد دشوار می باشد. علاوه بر این بازی هایی که هر یک از طرفین، بر سر دیگری در می آورد، نیز راه رسیدن به این شناخت را مشکل تر می کند.

بگذارید روراست باشیم؛ همانطور که شاید خیلی از شما هم بدانید، هیچ مردی دوست ندارد با یک خانم وارد جنگ روانی شود.

ولی اصلا لازم به ترس نیست. در این قسمت ۱۰ نمونه از بارزترین بازی های خانم ها در دنیای قرار های ملاقات ذکر شده است تا همه چیز در مورد خانم ها برایتان فاش شود

۱٫ بازی انتظار

شما با او تماس می گیرید (اگرچه اغلب این کار را انجام نمی دهید یا حداقل اینکه نباید انجام دهید) و برایش پیغامی می گذارید تا با شما تماس بگیرد.

ساعت ها و شاید روزها سپری می شود و خبری از او نمی شود. او به این دلیل شروع به وقت کشی می کند که هیچ گاه دوست ندارد خودش را مشتاق و یا علاقمند نشان دهد. هر چند جذب شما شده اما دوست ندارد با برقراری رابطه زیاد، شما را از دست بدهد.

چه کار کنید: پس از چند روز، مجددا با او تماس بگیرید و مطمئن شوید که پیغام شما به دستش رسیده است؛ از این مرحله به بعد همه چیز به دست اوست که آیا شما را می خواهد و یا اینکه از شما دوری می ورزد.

اگر تمایلی به برقراری رابطه از خود نشان نداد می توانید به راحتی متوجه شده و عکس العمل مناسب را بروز دهید.

۲٫ بازی طعمه

عبارت “من فکر می کنم این شلوار منو کمی چاقم کرده….. تو چی فکر می کنی؟” سناریویی است که شما را در موقعیت مشکوکی قرار می دهد.

نظر شما برای او از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما سوال را طوری مطرح می کند که شما ناخواسته پاسخ مثبت به او بدهید. در چنین مواقعی کاملا هوشیار باشید.

چه کار کنید: به طعمه ای که بر سر راهتان قرار گرفته توجه نکنید. پیش از پاسخ دادن نباید بیش از اندازه مکث کنید. چه لباس برازنده او باشد چه نباشد، به او بگویید که بسیار زیباست و در آن لباس فوق العاده به نظر می رسد.

اگر او در پاسخ گفت: “تو فقط به خاطر من داری اینو می گی” به او بگویید: ” تو هر لباسی که بپوشی باز هم در نظر من زیبا هستی!”. ممکن است دروغ باشد ولی به هر حال با این کار از یک جر و بحث طولانی جلوگیری می کنید.

۳٫ بازی بی دست و پایی

بعضی مواقع اتفاق می افتد که او دوست ندارد کاری را انجام دهد. برای اینکه شما را به نوعی وادار به انجام دادن آن کار نماید، چیزی شبیه به این می گوید:

“من دقیقا نمی دونم باید این کار را چگونه انجام دهم.” آن کار بخصوص شاید برنامه ریزی و یا نصب یک نرم افزار کامپیوتری باشد که اگر چه به خوبی از نحوه اجرای آن آگاه است، اما فقط دلش نمی خواهد آنرا انجام دهد.

چه کار کنید: در بیشتر موارد بهتر است که بی خیال چیزهای دیگر شده و درخواست او را اجرا کنید. اما مراقب باشید که این امر برای او به صورت عادت در نیایید؛ وگرنه همیشه مجبور هستید جور کارهای او را بکشید.

در عوض در حین اجرای برنامه او را در کنار خود بیاورید و مراحل مختلف را به او آموزش دهید. با این روش او دفعه آینده برای شانه خالی کردن از زیر این کار هیچ بهانه ای ندارد.

۴٫ بازی دست نیافتنی جلوه دادن

خانم ها دوست دارند خودشان را در نظر آقایون دست نیافتنی جلوه دهند. گاهی اوقات نیز برای جلوگیری از بروز شکست عاطفی، احساسات خود را بیان نمی کنند.

آنها قبل از شیرجه حرارت آب را تست می کنند به عبارت دیگر پیش از قبول ریسک شکست باید مطمئن شوند که آیا شما آنها را از صمیم قلب دوست می دارید یا خیر.

چه کار کنید: اگر دیدید که او در مورد احساستش نسبت به شما مطمئن نیست اما در عین حال به شما “اظهار علاقه” می کند وظیفه شما هم این است که کار مشابه را در مورد او انجام دهید.

اما در انجام این کار زیاده روی به خرج ندهید، چون شما نیز باید در نظر او دست نیافتنی جلوه کنید. اجازه دهید تا او بداند که دوستش می دارید، اما در عین حال باید او را متوجه کنید که در صورت عدم ایجاد رابطه مناسب شما می توانید به راحتی به دنبال شخص دیگری بروید.

۵٫ بازی ” باید با هم صحبت کنیم”

این بازی معمولا زمانی شروع می شود که شما مشغول تماشای یک رویداد ورزشی مهم، نظیر جام جهانی هستید. یک بار دیگر او قصد دارد شما را امتحان کرده و از اولویت هایتان آگاه شود. او توجه شما را می خواهد آن هم در همان موقع مشخص.

چه کار کنید: اگر تلویزیون را برای ۵ دقیقه بی صدا کنید، کار عاقلانه ای انجام داده اید. به حرف هایش گوش دهید و مجددا به ادامه بازی برگردید.

اما اگر بگویید که حرف هایش را بگذارد برای بعد، او تلویزیون را خاموش کرده و یک مشاجره ۵ ساعته شروع می شود. او مخ شما را پر می کند از اینکه برایش هیچ گونه اهمیتی قائل نیستید و مانند گذشته احساساتتان را بروز نمی دهید. به هر حال در هر دو مورد حق انتخاب با خود شماست.

۶٫ بازی ذهنی معکوس

این امر درست زمانی صورت می پذیرد که او دقیقا عکس آنچه را که می خواهد به زبان می آورد و از شما انتظار دارد تا عینا کاری را که در ذهنش دارد، انجام دهید. به عنوان مثال ممکن است از شما بخواهد تا ظرف ها را بشویید، اما این مطلب را به طور واضح بیان نمی کند، بلکه به جای آن می گوید من ظرف ها را می شویم و پس از اتمام کار از دست شما عصبانی می شود: که چرا به او کمک نکرده اید. گیج شدید؟! درک میکنم!

چه کار کنید: این بار که او بازی ذهنی معکوس را شروع کرد، خیلی مراقب باشید تا چیزی از دست ندهید. دفعه آینده وقتی نوبت به شستن ظرف ها رسید (و یا انجام هر کار دیگری) رفتار او را کاملا تحت کنترل داشته باشید. اگر او اشیا را به تندی به این طرف و آن طرف پرتاب می کرد، بهتر است به او بپیوندید و کمکش کنید.

۷٫ بازی ذهن خوانی

این بازی معمولا به همراه بازی ذهنی معکوس انجام می شود. رفقا، او از شما انتظار دارد تا ذهنش را بخوانید؛ زیرا تصور می کند که اگر واقعا به او اهمیت بدهید باید بدانید چه چیزی در ذهنش می گذرد.

هر چند این بازی به هیچ وجه منطقی نمی باشد اما خانم ها باز هم انتظار دارند تا شما افکارشان را بخوانید.

چه کار کنید: پیش از اینکه گوی بلورین جادویی خود را در آورده و شروع به پیشگوی کنید، از او بپرسید که دوست دارد چه کاری برایش انجام دهید و دلیل آنرا هم اینطور توجیه کنید که فقط قصد خوشحال کردنش را دارید.

به او نشان دهید که با تمام وجود در حال گوش کردن هستید و وقت خود را با حدس های آبکی از بین نبرید. اگر شما شروع کنید به حدس زدن، به احتمال زیاد گزینه نادرست را انتخاب می کنید.

۸٫ بازی سکوت

زمانی که او با شما صحبت نمی کند و شما را به سردی در آغوش می گیرد، باید بدانید که از دستتان ناراحت است. شاید خودتان هم به درستی از دلیل این امر آگاهی نداشته باشید.

چه کار کنید: مدام از او نپرسید که چه اتفاقی روی داده است. با این کار همه چیز را بدتر می کنید.

حقیقت اینجاست که اگر ندانید که چه کاری انجام داده اید، اوضاع خیلی وخیم تر می شود.

در حین زمانی که شما مشغول تحلیل و بررسی کارهای خود هستید او فرصت لازم را بدست می آورد تا خونسردی خود را مجددا بدست آورد.

او ممکن است نزد شما بیایید، به چشم هایتان خیره شود و آه و زاری کند و یا اینکه چیزی در روی سرتان بکوبد؛ که البته در صورت وقوع چنین سانحه ای می توانید از او بپرسید که چه اتفاقی روی داده و بعد نسبت به حل آن اقدام کنید.

منظور از معرفی این بازی ها این است که دوران متعهد بودن به این معنا نیست که دیگر خوش گذرانی شما تمام شده بلکه با این بازی ها یا هر بازی دیگری که برای شما جذاب است میتوانید به رابطه تان رنگ تازه ای ببخشید و آن را از حالت کسل بودن خارج کنید فقط کافی است کمی خلاق باشید.

بیشتر بخوانید :

۵ بازی جنسی هات برای تنوع در رابطه زناشویی

۳ تمرین فوق العاده قدرتمند برای بهبود روابط زوج ها

۱۰ بازی دسته‌ جمعی هیجان انگیز و پرطرفدار

بازی مافیا چیست ؟ آموزش مرحله به مرحله بازی مافیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *