اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
۱۶ سلبریتی مرد که بیشترین فرزند را دارند؛ از ایلان ماسک تا رابرت دنیرو_62ea56e90dadc.jpeg
۱۶ سلبریتی مرد که بیشترین فرزند را دارند؛ از ایلان ماسک تا رابرت دنیرو_62ea56e90dadc.jpeg

۱۶ سلبریتی مرد که بیشترین فرزند را دارند؛ از ایلان ماسک تا رابرت دنیرو

تحقیقات مختلفی درباره ی تأثیر تعداد فرزندان بر کیفیت زندگی والدین صورت گرفته که با یافته های مختلفی همراه بوده اند. در هر حال، نظر علم درباره ی این موضوع هر چه که باشد، بعضی از سلبریتی های مرد از قرار معلوم علاقه ی زیادی به فرزند دارند و در طول زندگی خود صاحب فرزندان زیادی شده اند، مثل برد پیت که ۶ فرزند دارد یا ایلان ماسک که صاحب ۹ فرزند است.

در ادامه از سلبریتی های مردی خواهیم گفت که فرزندان زیادی دارند.

ادی مورفی: ۱۰ فرزند

ادی مورفی ۴ پسر و ۶ دختر دارد که حاصل رابطه ی او با ۳ زن زندگی اش، ملانی بی خواننده ی مشهور انگلیسی، تریسی ادموندز و پیج بوچر هستند.

ایلان ماسک: ۹ فرزند

ایلان ماسک از همسر اولش، جاستین ویلسون نویسنده ی کانادایی، ۵ پسر دارد که سه تای آن ها ۳ قلو و ۲ تای دیگر ۲ قلو هستند. این زوج یک پسر دیگر هم داشتند که در دوران نوزادی بر اثر سندرم مرگ ناگهانی نوزاد از دنیا رفت. ماسک از شریک عاطفی اش، گرایمز، خواننده ی مشهور کانادایی، یک پسر و یک دختر دارد. او به تازگی صاحب یک ۲ قلوی دیگر هم شده که ثمره ی رابطه ی او با شیوون زیلیس، از مدیران ارشد یکی از شرکت های متعلق به ماسک، هستند.

مل گیبسون: ۹ فرزند

مل گیبسون ۲ دختر و ۷ پسر از رابین دنیس مور، اوکسانا گریگوریوا، موزیسین روس و روزالیند راس دارد.

میک جگر: ۸ فرزند

میک جگر، خواننده ی گروه موسیقی رولینگ استون ۴ دختر و ۴ پسر دارد که ثمره ی رابطه ی او با زنان متعدد زندگی اش، مارشا هانت، بازیگر آمریکایی، بیانکا جگر، بازیگر نیکاراگوئه ای، جری هال، مدل آمریکایی، لوسیانا جیمنز، مدل برزیلی و ملانی همریک، طراح رقص آمریکایی هستند.

کلینت ایستوود: ۸ فرزند

کلینت ایستوود ۶ دختر و ۲ پسر دارد که حاصل رابطه ی او با جاسلین ریوز، فرانسیس فیشر، دینا ایستوود، مگی جانسون و روکسان تونیس هستند.

مایک تایسون: ۶ فرزند

مایک تایسون ۳ دختر  و ۳ پسر از کیمبرلی اسکاربورو، مونیکا ترنر، سول زاتیچل و لایکا کیکی اسپایسر دارد. تایسون یک دختر دیگر هم داشت که در ۴ سالگی بر اثر وقوع حادثه ای در خانه درگذشت.

رابرت دنیرو: ۶ فرزند

رابرت دنیرو از دایان ابت، خواننده ی آمریکایی، توکی اسمیت، بازیگر آمریکایی و گریس هایتاور، دیگر بازیگر آمریکایی، ۲ دختر و ۴ پسر دارد. یکی از آن ها فرزند دایان ابت از یک ازدواج دیگر است که دنیرو او را به فرزندخواندگی پذیرفت.

کوین کاستنر: ۷ فرزند

کوین کاستنر از ۳ زن زندگی خود، سیندی کاستنر، کریستین بامگارتنر و بریجت رونی، ۴ پسر و ۳ دختر دارد.

استیون اسپیلبرگ: ۷ فرزند

استیون اسپیلبرگ، کارگردان مشهور هالیوود، ۴ دختر و ۳ پسر از همسر سابق خود، ایمی آیروینگ و همسر فعلی اشT کیت کپشا دارد. ۲ تای آن ها فرزندخوانده های اسپیلبرگ هستند و یکی از آن ها فرزند کیت کپشا از یک ازدواج دیگر.

برد پیت: ۶ فرزند

برد پیت ۳ دختر و ۳ پسر دارد که ۳ تای آن ها فرزندان بیولوژیک او و حاصل ازدواجش با آنجلینا جولی، بازیگر مشهور آمریکایی و ۳ تای دیگر فرزندخوانده های او هستند.

استینگ: ۶ فرزند

استینگ، موزیسین مشهور، ۲ دختر و ۴ پسر دارد که ثمره ی ۲ ازدواج او، ابتدا با فرانسیس توملتی و سپس، ترودی استایلر هستند.

الک بالدوین: ۶ فرزند

الک بالدوین از همسر خود، هیلاریا بالدوین، ۳ دختر و ۳ پسر دارد.

جود لاو: ۶ فرزند

جود لا ۳ دختر و ۲ پسر دارد که حاصل رابطه ی او با سیدی فراست، بازیگر انگلیسی، سامانتا برک، مدل آمریکایی و کاترین هاردینگ، خواننده ی انگلیسی هستند. جود لا یک فرزند دیگر هم از همسر فعلی خود، فیلیپا کون دارد.

بروس ویلیس: ۵ فرزند

بروس ویلیس ۵ دختر از همسر سابق خود، دمی مور، بازیگر مشهور و همسر دومش، اِما همینگ، مدل و بازیگر انگلیسی آمریکایی دارد.

آرنولد شوارتزنگر: ۵ فرزند

آرنولد شوارتزنگر از همسر سابق خود، ماریا شرایور، ۲ دختر و ۳ پسر دارد.

پیرس برازنان: ۴ فرزند

پیرس برازنان ۴ پسر دارد. او یک دختر هم داشت که در سال ۲۰۱۳ به دلیل ابتلا به سرطان تخمدان از دنیا رفت. فرزندان برازنان ثمره ی ۲ ازدواج او، ابتدا با کساندرا هریس و سپس کیلی شی اسمیت هستند.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.