ندا یاسی در اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی کامل ندا یاسی)

ندا یاسی در اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی کامل ندا یاسی)

ندا یاسی از شاخ های اینستاگرام که با حاشیه های متعدد مشهور شده است . ندا یاسی با انتشار کلیپ های‌ زشت و ناجور از خودش و فحاشی به این و ان معروف است . وی دچار بیماری شدید روحی و روانی است و می خواهد عقده های‌ گذشته خود را با این رفتارها پنهان کند.

ندا یاسی با این ‌که به ایران زیاد توهین می کند ولی بیشتر دنبال کننده های او در اینستاگرام را ایرانیان تشکیل می‌دهند که امیدواریم با درک بیشتر چنین صفحاتی را کسی دیگر دنبال نکند.

ندا یاسی حتی در میان افغانی ها هم طرفداری ندارد و کاری کرده است که همه ی از او دل خوشی نداشته باشند.

ندا یاسی در اینستاگرام کیست؟

ندای یاسی متولد ۲۱ بهمن ۱۳۶۸ در ایران است؛ نام اصلی وی مریم ابراهیم قندیل می‌باشد، این چهره که از ابتدا آرایشگر به نظر می‌رسید حالا با ویدیو های‌ جنجالی در اینستاگرام دنبال کنندگان میلیونی دارد.

ندا یاسی در اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی کامل ندا یاسی)

عکس ندا یاسی در زمان تحصیل در ایران

بیوگرافی کامل ندا یاسی

مریم ابراهیم قندیل ملقب به ندا یاسی «Neda Yasee» ؛ دختر پر حاشیه ی اینستاگرام است که بر خلاف صحبت های‌ زشت و رکیکی که در مورد ایران و ایرانی ها میزند دنبال کنندگان زیادی از ایران در فهرست دنبال کنندگان خود دارد.

ندای یاسی پدرش از اکراد عراق و مادرش فاطمه از افغان های‌ مهاجرت کرده به ایران می باشد که در این جا آشنا و ازدواج کردند و ندا یاسی را در ایران به دنیا آورده اند.

زندگی و توهین به ایرانی ها توسط ندا یاسی

ندا یاسی که به گفته خود در زمان حضور در ایران در مدرسه مورد اذیت و اذیت دوستانش قرار می گرفته و زندگی در فقری داشته باعث شده بارها به مردم ایران توهین کند.

به گزارش تالاب این در حالی است که حتی ندا یاسی در برخی مطالب منتشر کرده خود اشاره به داشتن گذرنامه ایرانی می کند و در خصوص کاربرد ان در دنیا به بدترین شکل ممکن صحبت کرده و با بکار بردن کلمات رکیک و زشت توهین های‌ بی شماری به نوع زندگی ؛ فرهنگ و بینش مردم ایران می کند.

پیشنهادی
سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

از طرفی ایرانی هایی که در دنبال کنندگان ندا یاسی هستند در برخی مواقع به کلیپ های‌ او مراجعه کرده و کامنتهایی برای مقابله برای او می‌گذارند که به نظر می رسد این نوع برخورد تا زمانیکه افراد آزادانه اجازه انتشار صحبت ها، کلیپ ها و عکس های‌ شخصی خود را در دنیای مجازی دارند نه تنها چیزی را حل نمی کند، بلکه باعث می شود ندا یاسی همان کامنت ها را سوژه رفتارهای زشت و بی ادبانه خود کند.

ندا یاسی در اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی کامل ندا یاسی)

عکس ندا یاسی

ندا یاسی از یوتیوب تا اینستاگرام

ندا یاسی فعالیت خود را از یوتیوب با آموزش آرایشگری شروع کرد، تتو های‌ عربی روی بدن او در ویدیوها نشان صحت گفته ها در مورد اصلیت عرب او دارد

ندا یاسی سپس فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرد و در این بین با هجوم مردم و بحث هایی در مورد ملیت او کم کم پیج او تبدیل به محل مناقشه و انتشار ویدیو های‌ روان پریشانه او شد.

تعداد زیادی از کاربران اینترنت که نام ندا یاسی را شنیده اند یا کلیپی از او دیده اند در خصوص بیوگرافی، نوع تربیت، خانواده و زندگی او سوال می‌کنند اما واقعیت این است که وی هرگز به صورت دقیق و مستقیم اشاره ای به ملیت ؛ سن و شرایط زندگی خود نکرده است و آنچه موجود است دو روایت زیر است که با توجه به برخی گفتار و یا واکنش های‌ او برداشت شده است :

ندا یاسی دختری متولد سال ۱۳۶۸ در اربیل عراق است که پدری عراقی «از کردهای عراق» و مادری افغانی داشته است. آنگونه که نقل شده است، پدر ندا یاسی ۱۱ سال پیش همسر افغانی خود یعنی مادر ندا یاسی که شخصی به نام “فاطمه حسینی” بوده است را به دلیل داشتن رابطه ی نامشروع با یک ایرانی تبار به قتل رسانده و فراری شده است و همین باعث نفرت او از ایران و ایرانی شده است و در پی انتقام و انتشار مطالب توهین آمیز در مورد ایرانی ها برآمده است.

پیشنهادی
سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

از طرفی مرگ مادر و فرار پدر ضربات روحی جبران ناپذیری به ندا یاسی وارد کرده و ندا یاسی توسط دایی خود بزرگ شده و نهایتا ندا یاسی در حال حاضر پناهنده کانادا شده و در تورنتو کانادا زندگی می کند و همان‌ گونه دارای اختلالات روانی است.

اما در بیوگرافی دیگری از ندا یاسی آن گونه نقل شده است که وی متولد سال ۱۳۶۵ در افغانستان است و به سه زبان انگلیسی عربی و پارسی مسلط بوده، یک بار ازدواج کرده و همسرش وی را بدلیل رفتارهای نامناسب و دور از اخلاق طلاق داده است ولی وی همان‌ گونه رفتارهای خود را تشدید کرده و حالا در دنیای مجازی به آسانی به انتشار عکسهای و حرف های‌ خارج از عرف می کند.

ندا یاسی در اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی کامل ندا یاسی)

آدرس اینستاگرام ندا یاسی

البته با توجه به واکنش های‌ ندا یاسی در خصوص به میان نیامدن نام افغانستان و مقابله با هر گونه توهین به افغانی ها و همچنین واکنش های‌ تند در مقابل هر گونه توهین و حرف در مورد عربها، احتمال صحیح بودن روایت اول در مورد بیوگرافی وی و به خصوص خانواده و اصالتش صحیح تر به نظر می رسد.

ذکر این نکته هم جالب است که ندا یاسی در اینستاگرام خود، سن خود را ۱۸ سال معرفی کرده و عنوان کرده است که دانشجوی کارشناسی ارشد است!

متاسفانه میزان رواج سوء استفاده افراد مختلف با شرایط گوناگون در جامعه از فضاهای مجازی رایگان مانند اینستاگرام و … موجب شده است هر شخصی با هر نوع طرز تفکر، مشکلات روحی روانی، نیاز به جلب توجه و بسیاری عوامل دیگر وارد این دنیا شده و حتی در پشت پرده تعداد زیادی از این رفتارها، کلیپ های‌ اشتراک گذاری شده و … اهداف دیگری و کسب درآمدهای بالا است.

پیشنهادی
سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

باید توجه داشت از نظر کارشناسان و متخصصان، کلیپ های‌ جنحالی ندا یاسی هم نشانگر میزان فشارهای روحی و نیاز او به جلب توجه و مطرح بودن است که برخی معتقدند بعید نیست از این راه توسط گروه خاصی تامین مالی هم بشود.

ندا یاسی : «بله! من خیلی درد و سختی کشیدم! خیلی..مادر جان، روزت مبارک! اگرچه سالیان سال نه با تو صحبت کردم و نه روی ماهتو از نزدیک دیدم. روز مادر و روز زن رو به تک تکتون تبریک میگم.»

ندا یاسی در اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی کامل ندا یاسی)

مهاجرت ندا یاسی

ندا یاسی حداقل قبل از دیپلم در ایران بود و بعد از این سال از طریق دایی افغانی خود که در کانادا زندگی می‌کند، توانست اقامت زندگی برای تورنتو این کشور رو بگیرد و مهاجرت کند.

قتل مادر ندا یاسی کذب است

ندا یاسی در برخی سایتها عنوان شده مادر او بخاطر روابط غیر اخلاقی توسط پدر ندا یاسی کشته شده که صحت ندارد و مادرش در قید حیات می باشد.

متن ندا یاسی برای مادرش

ندا یاسی : من خیلی درد و سختی کشیدم ! خیلی مادر جان، روزت مبارک ! اگرچه سالیان سال نه با تو صحبت کردم و نه روی ماهتو از نزدیک دیدم.

مشکلات روانی شدید ندا یاسی

با نگاهی به ویدیو هایش می تواند وضعیت دردناک وی را درک کرد. زبان بدن، گفتار و نوع بیان همگی نشان دهنده آسیب روانی شدید او از گذشته است، گفتمانی که حالا با انتشار ویدیو و عکس سعی در پوشاندن مشکلات گذشته او دارد.

ندا یاسی در اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی کامل ندا یاسی)

ازدواج و طلاق ندا یاسی + درآمد ندا یاسی

ندا یاسی در یکی از ویدیو های‌ خود گفته است که ازدواج کرده و طلاق گرفته است، به نظر حالا در کانادا زندگی او از طریق روابط غیر اخلاقی می گذرد و این وضعیت مشکلات روانی وی را افزایش داده است. البته او در پیج خود گهگاهی نیز تبلیغات می کند، با توجه به دنبال کنند نزدیک به یک میلیون نفری باید درآمد خوبی از این راه داشته باشد.

منبع
talab.org
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا