اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
مایکل بی جردن و دختر استیو هاروی بعد از یک سال از هم جدا شدند_62a71b9e425c9.jpeg
مایکل بی جردن و دختر استیو هاروی بعد از یک سال از هم جدا شدند_62a71b9e425c9.jpeg

مایکل بی جردن و دختر استیو هاروی بعد از یک سال از هم جدا شدند

مایکل بی جردن ۳۵ ساله و لوری هاروی ۲۵ ساله پس از یک سال و نیم رابطه از هم جدا شده اند. اما گفته ها حاکی از آن است که هر دو کاملاً دلشکسته هستند و هنوز یکدیگر را دوست دارند. منبعی نزدیک به مایکل گفت که او در طول رابطه خود با لوری به بلوغ زیادی رسیده و آماده تعهدی طولانی مدت بود. مایکل مراقب لوری بود و برای اولین بار از نظر عاطفی وارد یک رابطه عاشقانه شد. آنها اوقات بسیار خوبی را با هم سپری می کردند و برای هم بهترین بودند.

جدایی مایکل بی جردن و دختر استیو هارویآن دو در ۲۷ مارس در جشن اسکار Vanity Fair ۲۰۲۲ در بورلی هیلز شرکت کردند که اولین حضورشان در فرش قرمز را رقم زد. هاروی ماه گذشته در جشنواره فیلم کن در ۱۷ مه حضور یافت و برای نمایش فیلم Final Cut به تنهایی روی فرش قرمز ظاهر شد. در هفته های اخیر پس از بازگشت او از فرانسه، شایعاتی درباره جدایی جردن و هاروی به گوش می رسید. این زوج در ماه نوامبر سالگرد یک سالگی رابطه خود را جشن گرفتند، ماه‌ها پس از آن که جردن رابطه‌شان را در اینستاگرام رسمی کرد. جردن در ماه دسامبر گفت که سرانجام عشق را در رابطه خود با هاروی یافته است. مایکل معتقد بود که وقتی جوان‌تر بوده، نمی‌دانسته که آیا می‌تواند با هجمه نظرات دیگران و ماجراهای جدایی کنار بیاید یا نه.

جدایی مایکل بی جردن و دختر استیو هارویدر آوریل ۲۰۲۱، جردن به مردم توضیح داد که چرا تصمیم گرفت برای اولین بار زندگی عاشقانه خود را عمومی کند. او در آن زمان گفت: «من هنوز آدمی هستم که زندگی خصوصی خودش را دارد و می‌خواهم از آن محافظت کنم، اما احساس کردم لحظه‌ای است که می‌خواهم آن را به اشتراک بگذارم و ادامه دهم. بسیار خوشحالم. فکر می‌کنم وقتی بزرگتر می‌شوی، نسبت به ماهیت عمومی کسب‌وکاری که در آن هستی، احساس راحتی بیشتری می‌کنی.»

جدایی مایکل بی جردن و دختر استیو هارویلوری که دختر استیو هاروی است، در سپتامبر در مورد رابطه خود با جردن صحبت کرد. او در آن زمان گفت: «ما واقعاً یکدیگر را متعادل می کنیم. ما اوقات خوبی را با هم سپری می‌کنیم.» هنگامی که از لوری در مورد جذاب ترین یا شیرین ترین کاری که جردن برای او انجام داده بود پرسیدند، او گفت که مایکل در همه کارهای بزرگ واقعاً خوب است.

جدایی مایکل بی جردن و دختر استیو هارویاو توضیح داد: «روز ولنتاین، تولدها، همه اینها، اما موارد کوچک، چیزهای روزمره است که فکر می کنم واقعاً او را خاص می کند. مثل اینکه وقتی صحبت می کنم فقط به من گوش می دهد. حتی یک روزی من فقط همینطوری گفتم که می خواهم به یک بازار کشاورزی بروم، بنابراین او روز یکشنبه صبح به من زنگ زد و گفت که به دنبال من می آید و یک ساعت رانندگی کرد تا مرا به یک بازار کشاورزی زیبا ببرد. با هم به بازار کشاورزی رفتیم و بهترین روز رو با هم داشتیم. منظورم این چیزهاست.»

بیشتر بخوانید:

شکیرا جدایی اش از جرارد پیکه را رسماً اعلام کرد

زوج های مشهوری که بعد از جدایی دوست صمیمی یکدیگر شدند

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.