اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
9 دلیل خرید دوچرخه برای دختران_62ac5da38213d.jpeg
9 دلیل خرید دوچرخه برای دختران_62ac5da38213d.jpeg

9 دلیل خرید دوچرخه برای دختران

9 دلیل خرید دوچرخه برای دختران

هیچ‌کس دقیقاً تعداد دوچرخه‌های موجود در جهان را نمی‌‌داند؛ اما تخمین زده می‌شود که در هر دو ثانیه یک خرید دوچرخه داریم و تعداد کل این محصول به حدود 1 میلیارد می‌رسد. شاید در ابتدا چنین عددی خوشحالمان کند؛ اما اگر آن را با حدود 1.5 میلیارد خودروی جهان مقایسه کنیم، آنقدرها هم تحسین‌برانگیز نیست.

 

از طرف دیگر نباید فراموش کنیم که دوچرخه معمولا وسیله‌ای شخصی است. این بدان معناست که با خرید دوچرخه، همه‌ی اعضای خانواده نمی‌توانند از آن استفاده کنند.امروزه کاهش تحرک، چاقی، افسردگی و هزاران مسئله‌ی دیگر، دغدغه‌ی ذهنی تمام دنیاست؛ اما آنچه به این قضایا دامن می‌زند، کمبود و گاهی حتی نبود زمان است. از طرف دیگر چنین مشکلاتی برای دختران چندین برابر می‌شوند.

 

با چنین پیش‌زمینه‌ای سؤال‌های مختلفی ممکن است ذهنتان را درگیر کند:

آیا خرید دوچرخه شهری می‌تواند در رفع این مشکلات کمک دهد؟

آیا با وجود این همه مشغله می‌توانیم زمانی را برای دوچرخه‌سواری اختصاص دهیم؟

و اصلا خرید دوچرخه دخترانه تأثیری در نتیجه‌‌‌ی نهایی کیفیت ورزش دختران دارد؟

به همین بهانه در این مطلب، برای رفع دغدغه‌های ذهنی‌مان همفکری می‌کنیم.

 

چرا دوچرخه‌سواری برای فعالیت دختران خوب است؟

 

اگر شما هم تمام زمان خود را به دغدغه‌های بزرگسالی اختصاص می‌دهید، باید کودکی را دوباره تجربه کنید. با خرید دوچرخه شاد شوید، رکاب بزنید، سرتان را بالا بگیرید و بگذارید نسیم صورتتان را لمس کند. حتی گاهی اوقات فرمان را رها و آزادی را با تمام وجود احساس کنید. مگر کودکی همین نیست؟

9 دلیل خرید دوچرخه برای دختران

سعی کنید که کودکی خود را به یاد بیاورید. می‌بینید که برای داشتن چیزی، هیچ دلیلی نیاز نبود مگر خواستنش؛ اما با گذر از این زمان و رسیدن به بزرگسالی قوانین ذهنمان را در چهارچوب می‌گذارند.

 

این دغدغه‌ها برای دختران، در هر جامعه‌ای، بیش از هرکس دیگر خودنمایی می‌کند. آمار نیز این قضیه را تأیید می‌کند. طبق آمار در اکثر نقاط جهان میزان دوچرخه‌سواری زنان از آقایان کمتر است.

 

9 دلیل خرید دوچرخه

اما اگر هنوز هم برای خرید دوچرخه، به‌دنبال دلیل هستید، بیان تعدادی از آن‌ها می‌تواند کمکتان کند:

 

۱. دوچرخه‌ها باشگاه خصوصی شما هستند. اصلا لازم نیست که هزینه‌ای بپردازید و به‌اجبار در زمانی خاص به باشگاه بروید. اگر فرصت کافی برای باشگاه‌رفتن ندارید، خرید دوچرخه راهکار حل مشکلتان است. به این ترتیب تعیین زمان و مکان هم با شماست.

 

۲. دوچرخه‌ها ابزاری برای حمل‌ونقل و رفع نیازهای روزمره هستند. از خرید نیازهای روزانه تا رفتن به محل کار، از بردن بچه‌ها به پارک تا رساندنشان به مدرسه، همه با این وسیله انجام‌شدنی است. از این گذشته با چنین راه‌حلی هزینه‌های فراوان رانندگی و دردسرهای مختلف حمل‌ونقل عمومی نیز حذف می‌شوند.

 

با خرید دوچرخه از مراکز معتبری چون لوزی، فقط یک بار هزینه می‌پردازید و در مقابل هزینه‌های بنزین ماشین، گرفتن تاکسی یا بلیت مترو و اتوبوس را حذف می‌کنید.

۳. اگر شما هم از حامیان محیط‌زیست هستید، قطعا خرید دوچرخه از اولویت‌های اصلی‌تان است. دوچرخه نه‌تنها محیط‌زیستمان را از آلودگی بیشتر نجات می‌دهد، بلکه در مقایسه با اتومبیل‌ها، اتوبوس‌ها و متروها هزینه‌ی تولید کمتری دارد.

 

۴. با خرید دوچرخه مشکلات ترافیک و نبودن پارکینگ حل می‌شود. با این وسیله بدون ماندن در ترافیک برای زمانی طولانی، به مقصد می‌رسید و پس از آن هم دلواپس پیداکردن جای مناسب برای پارک نخواهید بود.

 

۵. البته که فقط با خرید دوچرخه وزن کم نمی‌کنید؛ ولی با خرید دوچرخه و استفاده از آن قطعا لاغر می‌شوید. نکته‌ی مهم حین دوچرخه‌سواری لذت‌بردن از آن است. در واقع با این وسیله در حالی که لذت می‌برید، وزن کم می‌کنید. افزودن یک رژیم غذایی سالم و متعادل نیز، نتیجه‌ی نهایی را مطلوب‌تر می‌کند.

 

۶. همه مخصوصا شهرنشینان با خرید دوچرخه شهری می‌توانند سرگرمی مناسبی در حین انجام فعالیت‌های روزانه پیدا کنند. این به‌منزله‌ی افزودن کمی چاشنی شادی به کارهایی است که با روزمرگی خاصی انجام می‌دهید.

 

۷. دوچرخه‌سواری با افزایش ظرفیت ریه، کاهش کلسترول و فشار خون و در نتیجه بهبود گردش خون، سلامت قلب و عروق را بهبود می‌بخشد.

 

۸. دوچرخه‌سواری ماهیچه‌های ساق پا و باسن را تقویت می‌کند. دوچرخه‌سواری با تحریک و جلوگیری از تجمع چربی و مایعات در اندام تحتانی، به کاهش سلولیت کمک می‌کند.

 

۹. با خرید دوچرخه و رکاب‌زدن، به آزاد‌شدن اندورفین (هورمون شادی) کمک می‌دهید. هورمون‌های شادی تندرستی را به وجودتان هدیه می‌دهند. از طرف دیگر عبورومرور با دوچرخه در شهر، باعث استرس کمتری نسبت به زمانی می‌شود که رانندگی می‌کنید.

9 دلیل خرید دوچرخه برای دختران

این فقط گوشه‌ی کوچکی از فواید خرید دوچرخه شهری است. البته به‌لطف وجود این ابزار مهم در بین اعضای خانواده و دوستان، می‌توانید مزیتی به دست بیاورید که بر تمام ویژگی‌های دیگر برتری دارد. یعنی بدون تعارف، شما با خرید دوچرخه شهری می‌توانید زمان بیشتری را با خانواده، شریک زندگی یا دوستان خود بگذرانید که مزیتی بسیار ارزشمند است.

 

کمتر ورزشی می‌تواند چنین سرگرمی مطلوبی را نیز فراهم کند. این نه‌تنها برای شما بلکه برای عزیزانتان نیز مفید است. اصلا مهم نیست که در یک سطح نیستید و نمی‌توانید با یکدیگر پیش بروید. فقط سعی کنید که سرعت خود را کم کنید و اجازه دهید که هر چند وقت یک بار برنده شوند.

 

چطور در میان مشغله‌های روزمره دوچرخه‌سواری کنیم؟

اگر شما هم از افراد پرمشغله‌ی امروزی هستید، قطعا برای خالی‌کردن زمان ورزش به مشکل برمی‌خورید. همه از فواید ورزش و مخصوصا دوچرخه‌سواری با دوچرخه شهری باخبریم؛ ولی شروع و مهم‌تر از آن، ادامه‌ی کار بسیار سخت است. مقالات و تحقیقات فراوانی در این زمینه وجود دارد که روش‌های مختلفی را برای رفع این مشکل پیشنهاد می‌دهند. روش‌های زیر از آن جمله هستند:

 

* در باشگاه نام‌نویسی کنید

* با یک تیم ورزشی همراه شوید

* دقیق، منظم و با برنامه پیش بروید

* منافع خود را در نظر بگیرید

* مزایای ورزش‌کردن را مرور کنید

 

چنین پیشنهادهایی آنقدر فراوان‌اند که گاهی نمی‌توانیم آن‌ها را بشماریم. البته باید بگوییم که اکثر ما درباره‌ی آن‌ها اطلاعات کاملی هم داریم. با این وجود، باز هم نمی‌توانیم زمان خود را تنظیم کنیم. ما برای رفع این مشکل راهکاری عالی پیشنهاد می‌دهیم.

 

چرا خرید دوچرخه ورزش کردن را همیشگی می‌کند؟

ورزشی انتخاب کنید که:

 

* در اکثر لحظات

* در حین انجام کارهای روزمره

* با لذت

* در کنار دوستان و خانواده

* برای انجام امور زندگی

 

بتوانید انجام دهید. این بدان معنی است که اگر می‌خواهید برای خرید بیرون بروید، اگر قصد رفت‌وآمد به جایی را دارید، اگر تصمیم گرفته‌اید زمانی را تفریح کنید، با خانواده و دوستان قرار دارید یا هزاران طرح دیگر در سر دارید، دوچرخه را انتخاب کنید.

 

با این روش بدون اتلاف وقت و بدون اینکه حتی خودتان متوجه شوید، زمانی از روز را به فعالیت و ورزش می‌پردازید و بدون آنکه بدانید از مزایایش استفاده می‌برید.

9 دلیل خرید دوچرخه برای دختران

بهترین دوچرخه‌ دخترانه‌ برای خرید کدام است؟

 

خرید دوچرخه دخترانه یا انواع دیگر دوچرخه کار در ظاهر آسانی است؛ اما با ورود به دنیای بزرگ دوچرخه‌ها می‌بینید که برای انتخاب سردرگم خواهید شد. این زمان است که به خود می‌گویید چه کنم تا با اختصاص هزینه‌ای مناسب بهترین کیفیت را بیابم.

 

البته نباید فراموش کنید که ویژگی‌های مختلفی در انواع دوچرخه‌ها وجود دارد. این به این معناست که خرید دوچرخه شهری با انواع کوهستانی متفاوت است. همچنین خرید دوچرخه دخترانه نمونه‌ای متمایز با انواع دیگر به شما می‌دهد.

 

انتخاب دوچرخه دخترانه قدم‌به‌قدم

پیشنهاد ما این است که گام‌به‌گام پیش بروید.در قدم اول فروشگاهی معتبر برای خرید اینترنتی دوچرخه انتخاب کنید. وقتی به فروشگاهی مراجعه کنید که کیفیت محصولاتش زبانزد است، قطعا دلواپس دورریختن پول نخواهید بود. فروشگاه اینترنتی لوزی از این گروه مراکز معتبر است.

 

در قدم بعد اطلاعات کامل محصول انتخابی خود را بررسی کنید. در سایت لوزی به این گزینه اهمیت فراوانی داده شده است. این قضیه به شما کمک می‌دهد تا ویژگی‌ها و نیازهای خود را هماهنگ کنید و انتخابی درست انجام دهید.

 

قیمت انواع دوچرخه در سایت لوزی

برای خرید دوچرخه‌های مختلف قطعا نیاز دارید که قیمت انواع دوچرخه شهری، دوچرخه کوهستان، دوچرخه دخترانه و نمونه‌های دیگر را بررسی کنید. در سایت لوزی تمامی این موارد به‌تفکیک مشخص شده است. کافی است به نشانی lozi.shop  مراجعه کنید و این موارد را به‌طور کامل ببینید.

 

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.