اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
english-language-learning-online-(3)
english-language-learning-online-(3)

چگونه در خانه و به صورت آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

در دنیایی زندگی می کنیم که سفر به هر نقطه از جهان به سادگی صورت می گیرد. در گذشته با بسیاری از زبان های دنیا آشنایی نداشتیم، اما امروزه زبان های گوناگونی را می شناسیم. یکی از مهم ترین این زبان ها انگلیسی است، که به عنوان یک زبان بین المللی شناخته می شود. بنابراین یادگیری این زبان بسیار پر ارزش بوده و از هر نظر توصیه می شود.

آموزش زبان انگلیسی به عنوان یکی از درس های مدرسه های کشور های مختلف است. اما دانش آموزان به دلیل عدم اطلاع از اهمیت آن معمولا بدون میل به آن تن می دهند. اما بعد از این که بزرگتر می شوند افسوس می خورند که چرا از فرصت استفاده نکردند! اما باید اعتراف کرد که آموزش های مدارس کامل نیستند. این افراد به به دنبال آموزش می روند اما باید آموزش های اصولی و کامل را پیدا کرد.

کلاس های آنلاین مختلفی برای یادگیری  زبان انگلیسی موجود است. وبسایت فرادرس یکی از بزرگترین و معتبر ترین مرجع برای شرکت در این کلاس هاست. معمولا این گونه یادگیری به دلیل عدم حضور در کلاس استرس کمتری به فرد می دهد. این موضوع باعث می شود تا تمرکز بر روی یادگیری بیشتر باشد. علاوه بر این در دوره های آموزش شما می توانید هر چقدر که بخواهید دوره را ببینید و مرور کنید. همیشه استفاده از دوره ها و فیلم های آموزشی توصیه می شود حتی اگر شما در این کار مهارت داشته باشید. چرا که عموما مرور قواعد و اصول نیاز اصلی هر کاری است. در ادامه با ما در مقاله “چگونه در خانه و به صورت آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیریم؟” همراه باشید.

در این مقاله چه می خوانید؟

  • فواید یادگیری زبان انگلیسی
  • مزایای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی
  • کسب درآمد از شغل پاره وقت و آزاد
  • چگونه به صورت آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیرم؟

 

چگونه در خانه و به صورت آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

فواید یادگیری زبان انگلیسی

به هر زبانی که بتوانید صحبت کنید مزایا و فایده های خودش را دارد. فرض کنید قصد دارید به کشوری خارجی صفر کنید. فرقی نمی کند که زبان اصلی آن کشور چیست، چون زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است بیشتر کشور های جهان این زبان را آموزش می دهند. بنابراین شما می توانید راحت تر به گشت و گذار و یا کار خود برسید. امروز با گستردگی تکنولوژی، سفر های خارجی و… فرصت های شغلی زیادی برای کسانی که انگلیسی می دانند پیش می آید.

_ فرصت شغلی و یادگیری زبان انگلیسی

یکی از مزایای یادگیری این زبان یافتن موقعیت شغلی بهتر است. شاید شما هم برای مدتی به آگهی های استخدام توجه ویژه ای برای یافتن شغل داشته اید. در اکثر شغل های ایده آل می توان یک نقطه مشترک پیدا کرد و آن هم مسلط بودن به زبان انگلیسی است. این نیاز در واقع به دلیل گستردگی استفاده از این زبان در مشاغل است. البته شاید بخواهید در خارج از ایران شغلی پیدا کنید. در این صورت نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی خواهید شد.

شاید زبان انگلیسی یک زبان رسمی جهانی نباشد، اما در بیشتر کشور های جهان رایج است.

_ تحصیل در خاج از کشور

طبیعی و مشخص است که انسان موجودی جاه طلب است. این موضوع حتی در یادگیری و تحصیل نیز خود را نشان داده است. مردم می کوشند فرزندانشان در بهترین دانشگاه ها و مدارس درس بخوانند. اگر چنین چیزی بخواهید باید به مدارس خارج از ایران نیز فکر کنید.

بسیاری از مدارس و دانشگاه های شاخص در خارج از کشور هستند و برای راه یابی به آنها علاوه بر درس خوب باید به زبان انگلیسی نیز مسلط باشید.

_ سفر و مهاجرت

این روز ها دیگر سفر کردن به خارج از کشور برای تفریح و یا حتی اقامت گرفتن رایج شده است. اما چیزی که بسیار اهمیت دارد این موضوع است که با دانستن فقط زبان فارسی در کشور های خارجی دچار مشکل خواهید شد و برایتان لذت بردن از سفرتان سخت خواهد بود. اما وقتی با آموزش مکالمه زبان انگلیسی بتوانید به راحتی به این زبان صحبت کنید، حتما افرادی هستند که در آن کشور این زبان را بلد باشند.

عموما رفتن به سفر های خارجی به دانستن یک زبان بین المللی نیاز خواهد داشت.

البته مزایای زبان انگلیسی بسیار زیاد است که ما برخی از مهم ترین آن ها را بیان کردیم. اما هرکسی به نیاز خود مطلع است و می داند به چه دلیلی به یادگیری این زبان نباز خواهد داشت.

چگونه در خانه و به صورت آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

مزایای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

یادگیری این زبان مزایای زیادی دارد که برخی از آن ها را مطرح کردیم. اما این که آنلاین این زبان را بیاموزید نیز بسیار پر فایده خواهد بود. بسیاری از ما با آموزش های آنلاین آشنا هستیم و از مزایای آن با خبر نیز هستیم. اما بهتر است در ادامه به بعضی از مهم ترین مزایای آن بپردازیم.

_ همیشه در دسترس

فرض کنید به سفر رفته اید در یک کشور خارجی، که با احساس غریبی و حتی ناتوانی در فهمیدن جملات مردم رو به رو هستید. فکر می کنید کار از کار گذشته و باید خودتان تنها مشکلتان را حل کنید! آیا کلاسی وجود ندارد؟

البته شاید کلاس فیزیکی وجود نداشته باشد. اما شما می توانید به صورت آنلاین و مجازی زبانی را که دوست دارید یاد بگیرید! نیاز به حضور فیزیکی نیست و در هتل و یا خانه خود یادگیری را شروع کنید.

_ بدون محدودیت زمان و مکان

فرقی نمی کند که صبح باشد و یا عصر و حتی نیمه شب! شما می توانید به صورت آزادانه یاد بگیرید و تمرین کنید. کجا هستید؟ خانه، مسافرت، و یا  خوابگاه؟ فقط کافی است اراده کنید تا به زبان انگلیسی مسلط شوید.

مسلم است در این گونه یاد گیری خستگی و عدم تمرکز بی معنی است چرا که انتخاب زمان و مکان با شماست.

_ تکرار و تکرار

در کلاس های فیزیکی تنها یک فرصت برای یادگیری دارید و این یک فرصت طلایی است. اگر نتوانید تمرکز کنید کار تمام است! اما وقتی به دیدن آموزش آنلاین زبان انگلیسی می پردازید می تواند در صورت عدم درک یک مطلب مجددا آن را ببینید. علاوه بر این استاد همیشه به صورت آنلاین آماده پاسخگویی به شماست.

چگونه در خانه و به صورت آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

کسب درآمد از شغل پاره وقت و آزاد

علاوه بر استخدام در برخی شغل ها شما می توانید به صورت شخصی و پاره وقت نیز کار کنید. مزایایی که در بالا به آن اشاره کردیم بسیار زیاد بود هر چند تنها برخی از بیشمار مزایای یادگیری زبان انگلیسی بود. شغل های پاره وقت زیادی وجود دارد که شما می توانید با تسلط بر زبان انگلیسی از طریق آنها کسب درآمد کنید.

_ ترجمه

با دانستن کامل یک زبان خارجی و ترجمه کتاب ها و مقالات و نشر آن ها به زبان فارسی می توانید درآمد خوبی به دست بیاورید. علاوه بر این افرادی هستند که به دنبال مترجم برای ترجمه مقالات هستند.

نویسندگی در سایت ها

بسیاری از مقالات علمی و آموزشی که در سایت های ایرانی منتشر می شود در واقع از سایت های خارجی ترجمه می شوند. بیشتر سایت های خبری و مجله ای به دنبال جذب مترجم برای انتشار مقالات ترجمه شده هستند.

علاوه بر این های راه های دیگری برای کسب درآمد به صورت پاره وقت از زبان انگلیسی وجود دارد که می توانید، از طریق آن ها به کسب درآمد بپردازید.

چگونه به صورت آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیرم؟

با توضیحاتی که تا اینجا ارائه شد با برخی از مزایای یادگیری زبان انگلیسی آشنا شدید. اما برای رسیدن به این موارد نیاز خواهید داشت به صورت اصولی زبان انگلیسی را فرا بگیرید. برای این کار راهی خوب پیش روی شما خواهیم گذاشت و آن هم یاد گیری به صورت آنلاین است.

ما با توجه به بررسی در این زمینه، سایت فرادرس را پیشنهاد می کنیم. با جستجو در آرشیو این سایت متوجه خواهید شد آموزش های بی نظیر و به صورت اصولی پیش رو خواهید داشت. و می توانید از صفر شروع کنید و یا از سطح های بالاتر به یادگیری بپردازید.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *