طرز تهیه میلک شیک آلبالو خنک و خوشمزه_62c7f93800131.jpeg
طرز تهیه میلک شیک آلبالو خنک و خوشمزه_62c7f93800131.jpeg

طرز تهیه میلک شیک آلبالو خنک و خوشمزه

مواد لازم میلک شیک آلبالو

آلبالو ۱ پیمانه
بستنی وانیلی ۲ عدد
شیر سرد ۱ پیمانه
گلاب ۱ قاشق غذاخوری

دستور تهیه میلک شیک آلبالو

برای تهیه میلک شیک آلبالوی خوشمزه ابتدا هسته های موجود در آلبالوها را با دستگاه هسته گیر خارج می کنیم. در صورتی که دستگاه هسته گیر در دسترس نداشتیم می توانیم از یک خلال دندان برای خارج کردن هسته ها استفاده کنیم.

میلک شیک آلبالو

پس از اینکه هسته های آلبالو را خارج کردیم، آلبالوه را به مدت یک ساعت در فریزر قرار می دهیم تا نیمه منجمد شوند. در ادامه آلبالوهای نیمه منجمد را از فریزر خارج می کنیم و داخل دستگاه میکسر یا مخلوط کن می ریزیم.
در ادامه بستنی وانیلی را به همراه شیر سرد و گلاب اضافه می کنیم و تمام مواد را به خوبی میکس می کنیم تا کاملا یکدست شوند. حالا طعم نوشیدنی را تست می کنیم و در صورت تمایل مقداری عسل یا شکر اضافه می کنیم.
در صورتی که مخلوط کن یا میکسر در دسترس نداشته باشیم می توانیم آلبالو ها را به صورت ساطوری خرد کنیم یا اینکه با استفاده از رنده، رنده کنیم، سپس دسگر مواد را اضافه کنیم و با قاشق مواد را با هم مخلوط کنیم.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.