اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
مخدر لین مخوف ترین مواد مخدر جدید و کشنده_62bac697af083.jpeg
مخدر لین مخوف ترین مواد مخدر جدید و کشنده_62bac697af083.jpeg

مخدر لین مخوف ترین مواد مخدر جدید و کشنده

مخدر لین چیست؟

مخدر لین یک ماده غیرقانونی ساخته شده با کدئین است که حاوی شربت سرفه و ….. و گاهی اوقات الکل و آنتی هیستامین، پرومتازین است. کدئین از گیاه خشخاش (شبیه به مرفین ) مشتق می شود و یکی از مواد مخدر ضعیف تر است. با این حال، هنوز هم بسیار اعتیاد آور است و به طور بالقوه برای بدن مضر است. این امکان وجود دارد که یک فرد در مدت زمان نسبتاً کوتاهی به مخدر لین اعتیاد پیدا کند، زیرا مواد افیونی به سیستم واکنش پاداش مغز متصل می شوند.

Lean که با نام‌های Purple Drank، Sizzurp، Dirty Sprite و دیگران نیز شناخته می‌شود، در اواخر دهه 90 زمانی که رپرها و دیگر هنرمندان به این نوشیدنی در موسیقی خود اشاره می‌کردند، نسبتاً محبوب شد.

علائم استفاده از مخدر لین

فراتر از یافتن بطری های خالی شربت سرفه، فنجان های پلی اتیلن، نوشابه و آب نبات در میان وسایل عزیزتان، مهم است که مراقب هرگونه تغییر در شخصیت و رفتار باشید. تغییرات ممکن است شامل تحریک پذیر بودن، تغییر در الگوهای خواب، از دست دادن علاقه به مدرسه یا فعالیت های اجتماعی، یا تغییر ناگهانی در دوستان باشد.

قوی ترین مواد توهم زا و روانگردان دنیا

عوارض مصرف مخدر لین

Lean به دلیل تأثیری که روی افرادی که آن را می نوشند به این نام خوانده می شود، اثرات کدئین مشابه اثرات سایر مواد افیونی اعتیاد آور (مانند اکسی کدون و هروئین ) است.
به طور معمول، اثرات آن در عرض 30 تا 45 دقیقه شروع می شود، اگرچه مقادیر متفاوت کدئین در Lean (گاهی تا 25 برابر دوز توصیه شده) می تواند زمان شروع را کوتاه کند. اوج اثر 1 تا 2 ساعت پس از مصرف شروع می شود و حدود 4 تا 6 ساعت طول می کشد.

عواقب احتمالی نوشیدن مخدر لین

 • سرگیجه
 • کند شدن ضربان قلب
 • کند شدن تنفس
 • یبوست
 • خرابی دندان
 • افزایش وزن
 • عفونت های دستگاه ادراری
 • اختلال در بینایی
 • از دست دادن حافظه
 • توهمات
 • تشنج (در افراد در معرض خطر)

مواد مخدرهای ویرانگر

بسیاری از مصرف کنندگان لین خطرات نوشیدن کدئین را دست کم می گیرند . سوء مصرف هر ماده ای برای سلامتی فرد مضر است، اما مواد افیونی به دلیل خطر بالای ایجاد تحمل و در نهایت اعتیاد، نگرانی خاصی دارند. با افزایش تحمل نسبت به لین، بدن کمتر و کمتر مواد افیونی طبیعی خود را تولید می کند تا زمانی که کاملاً به ماده خارجی وابسته شود. این وابستگی فرد را وادار می‌کند تا دارو را بیشتر و بیشتر مصرف کند تا همان احساس را داشته باشد یا در اکثر موارد، فقط احساس طبیعی داشته باشد.
سوء استفاده از مواد افیونی مانند Lean همچنین می تواند منجر به عوارض سلامتی و حتی مرگ شود. با مصرف بیش از حد لین ، مغز مملو از مولکول های مواد افیونی می شود و قادر به تنظیم پاسخ خود یا کاهش اثر آنها نمی شود.

ترک اعتیاد مخدر لین

برای فردی که از اعتیاد به Lean یا هر مخدر دیگری رنج می برد، ترک آن به طور ناگهانی غیرممکن است. به خصوص به دلیل داشتن کیفیت اعتیادآور، توقف مصرف خودسرانه مواد افیونی دشوار است. اولین قدم برای درمان اعتیاد مخدر لین، ورود به مرحله سم زدایی است.
ممکن است برای کاهش علائم دردناک ترک از جمله تهوع، استفراغ و اسهال، داروهای درمان تریاک تجویز شود. سم زدایی همچنین ممکن است بیماری ها یا اختلالات همراه (مانند هپاتیت یا آسیب عصبی) را نشان دهد. بر این اساس، سم زدایی تحت نظارت پزشک در یک کلینیک ایمن و موفق ضروری است.

مخدر لین مخدر بنفش

برای دوری از این مخدر دارویی ممکن است به حمایت طولانی مدت برای بهبودی یا درمان اعتیاد نیاز داشته باشید، از جمله:

درمان بستری
درمان سرپایی فشرده
آموزش مهارت های زندگی
تجویز داروی نگهدارنده
درمان سرپایی
پیشگیری از عود
استفاده از گروه های پشتیبانی

به یاد داشته باشید: هیچ شرمی در دریافت کمک وجود ندارد. این یکی از شجاع ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.