اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
۵ عادتی که شکست در کسب و کارتان را ۱۰۰% میکند_60322b489f15e.png

۵ عادتی که شکست در کسب و کارتان را ۱۰۰% میکند

تا حالا شده در کسب و کارتان احساس عدم موفقیت و پیشرفت داشته باشید و ندانید مشکل از کجاست؟ شاید این اتفاق برای خیلی از شماها تاکنون افتاده باشد و دلیلش را نتوانسته باشید تشخیص دهید.

از آنجایی که خیلی از دوستانی که همراه ما هستند و از کاربران و مشتریان ما هستند این روزها بنا به دلایل مختلفی از ناموفق بودن در کارشان گله می کنند و احساس می کنند پیشرفتی در کارشان حاصل نمی شود تصمیم گرفتم در این مقاله دلایلی که باعث می شود تا در کارتان پیشرفت نکنید و صد در صد شکست بخورید را عنوان کنم و کمی در موردشان صحبت کنم.

اگر شما هم جزء افرادی هستید که احساس می کنید کاری که می کنید بیهوده است و نمی توانید در آن موفق شوید و همیشه ترس از شکست دارید پیشنهاد می کنم این مقاله را حتما تا انتها بخوانید.

 

5 عادتی که شکست در کسب و کارتان را 100% میکند

قصد دارم در مورد عادت هایی که رابطه مستقیم با شکست در زندگی و کسب و کارتان خواهد داشت صحبت کنم. اگر این عادت ها در شما وجود داشته باشد به هیچ وجه پیشرفتی در کارتان نخواهید دید و در نهایت هم باعث این می شود که شکست در کسب و کارتان را تجربه کنید.

شاید مواردی که قصد دارم عنوان کنم از دید شما کلیشه ای باشد اما همین کلیشه های تکراری که به آن ها اهمیت نمی دهید بلای جان کسب و کارتان می شود.

 

عدم برنامه ریزی

قبلا در مورد اهمیت انجام کارهای مهم خیلی صحبت کرده ام و تاکیید زیادی روی این قضیه داشته ام. نداشتن برنامه ریزی در کارتان مهم ترین عاملی است که کارهای مهم را به موقع انجام ندهید و پشت گوش بیاندازید. اگر نتوانید کارهای مهم را به موقع انجام دهید شکست شما در کسب و کارتان 100 درصد حتمی است.

نوشته های مشابه

جدا از کارهای مهم کارهایی که در طول روز موظف به انجام آن هستید هم مهم اند. حتی اگر کارهای کوچک و پیش پا افتاده ای باشند.

همین موضوع باعث می شود کم کم انگیزه تان را برای انجام کارهای بزرگتر از دست بدهید. مطمئن باشید برنامه ریزی نداشتن تحت هیچ شرایطی شما را به اهداف اصلی در کسب و کارتان نزدیک نمی کند.

هر چقدر هم که پیش خود بگویید من تمام کارهایی که باید در طول روز، ماه و یا سال انجام دهم را می دانم و به همه آن ها پایبند هستم باز هم فایده ای ندارد. چون چیزی که مکتوب نشود به سادگی از یادتان می رود.

 

باور نداشتن

اگر باور نداشته باشید که در کارتان موفق می شوید پس 100 درصد همین اتفاق می افتد و شکست می خورید. باور و ایمان داشتن به کاری که انجام می دهید به علاقه داشتن به آن کار مربوط می شود. اگر علاقه ای در کار نباشد مطمئن باشید روزی از کاری که انجام می دهید خسته می شوید و برای همیشه کنارش می گذارید.

کسانی که بر این باورند علاقه مهم نیست و مهم این است که پول حاصل از آن کار چقدر است 100 درصد شکست می خورند. البته این فقط برای کارآفرین ها و افرادی که کسب و کاری را بدون سرمایه شروع می کنند صادق است.

افرادی که کسب و کارهایی را با سرمایه های زیاد لانچ می کنند 100 درصد افرادی را هم به عنوان مغز متفکر در کارشان استخدام می کنند تا در راستای اهداف اصلی، کارشان را انجام دهند.

پس باور داشتن به کاری که در حال حاضر انجام می دهید خیلی مهم است. اگر باور داشته باشید روزی نام سایت شما هم در بین رقبای سر سخت تان جای می گیرد پس 100 درصد این اتفاق برای کسب و کار شما می افتد.

 

ترس از امتحان کردن

مطمئن هستم تا همین الان ایده های مختلفی برای بهبود و رشد کسب و کارتان به ذهن تان رسیده است و شما بی تفاوت از آن ها گذشته اید. همین ایده های کوچک هستند که اتفاق های بزرگی در کسب و کارتان رقم می زنند.

شما با اشتیاق برای پیشرفت در کسب و کارتان تلاش می کنید و فرصت ها و ایده های کوچک و بزرگی همیشه به سراغ شما می آید اما اگر به این فرصت ها بی تفاوت باشید مطمئن باشید پیشرفتی در کسب و کارتان نخواهید دید.

به عنوان مثال ایده ای برای افزایش فروش در ذهنتان می آید که با نصب یک افزونه در سایت تان امکان پذیر است. اما هیچ وقت آن افزونه را نصب نمی کنید و به روال عادی تان ادامه می دهید. منظور از فرصت ها همین ایده های کوچک است که روزانه به ذهن تان می رسد و انجام شان نمی دهید.

 

ریسک پذیر نبودن

یکی از عواملی که باعث می شود تا هیچ وقت در کارتان پیشرفت نکنید و در همان جایی که الان هستید باقی بمانید ریسک نکردن و ماندن در حاشیه امن تان است. منظور از ریسک کردن این نیست که ریسک هایی با درصد بالا کنید. نه! به هیچ وجه این کار را نباید کنید.

اول از ریسک های کوچک شروع کنید. به عنوان مثال شما قصد دارید در پلتفرمی برای بهبود کسب و کارتان تبلیغ کنید، برای این کار 20 درصد از درآمد حاصل را به این کار اختصاص دهید نه صد در صد از درآمد ماهیانه تان را! این ریسک های کوچک باعث می شود ترس تان بریزد و از گوشه امنی که برای خود ساخته اید خارج شوید.

فراموش نکنید اگر در گوشه امن خود باشید و ریسک نکنید پیشرفتی در کسب و کارتان نخواهید دید و در نهایت شکست می خورید. البته این دقیقا بستگی به حوزه کاری شما و رقبایتان هم دارد.

 

ناامیدی زود هنگام

تا زمانی که می توانید ادامه دهید باید ادامه دهید حتی اگر به درآمد نرسیده باشید. ناامید شدن و ادامه ندادن در هر کاری شکست را صد در صد تضمین می کند.

در مشاوره های تلفنی ام که با بسیاری از شکست خورده ها هم صحبت شده ام متوجه این می شوم که تنها دلیلی که کسب و کار خود را رها کرده اند و به سراغ کسب و کار دیگری رفته اند به درآمد نرسیدن زود هنگام بوده است.

خیلی از دوستان به دنبال درآمد زود هنگام هستند و اگر بعد از مدتی به درآمد نرسند آن را رها می کنند. ناامید شدن در این شرایط به هیچ وجه عقلانی نیست! هر کسب و کاری احتیاج به زمان دارد تا به درآمد برسد و شما هم باید ادامه دهید و متوقف نشوید.

اگر به کارتان ایمان داشته باشید مطمئن باشید در آن به موفقیت می رسید پس تحت هیچ شرایطی نباید متوقف شوید!

 

جمع بندی و سخن آخر

در این مقاله سعی کردم عادت هایی که داشتن آن ها شکست در کسب و کارتان را صد در صد می کند را با شما در میان بگذارم. اگر شما هم چنین عاداتی را در خود دارید پیشنهاد می کنم همین حالا اصلاح شان کنید چون تضمین می کنم شکست شما نزدیک خواهد بود.

شاید حرف هایی که در این مقاله زدم اکثرا کلیشه ای بود اما باید بدانید همین حرف های کلیشه ای به قدری مهم هستند که بارها باید در موردشان صحبت کنم تا همیشه در ذهن تان باشد. اهمیت ندادن به آن ها باعث می شود به زودی در کسب و کارتان شکست بخورید.

امیدوارم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید. اگر چیزی به ذهن تان در رابطه با این مقاله می رسد حتما در قسمت کامنت ها عنوان کنید.

4.2 / 5 ( 12 امتیاز )

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eskisehir escort - trbet.vip - cratosslot