اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

نقش شیرپوینت در طراحی وب سایت حرفه ای

با شیرپوینت، وبسایت خود را حرفه ای طراحی کنید

شیرپوینت یک سرویس همکاری سازمان مبتنی بر وب می باشد که از برنامه های گردش کار، نظارت داده ها و سایر قسمت های وب و ویژگی های امنیتی برای توانمندسازی تیم های سازمان جهت همکاری و تبادل اطلاعات استفاده می کند. از شیرپوینت می توان جهت رویت مستندات سازمانی و تایید آنها استفاده نمود. همچنین جهت حفاظت از اطلاعات، آپلود اسناد سازمانی، اطلاع از فرآیند گردش کار می توان از شیرپوینت استفاده نمود. طرح های سایت مانند موتور در خودرو عمل میکند و باعث عملکرد بهتر و پیشرفت انجام امور در سازمان می باشد. آن ها کمک می کنند تا این اطمینان حاصل شود که مجموعه ای از الزامات، انتظارات و اقدامات هر زمان که طراحی خاصی روی سایت اعمال می شود، رخ خواهد داد.

شیرپوینت

طراحی سایت می تواند هنگامی که سایت جدیدی تامین می شود یا در هر زمان از آن انجام می شود، اعمال شود و در هر زمان می تواند در سایت های موجود اعمال شود. ای همه از طریق یک رابط کاربری ساده مبتنی بر مرورگر قابل دسترسی است. متخصصین گروه تکران در زمینه طراحی سایت، همواره سعی می کنند تا بهترین و به صرفه ترین طراحی ها را به مشتریان ارائه دهند. گروه تکران با بهره گیری از جدید ترین و به روز ترین فناوری ها، الگو ها و طرح ها به طراحی سایت های شیرپوینت می پردازد و بر این باور است که طراحی شیرپوینت ویژگی های گسترده ای را برای مشتریان به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از ان ها اشاره می شود.

طراحی سایت ها توسط شیرپوینت چگونه تیم شما را تقویت می کند؟

طراحی سایت با شیر پوینت

کنترل نتایج ایجاد سایت را فعال کنید

طراحی سایت به شما امکان می دهد هر یک از سایت های شیرپوینت را با روشی قابل تکرار و قابل اعتماد به نیازهای خاص سازمان خود شخصی کنید. با ایجاد تجارب سایت با الگوبرداری از اجزای خاص، ساختار و فضای ذخیره سازی در صورت لزوم، در وقت خود صرفه جویی قابل توجهی می کند.

گزینه های جدیدی را ایجاد کند

وظایفی که غالبا به پشتیبانی گسترده فناوری اطلاعات نیاز دارند مانند فعال کردن یا غیرفعال کردن اشتراک خارجی یا فعال کردن چارچوب شیرپوینت اکنون می توانند با استفاده از طراحی سایت ساخته شوند.  اکنون می توان با کلیک یک دکمه این موارد را از طریق مرورگر در دسترس قرار داد. کاربران حتی می توانند از طراحی سایت برای برداشتن موانع استفاده و صرفه جویی در وقت را تجربه کنند.

از سازگاری اطمینان حاصل کنید

استفاده از طراحی سایت های شیرپوینت ضمن اطمینان از ایجاد و پیکربندی پیوسته سایت های جدید، به تیم شما قدرت می بخشد. این امر انتظارات را روشن می سازد. بنابراین می توانید مطمئن باشید که هر سایت به درستی تهیه شده است . تیم شما از ابزار لازم برای موثر بودن در کار روزمره برخوردار است.

صرفه جویی در وقت

وقت طلاست. همیشه نیاز به ایجاد سایت های جدید شیرپوینت متناسب با الزامات سازمانی خاص، زمینه ساز مغایرت است. اگر سایتی به درستی راه اندازی نشده باشد، می تواند به هر تعداد از مشکلات منجر شود.

5-   همه را برای آینده آماده کنید: مایکروسافت روشن کرده است که استفاده از طراحی سایت روش پشتیبانی شده برای ایجاد سایت های شیرپوینت است که برای هدف قرار دادن سناریوهای خاص کسب و کار به یک روش الزامی نیاز است. به عبارت دیگر، طراحی سایت شیرپوینت راه آینده را مشخص می کند.

مایکروسافت پراجکت سرور

امروزه یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان مشاغل و کسب و کارها، توانایی آن ها بر کنترل فعالیت های درون سازمان و همچنین سنجش میزان تطابق انتظارات با نتایج عملکردهای سازمانی می باشد. پراجکت سرور ابزاری بسیار قوی تحت نظارت مایکروسافت است که به منظور تعریف پروژه های سازمانی، مدیریت پروژه ها و مشاهده پیشرفت آنها طراحی شده است. متخصصین گروه تکران با استفاده از دانش به روز و گسترده خود در زمینه پراجکت سرور به صاحبات مشاغل و سازمان ها کمک می کنند تا با استفاده از پراجکت سرور، گردش کار سازمانی خود را به دقت مشاهده کنند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت به رفع آن بپردازند.

 

برخی از ویژگی های منحصر به فردی که سازمان ها با استفاده از پراجکت سرور می توانند از ان ها بهره مند شوند:

 •  دسترسی بسیار آسان توسط گوشی های هوشمند
 •  دسترسی به اطلاعات و گردش کار از طریق بستر وب
 •  گرفتن خروجی و تهیه گزارش گردش کار بر روی اکسل
 •  سیستم گزارش گیری دقیق و سریع
 •  دسترسی سریع به کلیه اطلاعات سازمانی و همچنین دسترسی به منابع اطلاعات مهم
 •  نمایش جلسات تنظیم شده به صورت آنلاین برای مدیران و کارمندان
 •  مقایسه انلاین و سریع میزان پیشرفت کار و انتظارات

استفاده از پراجکت سرور به مدیران کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن بتوانند اسناد و اطلاعات مربوط به پروژه کاری سازمان را مدیریت کنند و به رفع نقص های احتمالی ان بپردازند. همچنین کاربران می توانند همواره کلیه اطلاعات، اسناد، صورت وضعیت ها و غیره را در پراجکت سرور ذخیره کنند. با استفاده از امکان ایجاد فرایند بر روی اسناد می توانند این اسناد و مدارک را به گردش در آورده و بعد از طی پروسه مورد نظر در محل مناسب ذخیره کنند و در صورت لزوم به چک کردن مجدد ان بپردازند.

بسیاری از ویژگی های پراجکت سرور در واقع شکل تکامل یافته و پیشرفته ای از قابلیت های موجود در مایکروسافت پراجکت می باشد که در زمینه مدیریت پروژه فعالیت انجام می دهد. پراجکت سرور به عنوان یک سامانه قابل گسترش، به کاربران و مدیران سازمان ها اجازه می دهد تا فرایند های سازمان خود را ذخیره کنند و سامانه مدیریت پروژه را مطابق فرایند ها پیاده سازی و کنترل کنند.

گزارش گیری ویژگی بسیار مهم دیگری است که بسیاری از مدیران بر ان تاکید می کنند. با استفاده از پراجکت سرور، کاربران می توانند امکانات بسیار پیشرفته ای در زمینه گزارش گیری از روند کار و انجام فعالیت های درون سازمانی را دریافت کنند.

گروه تکران بسته خدماتی خود را بر مبنای ارائه راهکار پراجکت سرور به مشتریان خود ارائه می دهد. خدمات ارائه شده در این بسته بسیار منعطف بر طبق سلیقه و نیازهای مشتریان تعریف شده است.  گروه تکران همواره به کیفیت ارائه خدمات  و راهکارهای سازمانی تاکید دارد. برخی از فعالیت هایی که گروه تکران به مشتریان خود ارائه می دهد:

 •  تحلیل ساختار سازمانی کسب و کار ها
 •  طراحی فرایندهای سازمانی مطابق با استانداردها
 •  بررسی نیازهای سازمانی و سامانه های مدیریتی
 •  استقرار و پیاده سازی پراجکت سرور در کسب و کار
 •  و ….

 

نوشته های مشابه

 

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eskisehir escort - trbet.vip - cratosslot