چرا سریال «جیران» متوقف و سپس به طور کلی از فیلیمو حذف شد؟_6300c05e77b6d.jpeg
چرا سریال «جیران» متوقف و سپس به طور کلی از فیلیمو حذف شد؟_6300c05e77b6d.jpeg

چرا سریال «جیران» متوقف و سپس به طور کلی از فیلیمو حذف شد؟

«در پی اختلاف کارگردان و تهیه کننده سریال آهوی من مارال و تهیه کننده و کارگردان جیران، پخش این سریال موقتاً متوقف شده است.»

فیلیمو که بستر اصلی پخش این مجموعه تاریخی و عاشقانه است موظف به تبعیت از دستور قضایی است.

این توقیف و حذف در حالی است که به تازگی، این مجموعه نامزد دریافت جایزه برترین تولیدات سریالی جهان شد. این سریال که تازه‌ترین ساخته حسن فتحی است، در لیست برترین‌های تولیدات سریالی در سراسر جهان، در جشنواره جوایز بین‌المللی درامای سئول قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سریال، جوایز بین‌المللی درامای سئول (Seoul International Drama Awards) که با نام SDA شناخته می‌شود، یک مراسم اهدای جوایز سالیانه در سئول، کره جنوبی است که از برترین‌های تولیدات تلویزیون اینترنتی در سراسر جهان، تقدیر می‌کند.

امسال در هفدهمین دوره این جشنواره، نام «جیران» در لیست نامزدهای بهترین سریال، دیده می‌شود.

توقیف جیران و حذف آن از فیلیمو، صدای مخاطبان را درآورده است. خیلی از کاربران بابت این اتفاق و از بین رفتن بودجه صرف شده برای ساخت این سریال و همچنین بر باد رفتن زحمات گروه تولید ابراز تاسف کردند. برخی از معترض نیز از هدر رفتن وقت خود برای تماشای این سریال سخن گفتند.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

توقیف سریال جیران یا عدم پخش؟ شاکی خصوصی جلوی پخش را گرفت

شکایت سریال «آهوی من مارال» از سریال «جیران»

نوشته های مشابه

همه چیز درباره سریال جیران حسن فتحی

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.