سوزاندن برگ بو و کاهش استرس و انرژی منفی_۵f5eaaa0772c5.jpeg
سوزاندن برگ بو و کاهش استرس و انرژی منفی_۵f5eaaa0772c5.jpeg

سوزاندن برگ بو و کاهش استرس و انرژی منفی

خواص شگفت انگیز گیاه برگ بو

طبیعی ترین و سریع ترین راه رفع استرس و فشارهای روانی، سوزاندن برگ گیاه “برگ بو” درمنزل است! این کار باعث تقویت پوست، دستگاه تنفسی و کاهش دردهای عضلانی نیز می شود. با دلگرم همراه شوید .

سوزاندن برگ بو و کاهش استرس و انرژی منفی

فواید سوزاندن برگ بو در خانه

مسلما بهترین راهی که آرامش شما و خانواده تان را افزایش می دهد انتخاب طبیعی ترین، ارزان ترین و در عین حال موثرترین و سریع ترین راه باشد.

برای این کار تنها به برگ یک گیاه نیاز دارید. این گیاه که بومی مدیترانه است و می تواند در کاهش استرس و فشار روحی در ۵ دقیقه معجزه آسا باشد.

نام این برگ بو است و مالاکوو، دانشمند روسی برای اولین بار اثرات معجزه آسا و آرامش بخش آن را کشف کرد.

برگ بو به صورت درختچه و درخت یافت می شود و معمولاً در تمام فصول سال سبز است و طول درخت های آن به ده متر هم می رسد. در بسیاری نقاط از این برگ به عنوان طعم دهنده و کاهش دهنده بو بد غذا در آشپزی استفاده می شود.

علاوه بر خاصیت طعم دهندگی برگ بو، این گیاه خاصیت آرامش بخش نیز دارد و سبب تقویت پوست و دستگاه تنفسی می شود.

در واقع این گیاه با تمرکز بر هورمون های استرس می تواند حتی در بدترین شرایط شما را آرام کند. برای این کار کافی است در روز یکی از برگ های خشک این گیاه را بسوزانید و ۱۰ دقیقه صبر کنید و از این طریق فضای خانه را عوض کنید و انرژی داخل خانه را مثبت کنید.

نوشته های مشابه

بیشتر بخوانید :

ترکیبات شگفت انگیز ماست با مواد غذایی دیگر + خواص و مضرات

خواص و ارزش غذایی لوبیا قرمز

گردآوری شده مجله ی دلگرم

مریم امینی

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.