جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
معرفی تبلتهایی با طولانی ترین عمر باطری_65789f9b5ad73.jpeg
معرفی تبلتهایی با طولانی ترین عمر باطری_65789f9b5ad73.jpeg

معرفی تبلتهایی با طولانی ترین عمر باطری

سرفصل های این مقاله

شرکت چینی لنوو تبلتهای جدید یوگا خود را با طولانی ترین عمر باطری یک تبلت معرفی کرده است.

معرفی تبلتهایی با طولانی ترین عمر باطری

باطری

تبلتهای جدید یوگا از شرکت لنوو که قرار است در نسخه های ۸ و ۱۰٫۱ اینچی وارد بازار شود، هنگام تماشای ویدئوهای اج دی ۱۲ تا ۱۴ ساعات دوام می آورند و هنگام مشاهده صفحات اینترنتی عمر این باطری تا ۱۸ ساعت ادامه می یابد.

لنوو در هفته ای که گذشت این تبلتها را طی مراسمی در نیویورک معرفی کرد.

در صورتی که روشنی صفحه نمایش تبلت کاهش یابد عمر باطری این تبلتها بیشتر هم خواهد شد.

اگر ادعای لنوو درباره عمر باطری این تبلتها صحت داشته باشد، تبلتهای یوگا با مهارت توانسته رقابت تبلتهای بازار را به سمت و سوی جدید سوق دهد. تبلتهای امروز در بهترین حالت عمر باطری ۱۱ ساعته دارند و تبلتهای یوگا دارای باطری های استوانه ای شکل با ظرفیت بالا شبیه باطری های لپ تاپها هستند که این امر به طولانی شدن عمر باطری آنها کمک می کند.

تبلت ۸ اینچی با قیمت ۲۴۹ دلار ۴۰۰ گرم وزن دارد و تبلت ۱۰٫۱ اینچی با قیمت ۲۹۹ دلار ۶۰۳ گرم وزن دارد. این تبلتها دارای سیستم عامل اندروید ۴٫۲ هستند و از روز چهارشنبه وارد بازار آمریکا می شوند، این شرکت هنوز درباره فروش جهانی آن اطلاعاتی ارائه نکرده است.

تبلتهای یوگا دارای پرازنده های چهارهسته ای مدیاتک بوده که با سرعت ۱٫۲ گیگاهرتز کار می کند. وضوح تصویر هر دو تبلت ۱۲۸۰ در ۸۰۰ پیکسل است .

از دیگر ویژگیهای آنها می توان به دوربین ۱٫۶ مگاپیکسلی جلو، دوربین ۵ مگاپیسلی پشت و حافظه ای تا ۳۲ گیگابایت اشاره کرد.

طی سالهای اخیر لنوو دامنه متنوع ای تبلتها و رایانه های شخصی و هیبریدها را معرفی کرده و محصولات جدید آن به علت حرکت مشتریان از رایانه های شخصی به سمت محصولات موبایل و متحرک حائز اهمیت تلقی می شوند.

منبع: مهر

اگر از مقاله بالا لذت بردید، پس به مطالب زیر هم سر بزنید:

اشتراک گذاری: