دسته‌بندی نشده

چگونه فایل های PDF را به ایمیل پیوست کنیم

چگونه فایل های PDF را به ایمیل پیوست کنیم

هنگامی که شما قصد دارید یک فایل PDF ای را ارسال کنید، که مخفف فرمت سند قابل حمل به شخصی دیگر از طریق اینترنت است، ساده ترین راه این است که فایل را به ایمیل پیوست کنید. فایل های PDF را می توان با PC با استفاده از نرم افزار Adobe Reader خواند. تا زمانیکه فایل PDF مورد نظر شما خیلی بزرگ نیست شما می توانید آن را به یک ایمیل پیوست کرده و به هر شخصی ارسال کنید.

چگونه فایل های PDF را به ایمیل پیوست کنیم

فایل PDF ای را که می خواهید ارسال کنید باز کنید و یک کپی از فایل روی desktop کامپیوتر بگیرید.

با استفاده از نرم افزار Microsoft Outlook یا هر جای دیگری که اطلاعات شخص مورد نظرتان را ذخیره کرده اید یا قسمت Inbox ایمیل خود که از آن شخص ایمیل داشته اید را با استفاده از یک مرورگر اینترنت باز کنید و آدرس شخص گیرنده را انتخاب کنید.

برای ایجاد یک پیام جدید روی گزینه Compose کلیک کنید.

آدرس گیرنده ایمیل را در قسمت recipient یا قسمت To وارد کنید و در قسمت Subject موضوع ایمیل ارسالی خود را وارد کنید و در قسمت Body که در واقع قسمت خالی جهت نوشتن متن مورد نظر پیامتان می باشد می توانید پیامتان را بنویسید.

روی گزینه Attach کلیک کنید سپس صفحه Desktop کامپیوتر شما که فایل PDF را روی آن ذخیره کرده اید باز می شود، سپس روی فایل موردنظر کلیک کنید و گزینه Open را کلیک کرده تا فایل مورد نظر پیوست شود.

اگر چند فایل را می خواهید پیوست کنید مرحله قبل را مجددا تکرار می کنید و در نهایت گزینه Send را کلیک می کنید تا فایل ارسال شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا