اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
مدلینگ صورت یعنی چه؟_60b8fcb0184cd.jpeg
مدلینگ صورت یعنی چه؟_60b8fcb0184cd.jpeg

مدلینگ صورت یعنی چه؟

به طور کلی به صورت هایی که دارای برجستگی های زیبا و متناسب با سایر اجزای صورت می باشند، صورت زاویه دار یا مدلینگ گفته می شود. این نوع چهره ها بیشتر در چهره افراد مشهور و بازیگران معروف مشاهده می شود.مثلث طلایی صورت شامل چانه ، بینی و گونه ها می باشد. همچنین از عوامل اساسی پروفیل صورت می توان به شکل ، اندازه اسکلت و بافت نرم اشاره کرد.تقارن در پیشانی ، بینی ، گونه ها و چانه موجب زیبایی در چهره فرد می شود. برای کمک به قرینه سازی و ایجاد تعادل در صورت عمل زاویه دار کردن فک و صورت انجام می شود.جراحی زاویه دار کردن صورت، با هدف ایجاد تقارن میان اجزای صورت انجام می شود. بسته به نیاز فرد و متناسب با صورت فرد ، می توان یک روش تکی یا ترکیب چند روش را برای جراحی به کار گرفت.

روش های مدلینگ و زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت ” یا مدلینگ امروزه به عنوان ایده آل بسیاری برای داشتن چهره خاص و زیبا تبدیل شده است. در واقع بر اساس معیارهای زیبایی شناسی فرم V شکل صورت یکی از رازهای جذابیت ظاهری است که به مدلینگ صورت هم شهرت دارد.مدلینگ صورت را می توان بخشی از روند مدرن شدن دانست زیرا با توجه به سرعت پیشرفت فضای مجازی و پلت فرم هایی چون اینستاگرام، همه و همه دوست دارند در زیباترین حالت خود به نظر بیایند که چه بسا این زیبایی، راه موفقیت را باز کند.

برای اصلاح چانه کوچک و عقب بردن فک بدون احتیاج به جراحی و پروتز میتوان از تزریق چربی استفاده کرد.فرم دهی صورت باعث بهبود در ظاهر و وتعادل در چهره میشود.در طی نخستین جلسه، پزشک متخصص شکل، کیفیت پوست، حجم چربی و ساختار استخوانی زیر صورت را معاینه می کند تا بهترین نتیجه زاویه سازی صورت با چربی حاصل شود.

زاویه دار کردن صورت مربعی با بوتاکس

در هر طرف زاویه فک شما، عضله ی بزرگی به نام مسیتر( masseter) وجود دارد که بعنوان عضله ی جونده( مخصوص جویدن) خدمت می کند. دو گروه عضلات ديگر به نام های تمپورال( temporalis) و پتریگوید( pterygoid) هم وجود دارند که همین کارکرد را دارند.ممکن است عضلات مسیتر به علت جویدن بیش از حد و یا دندان قروچه کردن در شب ها، رشد کنند و سبب شوند که فک به صورت مربعی شکل بنظر آید؛ درست مثل بدن ساز هایی که روی بخش خاصی از بدن خویش کار می کنند تا آنرا رشد دهند. شل کردن عضلات با تزریق بوتاکس، یک شیوه مؤثر برای کوچک و جمع و جور کردن خط فک است. کوچک شدن خط فک، ظاهر مربعی شکل فک را بهبود می بخشد.

مدلینگ صورت با استفاده از تزریق چربی

جالب است بدانید با استفاده از لوازم آرایشی، می توان به صورت زاویه بخشید اما این فقط برای یک شب ممکن است و پس از آن، در صورت پاک شدن، از بین خواهند رفت. طبیعتا متقاضیان دنبال یک راه و روش دائمی هستند.در این میان جراحی زیبایی و پلاستیک به کمک آمده است تا این نیاز را برآورده سازد. در میان روش های مختلفی چون تزریق ژل، بوتاکس، پروتز، استفاده از نخ برای لیفتینگ صورت و جراحی های بازی چون جراحی فک تزریق چربی هم به جایگاه خاصی رسیده و سالانه افرادی زیادی برای مدلینگ صورت خواهان انتقال چربی هستند.طبیعی بودن مواد استفاده شده در تزریق چربی و استخراج آن از بدن خود فرد برای مدلینگ صورت یکی از دلایلی است که افراد زیادی را برای fat injection ترغیب می کند.همه می دانند تزریق چربی، تاثیری فوری بر روی صورت دارد. در نتیجه ایجاد زاویه یا مدلینگ صورت می تواند در زمانی بسیار سریع انجام بگیرد.افراد زیادی هستند که از جراحی ترس دارند یا بدن آنها با موادی که در تزریق ژل و بوتاکس و لیفت با نخ استفاده می شود، حساسیت از خود بروز می دهد.

اگر این افراد برای زاویه سازی صورت مُصر هستند اما در انتخاب روشی کارآمد دچار شک و تردید هستند، باید بدانند شیوه های موثر دیگری هم وجود دارد؛ بنابراین به این افراد توصیه می شود اگر به دنبال چهره خاص و مدلینگ صورت خود هستند به تزریق چربی به عنوان یک راه حل موثر و دارای نتایج خوب فکر کنند.

زاویه دار کردن فک با بوتاکس

برای اماده سازی جهت زاویه دار کردن فک، پزشک در نخست آناتومی صورت شما را بررسی نموده و رابطه آن با برجستگی، شکل و اندازه ی فک را معلوم می کند.جهت انجام درمان، پزشک از بوتاکس برای کاهش اندازه ی عضلات بزرگ فک استفاده می کند. با تزریق این دارو به عضلات در چندین ناحیه، ساختار بزرگ چانه بطور موقت کوچک می شود و خط فکی زنانه تر و ظریف تر حاصل می گردد. این شیوه سریع و بدون درد بوده و نیازی به بی هوشی یا دوره ی بهبودی ندارد.شما میتوانید بلافاصله فعالیت های روزانه ی خویش را از سر بگیرید. همینطور میتوانید انتظار داشته باشید که نتایج آن تا حداقل سه ماه دوام داشته باشد که بعد از آن برای حفظ ظاهر زیبا و زنانه ی خود احتیاج به تکرار این روش دارید.

زاویه سازی صورت با نخ

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود خط فک شما وضوح خود را از دست بدهد، افزایش سن و همچنین جاذبه است. اما خوشبختانه این روزها پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی صورت گرفته، کار را برای علاقمندان به زیبایی آسان کرده است.در واقع افراد می توانند به واسطه زاویه سازی صورت با نخ پوست خود را تا آن مقدار که میخواهند بکشند. دقت کنید که این عمل با کمک نخ های قابل جذب انجام می شود. قابل ذکر است که نخ سیلوهت به دلیل فواید بسیار زیاد این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.در طی درمان، این نخ ها در لایه زیری پوست قرار میگیرند. اگر بتوانید برای انجام این عمل به یک متخصص پوست مجرب مراجعه کنید میتوانید اطمینان داشته باشید که هیچ کبودی متوجه شما نخواهد شد.

نوشته های مشابه

نخ سیلوهت چیست؟

نخ سیلوهت یکی از دو نخ برتر دنیاست که به مدت 18 سال در صنعت زیبایی از آن استفاده می شود. این نخ ها کاملا قابلیت جذب دارند و به واسطه مواد به کار رفته در آن سازگاری مناسبی را با بدن خواهند داشت.

اگر در نظر دارید که از این نخ ها برای انجام لیفت صورت و یا زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت) خود استفاده کنید باید بدانید که سال های زیادیست که این نخ ها امتحان خود را پس داده اند. از آن جایی که جنس نخ از ترکیبات اسیدلاکتیک میباشد، ماندگاری لیفت حداقل یکسال و ماندگاری کلاژن ساخته شده سه سال است.

اکثر پزشکان از این نخ برای انجام عمل زیبایی آن دسته از افرادی به کار میبرد که نیاز به اثرات درمانی دراز مدت دارند مانند از افتادگی پایین صورت، خط خنده، خطوط غم.

همچنین کسانیکه فرم صورت بدلیل کاهش وزن تغییر کرده و پوستشان شل شده است، کسانی که دوست دارند بدون تحمل جراحی و هزینه های سنگینش، چهره شان زیباتر و حداقل 10 سال جوانتر شود بهترین گزینه هایی هستند که میتوانند از این نخ استفاده کنند و نتیجه مطلوبی را دریافت نمایند.

مزایای زاویه دار کردن صورت از طریق ژل چیست؟

این روش درد و نارحتی زیادی را به همراه ندارد. از این رو عزیرانی که می خواهند از این روش استفاده کنند می توانند بدون دغدغه به انجام این کار بپردازند.این روش برای زاویه دار کردن صورت کمترین خطری را در پی ندارد. در واقع روشی بسیار مطمئن و ایمن است.بعد از تزریق ژل افراد می توانند به منزل مراجعت کنند. در واقع نیازی به بستری شدن ندارد.یکی از مهم ترین نتایجی که دارداین است که در مدت زمان کوتاهی بعد از اینکه ژل تزریق شد به راحتی می توان نتیجه کار را مشاهده کرد.یک نکته ای که وجود دارد در خصوص عارضه احتمالی تزریق ژل است که باید بگوییم هیچ گونه خطری را به همراه ندارد. جز اینکه احتمالا تا دو الی سه روز تورم و کبودی زیر چشم ها نمایان باشد. البته این موضوع موقتی است و به سرعت بهبودی در این نواحی حاصل می شود.

بهترین کاندیدای زاویه سازی چانه چه کسانی هستند؟

همه خانم ها وآقایانی که به دنبال زیبایی بیشتر و بهبود سلامت ظاهری خود هستند، می توانند متقاضی انجام مادلینگ صورت باشند. این روش زیبایی محدوده سنی ندارد و یک گزینه عالی برای کسب جذابیت و زیبایی در ناحیه فک به شمار می رود. کسانی که دارای چهره ای گرد هستند، برای این که بتوانند زاویه چهره جذابی به دست آورند، به سراغ مادلینگ چهره می روند. با این کار می توانند چهره ای هالیوودی به دست آورند. چهره ای خاص که زیبایی انها را بیشتر می کند.

در نهایت می توانید در این مورد با یک پزشک متخصص مشورت کنید تا به نتیجه ی بهتری برسید.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *