دسته‌بندی نشده

مزایای استفاده از استخر بادی در منزل

نکاتی برای داشتن یک استخر بادی در خانه

امروزه تعداد زیادی از خانواده‌ها به دنبال افزون کردن استخری خصوصی به خانه‌های خود می باشند. هرچند هزینه‌، دوران و فضای مورد نیاز برای ساخت این استخرها بسیار عمده هست و به همین علت بیشماری به سراغ خرید استخر بادی و قابل حمل میروند.

این استخرها در ابعاد گوناگون، از حوضچه‌های کوچک تا ابعاد یک استخر عادی، در معرض فروش میباشند و هزینه‌ خرید و نگه داری انها کم هست. در صورتی که به دنبال آب تنی در محیط امن خانه هستید و هنوز برای خرید استخرهای بادی متقاعد نشده‌اید، با ما دوست باشید.

پس اگر شما هم به دنبال آب‌تنی در خانه و صرفه‌جویی در هزینه و دوران هستید؛ خرید یک استخر بادی برترین انتخاب خواهد بود. این استخرها در ابعاد متنوع «گاهی به بزرگی یک استخر خانگی» ارائه می شوند ودر عین حال بهره گیری‌ از آن‌ها بسیار آسان هست. پس درصورت عدم دسترسی به یک استخر توکار، لذت آب تنی در خانه را از دست ندهید.

صرفه جویی در هزینه و زمان

هزینه‌ خرید یک استخر بادی بسیار کمتر از هزینه‌ ساخت یک استخر در حیاط خانه هست. این مزیت احتمالاً مهم ترین علت برای خریدن یک استخر بادی هست. همینطور استخرهای بادی بزرگ میتوانند هزینه‌های عضویت در یک استخر عمومی را از بین ببرند. زمانی که برای رفتن به یک استخر عمومی صرف میشود نیز از این طریق به انجام کارهای بهتر صرف خواهد شد.

نکاتی برای داشتن یک استخر بادی در خانه

دوام استخر بادی

یکی از سخت ترین کارها در نگه داری استخرهای عادی، سرویس و آماده‌سازی سالانه‌ آن پیش از آغاز فصل گرما هست. دردسری که با بهره گیری از استخرهای بادی از بین میرود. این استخرها همینطور از مواد با دوامی ساخته شده‌اند که طول عمر آن‌ها را افزایش می دهد.

امنیت استخر بادی

این مورد بستگی به نوع بهرهگیری‌ شما از این استخرها دارد. اما در حالت عادی، استخرهای بادی برای کودکان بسیار امن میباشند. از آنجایی که دیواره های استخر از زمین بالاترند؛ خطر افتادن کودکان و حیوانات خانگی به درون آب را تقریباً از بین میبرند. همینطور می توان در اطراف انها به سادگی محافظ قرار داد.

چگونه استخر بادی در خانه داشته باشیم ؟

نصب آسان استخر بادی

نصب استخرهای بادی بسیار آسان هست. این استخرها اکثراً از فایبرگلاس «Fiberglass» ساخته شده‌اند و بلافاصله قابل راه‌اندازی میباشند. هرچند در بیشماری موارد، نصب استخر به سادگی و بدون نیاز به خواندن راهنما قابل انجام هست. تنها کافی هست حلقه‌های استخر را باد کنید، در صورتی که استخر بزرگ هست میله‌های فلزی مرتبط به آن را نصب کنید و سپس درون استخر آب بریزید.

اگر استخر بزرگ هست میله‌های فلزی مرتبط به آن را نصب کنید و سپس درون استخر آب بریزید

زیبایی و نگه داری آسان استخر بادی

تمیزکردن و نگه داری از استخرهای بادی بسیار کم هزینه و آسان هست. پیشنهاد می شود که استخر را تا زمانی که همان‌ گونه برپا هست تمیز کنید. هرچند این استخرها نیازمند نظافت پیوسته، تصفیه کردن و ضدعفونی نیستند. به همین علت بهرهگیری و نگه داری از آنها بسیار ساده خواهد بود.

چگونه استخر بادی در خانه داشته باشیم ؟

همینطور با دقت به اندازه‌ کوچک آن‌ها، گرم نگهداشتن آب استخر کار عمده سختی نیست. پیشنهاد می شود که استخر را تا زمانی که همان‌ گونه برپا هست تمیز کنید.

تنوع انتخاب ها

در ابتدای ساخت خود، استخرهای بادی تنها در ابعاد کوچک و برای بهرهگیری‌ کودکان طراحی می‌شدند. هرچند امروزه، به علت تقاضای بالا، این استخرها در انواع مدل‌ها و اندازه‌ها قابل دسترسی میباشند.

همینطور این استخرها به شکل شخصی‌سازی شده نیز در بازار ارائه میشوند. با این تنوع، هرکسی میتواند استخری مطابق سلیقه‌های خود پیدا کند.

مناسب برای کودکان

استخرهای بادی عمق و اندازه‌ کمتری نسبت به استخرهای عادی دارند. به همین علت برای کودکان و افرادی که در شناکردن ماهر نیستند ایده آل به نظر می‌رسند.

این استخرها میتوانند کودکان را در شرایط امن، برای ساعت ها سرگرم کنند. پس با مطالعه‌ چند مضمون‌ ایمنی ساده، میتوان کودکان رابه سهولت و با آسایش خاطر برای آب تنی آماده کرد. استخرهای بادی به علت عمق و اندازه‌ کمی که دارند مناسب کودکان میباشند.

حفظ حریم خصوصی

برپایی استخر در حیاط خانه باعث میشود که خانواده‌ شما در دوران بهرهگیری از استخر، احساس امنیت کند. به همین علت استخرهای بادی برترین انتخاب برای افرادی میباشند که در استخرهای عمومی و محیط های باز احساس سهولت نمیکنند. همینطور استخر تنها توسط شما و اطرافیانتان بهرهگیری می شود که به نظافت آن کمک می کند.

موقت و قابل حمل

یکی از بزرگترین نگرانی ها در دوران ساخت یک استخر دائمی، جابجایی خانه و از دست دادن آن هست. هرچند استخرهای بادی قابل حمل و ارزان میباشند و به سهولت به محل اخیر منتقل می شوند.

این استخرها، همانگونه که به سادگی برپا میشوند، به سادگی نیز به شکل نخست خود برمی‌گردند. همینطور برخی ازآن‌ها را میتوان به سهولت حمل ودر مسافرت‌ و مقاصد تفریحی بهرهگیری کرد. استخرهای بادی قابل حمل و ارزان میباشند و به سهولت به محل اخیر منتقل می شوند.

حتماً بخوانید:

امکانات مناسب

تعداد زیادی از افراد استخرهای بادی را همچون یک محصول ابتدایی و ساده می‌شناسند. هرچند امروزه با پیشرفت فناوری‌، میتوان آن‌ها را با امکانات بی‌نظیری خریداری کرد. برخی از استخرهای امروزی به فواره،‌ برد شیرجه و آبشار مجهز میباشند که لذت بهرهگیری ازآن‌ها را دو عمده می کند.

استخرهای امروزه اکثرا از هر بار دیگری مطلوب میباشند. هرچند تعداد زیادی از خانواده‌ها به علت هزینه‌ و دوران مورد نیاز، توانایی ساخت یک استخر کامل را ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا