اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
laboratory-equipment-1
laboratory-equipment-1

مقایسه مراجع بزرگ خرید تجهیزات آزمایشگاهی

مقایسه تجهیزات آزمایشگاهی تولید شرکت های مختلف

امکان مقایسه محصولات وارداتی جهت آزمایشگاه توسط چندین کمپانی بزرگ فرآهم شده است. برخی از آنها تنها بستر معرفی شرکت ها به خریداران هستن و وبرخی دیگر تنها محصولاتی را معرفی می کننده که مورد تایید خودشان می باشد و بار ها تست شده و از آن اطمینان خاطر دارند.

بدلیل ابزار آلات دقیق استفاده شده در تجهیزات آزمایشگاهی، برای یک خرید مطمئن ترجیح می دهیم از مرجعی خرید کنیم که تجهیزات را به خوبی بشناسد و آنها را گارانتی کند.

LabX مرجع تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی در جهان

LabX در سال ۱۹۹۵ تأسیس شد و تنها تمرکز آن بر تجهیزات آزمایشگاهی بود. باب کافاتو ، بنیانگذارLabX ، سالهای زیادی را صرف تخصص در فروش ابزارهای تحلیلی و HPLC به دانشمندان کرده بود. وی از دانش خود در این صنعت برای ایجاد بستر خرید و فروش موثر ارائه کرد.

مقایسه مراجع بزرگ خرید تجهیزات آزمایشگاهی

با گذشت زمان ، این وب سایت از ارائه لیست های طبقه بندی شده ساده ، به یک بستر آنلاین خرید و فروش تبدیل شده است ، و اکنون یک بازار برتر در خرید دانشمندان است این شرکت به عنوان یک بازار موفق تجهیزات آزمایشگاهی به مناطق زیر گسترش یافت:

⦁ شیمی تجزیه
⦁ آزمایشگاه بالینی
⦁ علوم زیستی
⦁ تجهیزات پزشکی
⦁ تست و الکترونیک
⦁ نیمه هادی
⦁ پردازش صنعتی

مرجع مقایسه تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی Labcompare

Labcompare نیز برای دانشمندان و محققانی که در زمینه تحقیق و توسعه ، شیمی تحلیلی ، فوتونیک ، اتوماسیون آزمایشگاهی، آزمایش محیط ، پزشکی قانونی و آزمایش محصولات فعالیت می کنند طراحی شده است.

بازار این مجموعه ترکیبی از قابلیت جستجوی آسان ، مشخصات دقیق و کامل و توانایی مقایسه محصولات در کنار یکدیگر در میان تولیدکنندگان است که آن را به مقصد ایده آل دانشمندانی که به دنبال خرید محصولات جدید هستند ، تبدیل می کند.

راه اندازی هاب مشترک برای متخصصین در LABTalk

Labcompare راهنمای خریداران تجهیزات آزمایشگاهی با هدف راه اندازی هاب مشترک برای متخصصان سخت کوش آزمایشگاه می‌باشد.

نوشته های مشابه

LABTalk دارای وبینارهای آموزنده، مصاحبه های ویدئویی جذاب ، فیلم ها و نسخه های نمایشی محصول و مقاله هایی در سه زمینه کاربرد: طیف سنجی ، Raman و تصویربرداری و کروماتوگرافی است.
این ویدئو ها در سایت این شرکت برای عموم قرار داده شده اند.

مقایسه مراجع بزرگ خرید تجهیزات آزمایشگاهی

همیشه ارزیابی جدیدترین اطلاعات برای متخصصین آزمایشگاه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است، اما با توجه به بحران جهانی بهداشت ، شاید مهمتر از هر زمان دیگری باشد.

میشل تیلور ، سردبیر گروه آزمایشگاه در CompareNetworks گفت LABTalk محتوای ویدئویی و مقاله تحقیقاتی مورد نیاز متخصصان آزمایشگاه را برای سازگاری با این زمان درگیری با ویروس کرونا فراهم می کند.


گاهی اوقات علاقه شخصی که به یک فناوری یا نوآوری جدید دارد بیش از حد برای نوشتن است.
“در این موارد ، ارتباط با دانشمندان در سطح بصری بسیار حیاتی است. این فقط همان چیزی است که LABTalk فراهم می کند ، ارتباطی با دیگران در صنعت که آنچه شما هستید را تجربه می کنند. “

طبق آمار رسمی در ایران ۹۰۶۷ مدل دستگاه توسط ۳۸۶ شرکت تجهیزات آزمایشگاهی تولید می شود. این تجهیزات تنوع فراوانی دارند و انتخاب درست از میان آنها کار مشکل و پیچیده ای می باشد، لذا نیاز به یک مرجع تخصصی با ارائه شرکت های معتبر حس می شود.

شرکت های نوپا قیمت های مطلوب و جذابی را به آزمایشگاه ها پیشنهاد می کنند، چراکه باید مشکلات و ورژن های دستگاه خود را توسط مشتریان ارتقا دهند.
این اتفاق برای آزمایشگاه های مهم و برند های معتبر می تواند مخرب باشد.

لذا شرکت های معتبر هیچ گاه به سراغ شرکت های نوپا نمی روند. اما برخی اوقات شرکت های پخش تجهیزات، به جهت سودجویی، تجهیزات شرکت های نوپا را با قیمت های بالا به مشتریان خود پیشنهاد می دهند.

برای رفع این مشکل باید از شرکت های معتبر و با تجربه بهره برد. شرکت های بزرگ برای حفظ این اعتبار می کوشند تا دستگاه ها را با کیفیت مناسب عرضه کنند.
به تازگی مجموعه رویان ایران به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی شروع به کار کرده است و محصولات شرکت های تولیدی معتبر را به نمایش عموم گذاشته است.

مرجع مقایسه تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی Royan Iran

مقایسه مراجع بزرگ خرید تجهیزات آزمایشگاهی

رویان ایران به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی در ایران، محصولات حوزه آزمایشگاه را به صورت تخصصی با قابلیت مقایسه در اختیار متخصصین این حوزه قرار داده است.

رویان ایران با ارائه ویدئو های تجهیزات آزمایشگاهی، یک تصویر واضح و شفاف از وسایل به متخصصین عرضه می کند تا آنها با خیالی آسوده، دستگاه را خریداری کنند.

محصولات ارائه شده توسط رویان ایران، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. رویان ایران سالها کوشیده است تا با ارائه تجهیزات با اصالت و قیمت مناسب گستره مشتریان خود را بزرگ تر نموده است.

سخن پایانی

بهترین راه خرید تجهیزات در سراسر دنیا، مشاوره از متخصصین این حوزه می باشد. چراکه آنان شرکت ها را آنالیز کرده اند و تجارب خود در بهره گیری از تجهیزات شرکت ها را در اختیار مشتریان خود میگذارند.
خرید به پشتوانه تجربه شرکت های تامین کننده می تواند نقطه اتکا محکمی برای آزمایشگاه ها باشد تا با تمرکز به کار تخصصی خود درگیر مسائل فنی و عملکردی دستگاه نشوند.

در این میان رویان ایران شروع به راه اندازی هاب بزرگ تجهیزات آزمایشگاهی برای یک خرید موفق توسط متخصصین این حوزه نموده است.

مطالب مرتبط

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *