اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
۵ دلیلی که ثابت می‌کند داشتن سینه های بزرگ خوب نیست!_603fd8ab590a2.jpeg
۵ دلیلی که ثابت می‌کند داشتن سینه های بزرگ خوب نیست!_603fd8ab590a2.jpeg

۵ دلیلی که ثابت می‌کند داشتن سینه های بزرگ خوب نیست!

اگر پای درد دل افرادی که سینه های بزرگ دارند بنشینید، متوجه می‌شوید که چقدر این سینه های بزرگ برایشان دردسر داشته است. زیرا افرادی که سینه های بزرگ دارند مجبورند الزاما از سوتین ورزشی استفاده کنند. زیرا دویدن برایشان فرآیندی دردناک است.

حتی ممکن است در جریان یکی از مسابقات قهرمانی بستکتبال، سینه های بزرگ حرکت دستان فرد را محدود کند و نتوانند یک موقعیت پرتاب آزاد را گل کنند. شاید با همین دو مثال ساده به عمق فاجعه پی برده باشید! اما مسئله بزرگتر از این حرفهاست!

مشکل سار بودن سینه های بزرگ معمولا از جریان اولین قاعدگی آغاز می‌شود. بنابراین بهتر است زیاد به تبلیغات رسانه‌های مد توجه نکنید. چرا که برای بسیاری از زنان، داشتن سینه های بزرگ واقعاً لذت‌بخش نیست.

چه بسا افرادی که به دلیل کمردرد شدیدی که داشتند، مجبور شدند با عمل جراحی اندازه سینه‌هایشان را کاهش دهند. پس سلامت جسمی و روحی شما اولین و پراهمیت‌ترین نکته‌ای است که باید همواره به آن توجه کنید.

۵ دلیلی که ثابت می‌کند داشتن سینه های بزرگ خوب نیست!

۱) مشکلات کمری

خانم‌هایی که سینه های بزرگ دارند، معمولا هنگام بارداری از پزشک زنان و زایمان این پیام را دریافت می‌کنند که بافت سینه‌هایشان خیلی متراکم است. هر چند در ابتدای بارداری این موضوع چندان مهم به نظر نمی‌رسد، اما پس از تولد نوزاد و جمع شدن شیر در پستان، سنگینی بیش از حدی در آن‌ها احساس می‌شود.

نکته جالب اینجاست که وزن تقریبی هر یک از سینه های بزرگ و پر از شیر چنین خانم‌هایی چیزی حدود ۳.۵ کیلوگرم است! یعنی کمر این افراد باید وزنی حدود ۷ کیلوگرم را تحمل کند. این وزن تقریبا دو برابر وزن یک نوزاد تازه متولد شده است. بنابراین احساس درد و فشار در کمر در چنین افرادی چندان بعید و دور از ذهن نخواهد بود.

از طرفی نیز افرادی که سینه های بزرگ دارند، معمولا خمیده راه می‌روند و یا قوز می‌کنند. زیرا عقب نگه داشتن شانه‌ها به دلیل وزن بالای سینه‌ها احساس دردناکی را برایشان ایجاد می‌کند. ضعف عضلات کمری، درد در ناحیه شانه، گردن و کمر و حمل همیشگی وزنی معادل دو نوزاد تازه به دنیا آمده در سینه‌ها تنها بخشی از عوارضی است که سینه های بزرگ به فرد تحمیل می‌کند.

۲) داشتن سینه‌های بزرگ شیر دادن به بچه‌ها را تقریباً غیر ممکن می‌سازد

داشتن سینه های بزرگ شیر دادن به بچه را به یکی از دشوارترین کارهای ممکن تبدیل می‌کند. حال بماند که فارغ از اندازه سینه‌ها، شیر دادن برای بسیاری از مادرها کار چالش برانگیزی است و همیشه لذت‌بخش نمی‌باشد.

نوشته های مشابه

افرادی که سینه های بزرگ دارند برای اینکه بتوانند به نوزاد کمک کنند تا شیر بخورد، مجبور می‌شوند که کل صورت نوزاد را به سمت سینه های خود فشار دهند. در این میان تنها کاری که می‌توانند برای جلوگیری از خفگی نوزاد انجام دهند، بالا نگه داشتن سینه با دست است.

از طرفی نیز به دلیل متورم شدن سر پستان‌ها، بزرگ شدن سینه‌ها و موقعیت‌های دردناکی که مجبور به تحمل آن به هنگام شیر دادن هستند، فرآیند شیر دادن به نوزاد برای آن‌ها به تجربه‌ای بسیار ناراحت‌کننده و دردناک تبدیل می‌شود.

سینه های بزرگ

۳) احساس درد هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی

آیا واقعاً می‌توانید تصور کنید که دویدن با دو طالبی که به سینه‌هایتان وصل شده کار راحتی است؟ ورزش با سینه‌های بزرگ واقعاً دردناک است. سینه های بزرگ معمولا در موقعیت‌های مختلف، باعث کاهش عملکرد ورزشی فرد می‌شوند. همین نیز باعث می‌شود که بسیاری از افراد علاقه خود به ورزش را به تدریج از دست بدهند.

هر ورزشی که از تحرک زیادی برخوردار باشد، برای این افراد دردناک خواهد بود. اما این درد تنها محدود به سینه‌ها نمی‌باشد. از آنجا که کمر قسمت زیادی از وزن بدن را تحمل می‌کند، انجام فعالیت‌های ورزشی می‌تواند باعث ایجاد کمردرد هم بشوند. حتی بهترین و گران‌ترین سوتین‌های ورزشی نیز نمی‌توانند بطور کامل این مشکل را برطرف کنند.

۴) خوابیدن کمتر لذت‌بخش خواهد بود

بسیاری از افراد به شکل طبیعی دوست دارند که روی شکم بخوابند. افرادی که سینه های بزرگی دارند تنها در صورتی می‌توانند خواب راحتی در این موقعیت داشته باشند که یک بالشت زیر ناحیه لگنی خود قرار دهند. به این ترتیب می‌توانند کمی از فشاری که برروی سینه‌هایشان وارد می‌شود را کم کنند.

حال تصور کنید که حرکت کردن هنگام خواب، این بالشت را نیز چا به جا خواهد کرد. از این رو به دلیل فشار وارده بر روی سینه‌ها معمولاً باعث خواهد شد که فرد چندین بار در طول شب از خواب بیدار شود. به همین دلیل است که این افراد پس از بیدار شدن از خواب در صبح به اندازه کافی سر حال نیستند.

۵) باز کردن سوتین‌ها واقعاً دردناک است

پوشیدن سوتین برای زنانی که سینه‌های بزرگ دارند مانند یک شمشیر دو لبه می‌باشد؛ از طرفی، حتی تصور اینکه بخواهند بدون بستن آنها پیاده‌روی کنند هم برایشان ممکن نیست. چرا که وزنی که روی شانه‌ها و کمر می‌افتد افتضاح خواهد بود.

خلاصه بحث

اگر شما هم از داشتن سینه‌های بزرگ رنج می‌برید، به شما اطمینان می‌دهم که تنها نیستید. حتی بعضی افراد معروف و شجاع هم که دچار چنین مشکلی می‌باشند، صادقانه در مورد مشکلاتی که داشتن سینه‌های بزرگ برای آنها ایجاد کرده است صحبت می‌کنند. این مشکلات تنها به تحمل به درد و ناراحتی محدود نیست. بلکه احساس شرم و خجالت را نیز در بر می‌گیرند.

در صورتیکه سینه های شما جلوی رسیدن شما به اهدافتان را گرفته‌اند و نمی‌گذارند که از انجام کارهایی که از آنها لذت می‌برید، بهتر است در موردشان با پزشک خود مشورت کنید. زیرا داشتن سینه‌های بزرگ می‌تواند یک مشکل پزشکی واقعی بوده و نیازمند رسیدگی جدی می‌باشد.

شما عزیزان برای کسب اطلاعاتی در خصوص درمان سینه های بزرگ بهتر است به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید. امکان رزرو اینترنتی نوبت پزشک از طریق سایت درمانکده به سادگی امکانپذیر است. دسترسی به شماره تماس و آدرس مطب نیز از طریق درمانکده میسر شده است.

منبع : Health Line

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eskisehir escort - trbet.vip - cratosslot