دسته‌بندی نشده

داستان جالب مردی که بخاطر شغلش بیش از ۱۰۰ زن دارد

داستان جالب مردی که بیش از 100 زن دارد

دلگرم: ایشی یوویچی به خاطر شغل اش بیش از 100 زن دارد…

ایشی یوویچی، یک مرد جاپانی است که ایده استخدام افرادی برای بازی نقش پدر، مادر، همسر، دوست و یا هرچیز دیگر را عملی کرد. او در حال حاضر نقش همسر بیش از 100 زن را بازی می ‎کند.

چگونه شروع شد؟

جاپان به حیث ملکی با سنت های بسیار قوی شناخته شده است که این سنت ها از نسلی به نسل دیگر منتقل می ‎شوند و ممکن است این اتفاق بیا‎فتد که شخصی پدر و مادرش فوت شده باشند و یا در جایی دور از فرزند خود زنده گی می ‎کنند و نمی ‎توانند در مراسم عروسی و یا جشن فارغ التحصیلی فرزند خود حضور داشته باشند و فرزندشان نیاز به حضور کسانی به حیث پدر و مادر دارد.
چرا مردم به چنین چیزی احتیاج دارند؟

ایشی یوویچی دید که هزاران نفر در کشورش استند که یا پدر و مادری ندارند و یا از آن ها دورند و کسی را ندارند که در روز های مهم زنده گیشان کنارشان باشد و به همین دلیل ایده ی کرایه کردن پدر و مادر برای حضور در مراسم های مهم در کنار چنین کسانی به ذهن او خطور کرد و این ایده برای بسیاری از افراد یک راه حل مناسب بود.

داستان جالب مردی که بخاطر شغلش بیش از ۱۰۰ زن دارد

آغاز سفری طولانی

همه چیز از دوست یوویچی شروع شد و او گفت: من 12 سال است که نقش همسر یک مادر مجرد و پدرِ دختر او را بازی می‎ کنم. این دختر بخاطر نداشتن پدر سختی های زیادی کشیده بود و به همین خاطر مادر او مرا کرایه کرد تا برای فرزندش نقش پدر را ایفا کنم و این دختر مرا به حیث پدر واقعی خودش می ‎داند و من تا زمانی که مادرش بخواهد باید این نقش را ادامه بدهم. اگر این دختر ازدواج کند ، من باید در آن عروسی به حیث پدر او حضور یابم و بعد ها هم برای فرزندش نقش پدرکلان را ایفا کنم.

ممکن است تصنعی و جعلی به نظر برسد اما توهم داشتن پدر از سوی آن دختر بچه باعث شد آن احساس خلا ای که در نبود پدرش داشت از بین برود و از آن دختر ، یک زن جوان با اعتماد به نفس بسازد پس می‎ توان گفت که این کار به ظاهر جعلی ارزشش را داشته است ، پس بهتر است این افراد را قضاوت نکنیم. یوویچی گفت: من همیشه از هر مشتری که به ما رجوع می‎ کند می ‎پرسم :آیا آماده گی لازم برا دروغ گفتن را دارید؟ از آن زمان تاکنون یوویچی بارها و بارها نقش همسر یا پدر افراد مختلف را بازی کرده است و تا کنون شمار آن ها به بالای صد نفر رسیده است.
دروغ یا راه حل ؟ مسئله این است

مشتری ها معمولا نقش های بسیار متفاوتی را در خواست می ‎کنند . گاهی اوقات از ایشی یوویچی خواسته می ‎شود که یک زن را به حیث همسر خود در انجام کار های مختلفی همراهی کند و هر مشتری درخواست ها و انتظارات منحصر به فردی دارد و یوویچی بسته به آنچه از او خواسته می ‎شود. او حتی چندین بار نقش داماد را برای دخترانی که تحت فشار خانواده های خود قرار داشتند، بازی کرده است.

یکی از مشتریان ایشی یوویچی درباره او این چنین نوشته بود: همیشه مشکل نبود یکی از اعضای خانواده نیست. من نمی ‎توانستم دوستی پیدا کنم که در روز عروسیم در حضور مهمانان سخنرانی کند چرا که بسیاری از دوستانم خجالتی بودند و نمی ‎توانستند در جمع سخنرانی کنند و بنابراین از ایشی یوویچی درخواست این کار را کردم و او بسیار مهربان و مودبانه و مانند یک دوست واقعی در مراسم عروسیم سخنرانی کرد و همچنین بعضی ها این افراد را برای شنیدن صبح بخیر از طریق تماس تلیفونی کرایه می ‎کنند.

یکی از این افراد می ‎گوید: من در جوانی پدر و مادرم را از دست دادم و کسی را نداشتم که صبح ها مرا بیدار کند و به من صبح بخیر بگوید و بنابراین همیشه دلم می ‎خواست بشنوم :صبح بخیر ، بلند شو ! شاید عجیب به نظر برسد اما برای بعضی افراد این چیز های به ظاهر کوچک بسیار با اهمیت اند.

همچنین اگر فقط به یک همراه نیاز دارید، ایشی یوویچی و آژانس وی می ‎توانند به شما در این زمینه کمک کنند و یکی از مشتر های این آژانس نوشته بود: اخیرا سر من بسیار مزدحم است و نتوانسته ام با دوستانم وقت بگذرانم، این موضوع برای من بسیار کسل کننده شده است و دلم می‎ خواهد در فیس بوک و یا ویبلاگ خود با دوستانم عکس بگذارم تا لایک شوند.

اگر این چیزی است که مردم به آن نیاز دارند ، ارزشش را دارد . انسان ها با یکدیگر بسیار متفاوتند و هر کدام قوانین، عقاید و انتظارات خاص خودشان را دارند . افرادی که در این داستان درگیر استند از سنت های خاصی برخوردارند اما همین که این کار باعث خوشحالیشان می ‎شود یعنی ارزشش را دارد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا