پنینی گوشت و قارچ را به این روش درست کنید خیلی خوشمزه تره_62a461f5d6d42.jpeg
پنینی گوشت و قارچ را به این روش درست کنید خیلی خوشمزه تره_62a461f5d6d42.jpeg

پنینی گوشت و قارچ را به این روش درست کنید خیلی خوشمزه تره

طرز تهیه پنینی گوشت و قارچ پنیری خوشمزه و مجلسی ایتالیایی

پنینی گوشت یکی از غذا های بسیار خوشمزه ایتالیایی است که در کل دنیا تهیه می شود. برای تهیه پنینی که نوعی نان گریل شده می باشد، از نان های سنتی ایتالیایی به نام چاپاتا و میکتا استفاده می شود ولی در نقاطی که این نان ها وجود ندارد از نان های دیگری مثل نان تست و یا باگت استفاده می شود. در بخش آشپزی از سایت دلگرم قصد داریم تا طرز تهیه پنینی گوشت و قارچ را به شما آموزش دهیم.

مواد لازم برای پنینی گوشت و قارچ

گوشت 200 گرم
قارچ 250 گرم
پیاز 1 عدد
سیر 2 حبه
فلفل دلمه 1 عدد
پیازچه 1 دسته
نان تست یا نان همبرگر به میزان لازم
پنیر پیتزا به میزان لازم
نمک، فلفل به میزان لازم
روغن به میزان لازم

پنینی گوشت و قارچ

طرز تهیه پنینی گوشت و قارچ اصل ایتالیا

مرحله اول: ابتدا پیاز و سیر را پوست گرفته و نگینی ریز خرد می کنیم. فلفل دلمه ای را هم نگینی خرد می کنیم. قارچ ها را ورقه ای برش داده و آماده می گذاریم.
مرحله دوم: آماده سازی مواد میانی پنینی
داخل تابه ای کمی روغن ریخته سیر و پیاز را داخل روغن خوب تفت می دهیم، کمی که سبک شدند. نمک، فلفل و زرد چوبه را افزوده مخلوط می کنیم تا ادویه ها هم کمی تفت بخورند.
مرحله سوم: افزودن گوشت
حالا گوشت چرخ شده را می افزاییم و خوب به همراه پیاز و سیر تفت می دهیم تا عطر خوشی از مواد به مشام برسد و رنگ گوشت تغییر کند.
مرحله چهارم: افزودن فلفل دلمه ای و قارچ
در این مرحله که گوشت تقریبا پخته شده است. فلفل دلمه ای و قارچ را می افزاییم و تا حدی تفت می دهیم تا آب ایجاد شده از قارچ هم کاملا تبخیر شود و گوشت کاملا پخته شود.
مرحله آخر: طرز پخت پنینی
مواد گوشتی آماده شده را روی نان تست یا میان نان همبرگر ریخته و روی آن پنیر پیتزا می ریزیم و داخل دستگاه گریل قرار می دهیم تا فشره، ترد و پنیر آن ذوب شود. حالا در کنار انواع سس نوش جان کنید.

طرز تهیه پنینی گوشت

نکات مهم و فوت و فن تهیه پنینی گوشت و قارچ ایتالیایی به سبک رستورانی

اگر دستگاه گریل ندارید پنینی را داخل تابه ای که کمی چرب کرده اید بگذارید کمی که گرم شد با کفگیر کمی روی پنینی را فشار آورید تا به کمک چسبندگی پنیر کاملا منسجم شود.
می توانید در صورت تمایل از 1 قاشق غذا خوری رب گوجه فرنگی هم داخل مواد گوشتی استفاده کنید.
برای تهیه یک پنینی رژیمی می توانید پنیر را از مواد اولیه حذف کنید.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.