دسته‌بندی نشده

نحوه ساخت و ورود به گروه واتساپ با لینک

چگونه لینک دعوت به گروه واتساپ بسازیم ؟

لینک گروه واتساپ ، قبل از هر چیز شما باید ادمین گروهی باشید که می خواهید لینک آن را ساخته و به اشتراک بگذارید. پس اگر گروه را خودتان ایجاد نکرده اید، از یکی از ادمین های آن بخواهید تا شما را نیز مدیر گروه نماید.

مراحل ساخت لینک برای گروه واتساپ

  1. پس از آن وارد صفحه چت گروه شده و روی نام گروه، در نوار بالای اپلیکیشن ضربه بزنید .
  2. در مرحله بعدی کمی به پایین صفحه بروید تا لیست اعضای گروه به نمایش در آید.
  3. ابتدای این لیست گزینه ای با عنوان Invite via link وجود دارد که برای ساخت لینک دعوت به گروه واتساپ می توانید از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر این گزینه را مشاهده نمی کنید، احتمالا شما هنوز ادمین این گروه نشده اید.
  4. در مرحله بعد صفحه ای برای شما باز می شود که در ابتدای آن لینک اختصاصی دعوت اعضای جدید به گروه نمایش داده می شود.
  5. شما می توانید با لمس این لینک یا لمس گزینه Share link آن را از طریق دیگر اپلیکیشن های موجود در گوشی خود با دیگران به اشتراک بگذارید.
  6. همچنین گزینه Send link via WhatsApp امکان ارسال لینک گروه واتساپ به مخاطبین مورد نظرتان، از طریق همین پیام رسان را فراهم می کند.
  7. بعلاوه با استفاده از گزینه Copy link می توانید به کپی لینک گروه واتساپ و به اشتراک گذاری آن با دوستان خود بپردازید.
  8. و در نهایت گزینه QR code لینک گروه را به صورت یک QR code نمایش می دهد، تا فرد مورد نظر شما با اسکن این QR code از طریق گوشی خود، بتواند در گروه عضو شود.

چگونه لینک دعوت به گروه واتساپ بسازیم ؟چگونه لینک دعوت به گروه واتساپ بسازیم ؟چگونه لینک دعوت به گروه واتساپ بسازیم ؟چگونه لینک دعوت به گروه واتساپ بسازیم ؟چگونه لینک دعوت به گروه واتساپ بسازیم ؟

به همین راحتی توانستیم لینک گروه واتساپ را ایجاد کرده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذاریم.

با این حال اگر لینک گروه به صورت عمومی منتشر شد، شما می توانید با استفاده از ۱گزینه Reset link آن را منقضی کرده و لینک جدیدی برای عضویت افراد مورد نظر در گروه خود ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید.

نحوه پیوستن به گروه واتس اپ بدون دعوت

در حالی که اگثر گروه های واتس اپ برای پیوستن نیاز به اجازه ادمین دارد، صداها گروه عمومی نیز وجود دارند که برای پیوستن به آنها نیازی به اجازه ادمین نمی باشد. اما چگونه این گروه های عمومی را پیدا کنیم؟ این مقاله آموزشی، نحوه پیوستن به یک گروه واتس اپ عمومی بدون دعوت و با کمک چند برنامه شخص ثالث و وب سایت ها را آموزش می دهد.

اپ استور را باز کنید.

آیکون اپ استور را از صفحه اصلی گوشی خود پیدا کنید، روی آن ضربه بزنید و برنامه را باز کنید.

عبارت «Groups for Whatsapp» را جستجو کنید.

آیکون جستجو در امتداد پایین برنامه قرار دارد. هر عبارتی که در این کادر تایپ کنید، لیستی از نتایج را خواهید دید. با جستجوی عبارت گروه های برای واتس اپ، براحتی می توانید گروه های واتس اپ عمومی که در وب سایت ها هستند را جستجو و پیدا کنید. این گروه ها به صورت دسته بندی شده سازماندهی شده اند و پیوستن به این گروه ها براحتی با ضربه روی گزینه پیوستن «Join» صورت می گیرد. بنابراین، این برنامه وابسته به واتس اپ نیست.

پیوستن به گروه واتس اپ بدون دعوت

روی گزینه Get ضربه بزنید.

چند لحظه صبر کنید، این برنامه روی آیفون و یا آیپد شما نصب خواهد شد.

پیوستن به گروه واتس اپ بدون دعوت

اکنون گروه های برای واتس اپ را باز کنید و به آن بپیوندید.

آیکون این برنامه شبیه به حباب گفتار زرد و سبز رنگ است. این برنامه در صفحه اصلی قرار دارد.

از شما خواسته می شود که به حساب کاربری واتس اپ خود متصل شوید. تمام لینک هایی که با شما به اشتراک گذاشته می شوند، عمومی هستند و روی وب برای همگان قابل رویت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا