اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
نوزادان واقعیت مجازی در دنیای متاورس تا ۵۰ سال آینده محبوب خواهند شد_62a71cbb71b68.jpeg
نوزادان واقعیت مجازی در دنیای متاورس تا ۵۰ سال آینده محبوب خواهند شد_62a71cbb71b68.jpeg

نوزادان واقعیت مجازی در دنیای متاورس تا ۵۰ سال آینده محبوب خواهند شد

کاتریونا کمپبل، یک کارشناس ارشد هوش مصنوعی معتقد است در اوایل دهه ۲۰۷۰، از هر ۵ زوج، یک زوج ممکن است یک نوزاد دیجیتالی را به جای نوزاد واقعی انتخاب کند. نوزادان واقعیت مجازی در متاورس وجود خواهند داشت و با لمس یک دکمه زنده می شوند. کمپبل گفت این مفهوم پتانسیل این را دارد که تغییرگر بازی تکنولوژیک باشد و می‌تواند به حل مسائلی مانند افزایش جمعیت کمک کند.

نوزاد واقعیت مجازی چیست؟

کاتریونا کمپبل

نوزادان واقعیت مجازی صحبت می کنند، پاسخ های احساسی شبیه سازی شده ارائه می دهند، حافظه دیجیتالی دارند و در زمان واقعی بزرگ می شوند. آنها می توانند از طریق یک سرویس اشتراک با حداقل ۲۵ دلار در ماه در دسترس باشند. کاتریونا آنها را نسل «تاماگوچی» می نامد. تاماگوچی یک بازی حیوان خانگی مجازی به شکل یک اسباب بازی جاکلیدی مانند، تخم مرغی شکل است که دارای سه دکمه B، A و C است که با فشار دادن آنها، فعالیت هایی مانند غذا دادن به تاماگوچی خود، بازی کردن، تمیز کردن آن را، انتخاب کرده و انجام می دهید.

کاتریونا کمپبل

تاماگوچی

والدین از طریق نسل بعدی عینک‌های واقعیت افزوده یا AR (augmented reality) و دستکش‌های لمسی، نوزادان واقعیت مجازی را می‌بینند و با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. دستکش های لمسی، حس لمس واقعی را هنگام دست زدن به اشیاء مجازی یا هولوگرافیک می‌دهد. آنها هیچ هزینه ای برای تغذیه ندارند، فضایی را اشغال نمی کنند و تا زمانی که برای زندگی برنامه ریزی شده اند، سالم می مانند.

تخمین زده می شود که در حال حاضر روزانه ۳۵۰,۰۰۰ نوزاد در سراسر جهان به دنیا می آیند که بسیار بیشتر از تعداد مرگ و میرها است. اما تا سال ۲۱۰۰، کل جمعیت جهان می‌تواند به ۱۱ میلیارد نفر برسد؛ با کلان‌شهرهای شلوغ و مملو از جرم، بیماری و کمبود شدید مواد غذایی. مطالعه ای در سال ۲۰۲۰ در مورد اینکه چرا زوج ها بچه دار نشدن را انتخاب می کنند، به این نتیجه رسید که تقریباً ۱۰ درصد به دلیل نگرانی از رشد بیش از حد جمعیت، بدون فرزند باقی می مانند. ۱۰ درصد دیگر به دلیل هزینه های تربیت فرزند، تشکیل خانواده نمی دهند.

نوشته های مشابه

بیشتر بخوانید:

مورد عجیب خرید زمینی ۵ میلیون دلاری در متاورس برای ساخت املاک تجاری

متاورس چیست و چگونه وارد آن شویم؟

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.