دسته‌بندی نشده

زیباترین استان پاییزی ایران به انتخاب مردم در لست سکند

هوای متعادل پاییز هوس سفر را چند برابر می‌کند. از طرفی رنگارنگی طبیعتش، هر دفعه خیالمان را به یک مقصد می‌برد. ایران 4 فصل و طبیعتش سرشار از تنوع است و هر نوع هوا و منظره‌ای که مناسب حال و هوایتان باشد، در سبدش حاضر و آماده دارد، امّا اگر مقصد سفرتان با زیباترین فصل سفر به آنجا همخوانی داشته باشد، انگار تمام حجم زیبایی‌اش را یکجا درون قلبتان می‌ریزد و لذتی وافر زیر رگهایتان جاری می‌کند! حتّی اگر قصد سفر هم نداشته باشید، شناخت زیباترین استان پاییزی ایران می‌تواند هیجان‌انگیز باشد.

ماجرای کمپین زیباترین استان پاییزی ایران در لست سکند چیست؟

کرونای دوساله همه اهل سفر را چشم انتظار و دلتنگ جاده نگه داشته. حالا که وضعیت رو به بهبود است و درصد چشمگیری از جمعیت در حال واکسینه شدن هستند، شاید این بار معادله به نفع عاشقان سفر تغییر کند و خیالشان را بابت جابه‌جایی و مسافرت راحت کند. در حال حاضر هم سفرها در حال جان گرفتن دوباره هستند، امّا بدون شک نیاز به احتیاط و مراقبت‌های فراوان دارد تا دوباره گرفتار پیک‌های جانفرسای کرونا نشویم.

اگر از آن دسته افرادی هستید که نقشه را جلویتان گذاشته‌اید و قرار است با رعایت پروتکل‌ها یک سفر به مقصد استان‌های ایران برای پاییزتان انتخاب کنید، دست نگه دارید. قرار است در این کمپین بزرگ که بسیاری از اهالی سفر در آن شرکت می‌کنند، استان‌های ایران را وارد رقابت پاییزی کنیم و ببینیم کدام یک از این رقابت سخت، جان سالم به در می‌برد و به عنوان زیباترین استان پاییزی ایران انتخاب می‌شود. آن وقت لیستی که از زیباترین استان های پاییزی ایران به دست می‌آید که می‌تواند راهنمای بسیار مناسبی برای انتخاب مقصد سفرتان شود.

البته حتّی اگر قصد سفر نداشته باشید، با زیباترین شهرهای پاییزی ایران آشنا می‌شوید و جاذبه‌های ایران را بیش از قبل می‌شناسید. امّا روال برگزاری کمپین زیباترین استان پاییزی ایران به چه صورت است؟

کمپین زیباترین استان پاییزی ایران لست سکند کجا و چگونه برگزار می‌شود؟

زیباترین استان پاییزی ایران را قرار است در صفحه رسمی اینستاگرام لست سکند با آی دی @Lastsecondtours به رأی گیری بگذاریم که تمام مخاطبان فرصت شرکت در آن را داشته باشند. این کمپین در 5 مرحله به صورت استوری در تاریخ‌های مشخص برگزار می‌شود. در هر استوری بین دو استان رقابت صورت می‌گیرد و برای رأی به هر کدام از استان‌ها 24 ساعت فرصت دارید تا زیباترین استان پاییزی ایران را به دلخواه انتخاب کنید.

زیباترین استان پاییزی ایران به انتخاب مردم در لست سکند

برای ورود به صفحه رسمی اینستاگرام لست سکند کلیک کنید

در هر مرحله، استان‌هایی که رای کمتر آورده‌اند از رقابت حذف می‌شوند و برنده‌ها به مرحله بعد راه پیدا می‌کنند. در نهایت در مرحله نیمه نهایی، رقابت میان 4 استان ادامه پیدا می‌کند که دوتای آنها به مرحله نهایی می‌رسند و در آخر هم یکی از این دو که رای بیشتری کسب کند، پیروز میدان می‌شود.

تاریخهای برگزاری این 5 مرحله:

  • مرحله اول (سه شنبه 4 آبان): ۳۲استان با هم رقابت می‌کنند و ۱۶ استان به عنوان برگزیده به مرحله دوم می‌روند.
  • مرحله دوم (جمعه 7 آبان): 16 استان با هم رقابت می‌کنند و 8 استان به عنوان برگزیده به مرحله سوم می‌روند.
  • مرحله سوم (یکشنبه 9 آبان):8 استان با هم رقابت می‌کنند و 4 استان به عنوان برگزیده به مرحله چهارم می‌روند.
  • مرحله چهارم (سه شنبه 11 آبان): 4 استان با هم رقابت می‌کنند و 2 استان به عنوان برگزیده به مرحله پایانی می‌روند.
  • مرحله نهایی (جمعه 14 آبان): 2 استان با هم رقابت می‌کنند و یکی از آنها به عنوان زیباترین استان پاییزی ایران انتخاب می‌شود.

زیباترین استان پاییزی ایران به انتخاب مردم در لست سکند

مراحل انتخاب بهترین استان پاییزی ایران

سخن آخر

ایران را کمتر از آنچه می‌پنداریم، می‌شناسیم. گاهی چنین مسابقاتی، ما را با جلوه‌های دیگری از مناظر زیبایی که در ایران هست، آشنا می‌کند. البته بدون شک انتخاب زیباترین استان از میان طبیعت بی‌نظیری که در جای جای ایران وجود دارد، بسیار سخت است، پس حتما رقابت سختی خواهد شد! برای آنهایی که عاشق پاییزند و از دیدن بی نظیرترین عکس های پاییزی لذت می‌برند، این کمپین بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

حالا برای کمپین آماده‌اید؟ چشمتان به استوری‌های صفحه لست سکند باشد تا در این رقابت تنگاتنگ میان استان‌های همیشه زیبای ایران، سهمی داشته باشید و تجربه سفرتان به استان های مختلف را در اختیار دیگران بگذارید! منتظر رأی‌تان هستیم…

منبع خبر : https://lastsecond.ir/blog

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا