دسته‌بندی نشده

کد دستوری از دسترس خارج شدن همراه اول

کد دستوری از دسترس خارج شدن همراه اول

با توجه به پیش آمدهای روزمره این امکان وجود دارد که قصد نداشته باشید گوشی خود را پاسخ دهید یا حتی بخواهید آن را از دسترس خارج کنید. اگر قصد رفتن به سفر را دارید یا حتی مدتی دوست ندارید به تلفن همراه خود پاسخ دهید بهترین روش از دسترس خارج کردن گوشی می‌باشد.

کد دستوری از دسترس خارج شدن همراه اول : برای از دسترس خارج کردن همراه اول قادر خواهید بود که از کدهای دستوری نیز استفاده نمایید. برای انجام این کار لازم است کد#021 *21*را شمار‌گیری کنید.

برای از دسترس خارج کردن خط همراه اول می‌توانید از کدهای دستوری نیز استفاده نمایید. برای این کار کافیست کد #۰۲۱*۲۱* را از چپ به راست شماره گیری کنید. بعد از وارد کردن کد از دسترس خارج کردن همراه اول گوشی شما از دسترس خارج شده و دیگر قادر نخواهند بود با شما تماس بگیرند و یا هنگام تماس با شما با پیام (در حال حاضر مشترک مورد نظر در دسترس نمی‌باشد) مواجه خواهد شد. البته این مسدود سازی یک طرفه است و شما می‌توانید با بقیه تماس بگیرید یا برای آن‌ها پیام ارسال کنید.

کد از دسترس خارج شدن همراه اول

کد در دسترس نبودن همراه اول : کد#021*21*

کد لغو از دسترس خارج شدن همراه اول

کد لغو از دسترس خارج شدن همراه اول: برای استفاده از این روش از کد دستوری #0940*21* استفاده کنید.

کد از دسترس خارج شدن همراه اول - کد لغو از دسترس خارج شدن همراه اول - کد در دسترس نبودن همراه اول اعتباری - چگونه گوشی را از دسترس خارج کنیم ولی از اینترنت استفاده کنیم - چگونه خط خود را از دسترس خارج کنیم - کد از دسترس خارج شدن گوشی - کد از دسترس خارج شدن گوشی سامسونگ - از دسترس خارج کردن خط همراه اول برای شماره خاص

حتماً بخوانید:

لیست کامل کدهای دستوری همراه اول

لیست کامل کدهای دستوری همراه اول

کدهای دستوری همراه اول ، کدهای همراه اول از قبیل کد استعلام اینترنت همراه اول / کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول / کد فعال سازی اینترنت همراه اول و…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا