هدیه عید قربان ایرانسل از مکالمه تا اینترنت رایگان اعلام شد !_62c971f9192d1.jpeg
هدیه عید قربان ایرانسل از مکالمه تا اینترنت رایگان اعلام شد !_62c971f9192d1.jpeg

هدیه عید قربان ایرانسل از مکالمه تا اینترنت رایگان اعلام شد !

هدیه عید قربان ایرانسل 1401

بسته تخفیفی هدیه ایرانسل عید قربان 1401 «قربان تا غدیر» ارائه شد. این بسته ترکیبی شامل اینترنت رایگان و مکالمه درون شبکه است.

شرکت ایرانسل باز هم به مناسبت اعیاد قربان و غدیرخم، شرایط ویژه‌ای برای کاربران خود در نظر گرفت. هدیه ایرانسل عید قربان 1401 شامل بسته تخفیفی دیتا و مکالمه است.

هدیه قربان تا غدیر 1401 اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی‌داشت فرارسیدن عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم با قیمت تخفیفی، به مشترکان این اپراتور ارائه می‌گردد.

عید قربان

اینترنت رایگان عید قربان ایرانسل 1401

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل همزمان با این اعیاد فرخنده، می‌توانند فقط با پرداخت 12000 تومان این بسته ترکیبی، شامل سه ساعت مکالمۀ ایرانسلی (درون شبکه) و سه گیگابایت اینترنت را دریافت کنند.

شایان ذکر است که این بسته‌ی تخفیفی، از 19 تا 27 تیر 1401 برای کاربران در دسترس است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، سه روز است. برای فعال‌سازی هدیه قربان تا غدیر 1401 ایرانسل، کاربران می‌توانند کد دستوری #5* را شماره‌گیری کنند و یا با مراجعه به بخش خرید بستۀ اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، اقدام به فعالسازی آن فرمایند.

نوشته های مشابه

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.