دسته‌بندی نشده

کاربردهای جالب غلتک پرزگیر را بشناسید!

کاربردهای جالب غلتک پرزگیر

ممکن است به نظر برسد که غلتک پرزگیر کاربرد زیادی ندارد اما در روز مبادا و موارد خاص می تواند بسیار کاربردی باشد. در این مطلب کاربرد جذاب را برای شما آورده ایم.

فهرست مطالب این صفحه

  • موهای حیوان خانگی را بگیرید
  • اکلیل ها را پاک کنید
  • گرد و غبار آباژورها را تمیز کنید
  • صندلی های ماشین را تمیز کنید
  • گرد و غبار کوسن را تمیز کنید

1. موهای حیوان خانگی را بگیرید

شما حیوان خانگی خود را دوست دارید ولی این را تحمل نمی کنید که موهای زیادی روی هر سطحی باقی بگذارد. غلتک پرز دارایی بزرگی برای صاحبان حیوانات خانگی است. نه تنها موها را از روی مبلمان، فرش و صندلی ماشین بلند می کند، بلکه ممکن است حتی با کشیدن غلتک پرز روی خود حیوان خانگی خود موفق شوید.

کاربردهای جالب غلتک پرزگیر

2. اکلیل ها را پاک کنید

هنگامی که زرق و برق را به خانه خود دعوت کنید، هرگز واقعاً از شر همه آن خلاص نخواهید شد. همیشه پوسته هایی در زیر فرش ها کمین کرده و به کاشی های کف چسبیده اند. دفعه بعد که زیورآلات درخشانی را رها کردید یا بچه‌هایتان با یک پروژه هنری به هم ریختند، از یک غلتک پرزدار برای برداشتن آن استفاده کنید.

حتماً بخوانید:

3. گرد و غبار آباژورها را تمیز کنید

آخرین باری که داخل لامپ های خود را تمیز کردید کی بود؟ پاسخ برای بسیاری از ما «هرگز» است، اما زمان آن فرا رسیده است که ذرات دارت را که به آنجا چسبیده‌اند و نورتان را کم‌رنگ می‌کنند، از بین ببرید. سایه های لامپ برای تمیز کردن با پاک کننده های مرطوب بسیار ظریف هستند. در عوض، سایه را با احتیاط از پایه آن جدا کنید و یک غلتک پرزدار را روی داخل و خارج بکشید.

4. صندلی های ماشین را تمیز کنید

تمیز نگه داشتن فرزندتان به اندازه کافی سخت است. هنگامی که آنها شروع به خوردن میان وعده در صندلی ماشین خود می کنند، تمیز نگه داشتن صندلی تنها یک کار دیگر است که شما به آن نیاز ندارید. با قرار دادن یک غلتک پرزدار در ماشین، این کار را سریع و آسان کنید. از یک ملحفه تازه برای تمیز کردن سریع خرده‌ها از گوشه‌ها و شکاف‌های صندلی استفاده کنید.

کاربرد غلتک پرزگیر در خانه

5. گرد و غبار کوسن را تمیز کنید

همه به فکر استفاده از غلتک پرز برای تازه کردن بالش خود هستند. اما آخرین باری که بالش پرتابی خود را تازه کردید کی بود؟ آنها می توانند ماه ها بین شستشو فاصله داشته باشند، اگر اصلاً شسته شوند. هر چند وقت یکبار یک غلتک پرز دار را روی بالش ها بچرخانید تا مقداری از گرد و غباری که روی آنها می نشیند پاک شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا