دسته‌بندی نشده

کد دستوریِ رایتل برای بسته‌های دکا

کد دستوریِ رایتل برای بسته‌های دکا

با استفاده از سامانه کدهای دستوری رایتل، مشترکین این اپراتور می توانند با شماره‌گیری کدهای دستوری مورد نظر، به منوی سرویس‌دهی دسترسی پیدا کرده و از امکانات و خدمات متنوع بهره مند شوند.

کد دستوریِ رایتل برای بسته‌های دکا

هدف از ارائه بسته‌های دکا استفاده نامحدود از مکالمه و ارسال پیامک برای کاربران رایتل بود. با افزایش محبوبیت این طرح، رایتل اینترنت 3G و 4G را هم به بسته‌های دکا اضافه کرد. طرح دکا دارای ۴ بسته است:

  1. دکا: این بسته برای مشترکینی است که هم خود و هم اعضای خانواده و دوستانشان از سیم‌کارت‌های رایتل استفاده می‌کنند. کد دستوری فعال‌سازی این بسته #2010*142* است.
  2. دکا گپ: با بسته دکا گپ شما نه تنها می‌توانید با مشترکین رایتل، بلکه با کاربران خط تلفن‌های دیگر (همراه اول و ایرانسل) ارتباط برقرار کرده و از خدمات این بسته بهره‌مند شوید. کد دستوری بسته دکا گپ #2011*142* است.
  3. دکا تک: این بسته علاوه بر ارائه تماس‌های صوتی، ارسال پیامک و ارائه خدمات دکا گپ، اتصال به اینترنت را نیز برای کاربران رایتل فراهم می‌کند. با بسته دکا گپ شما می‌توانید ۱۳۰ پیام چند رسانه‌ای را ارسال کرده، از ۲ گیگابایت حجم اینترنت عادی و 1 گیگابایت اینترنت در زمان افت مصرف برخوردار شوید. برای فعال‌سازی این بسته باید کد دستوری #2012*142* را شماره گیری کنید.
  4. دکای بی‌نهایت: بسته دکای بی‌نهایت ۱۰ هزار دقیقه تماس داخل شبکه، ۱۰ هزار دقیقه پیامک داخل شبکه، ۲۵۰ دقیقه تماس خارج از شبکه، ۲۵۰ پیامک خارج از شبکه، ارسال ۲۵۰ پیام چند رسانه‌ای، ۵ گیگابایت اینترنت عادی و یک گیگابایت اینترنت در زمان افت مصرف را به کاربران رایتل ارائه می‌دهد. با این بسته شما می‌توانید به خدمات اینترنت نسل سوم دسترسی داشته باشید. کد فعال‌سازی این بسته #2013*142* است.

separator line

حتماً بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا