سریال کره‌ای درام و رازآلود «چرا اوه سوجه؟»؛ پربیننده‌ترین مینی سریال اخیر کره جنوبی_62b98f5c42d4b.jpeg
سریال کره‌ای درام و رازآلود «چرا اوه سوجه؟»؛ پربیننده‌ترین مینی سریال اخیر کره جنوبی_62b98f5c42d4b.jpeg

سریال کره‌ای درام و رازآلود «چرا اوه سوجه؟»؛ پربیننده‌ترین مینی سریال اخیر کره جنوبی

سریال کره ای «چرا اوه سوجه؟» (به انگلیسی Why Oh Soo-jae که به سریال ?Why Her هم شهرت دارد) سریال پربیننده جدیدی در ژانر درام و رازآلود است که پخش آن از ۱۳ خرداد شروع شده است.

این سریال در مدت کمی که از تاریخ پخشش می گذرد توانسته به پربیننده‌ترین مینی سریال کره‌ای دوران مبدل شود.

این سریال ۱۶ قسمتی به کارگردانی پارک سو-جین در کره جنوبی ساخته شده است و نقش اصلی آن را سو هیون-جین بازی می کند. این خانم بازیگر به کاراکتر اوه سو جه جان می دهد.

سریال «چرا اوه سوجه؟» از ۳ ژوئن ۲۰۲۲ (۱۳ خرداد ۱۴۰۱) روزهای جمعه و شنبه ساعت ۱۰ شب به وقت کره جنوبی از شبکه SBS در حال پخش است. این مجموعه به طور همزمان در هر دو سرویس پخش آنلاین Viu و Viki برای مخاطبان جهانی منتشر می شود.

چرا اوه سوجه

داستان سریال «چرا او سو جه؟»

اوه سو جه وکیل سرد، بی احساس اما با استعدادی است که جوانترین عضو یک موسسه حقوقی معتبر به نام TK محسوب می شود. چوی تائه کوک (با بازی هئو جون هو) رئیس موسسه حقوقی TK است. او برای ارضای خواسته هایش هر کاری می کرد؛ حتی اگر غیرقانونی یا غیراخلاقی باشد.

او در زندگی انتخاب های اشتباهی دارد. اما همین انتخاب های اشتباه موفقیت و دستاوردهای اشتباهی هم برای او در پی دارد.

چرا اوه سوجه

اوه سو جه تمایل زیادی به برنده شدن در تمامی پرونده های حقوقی دارد و آن قدر خودپسند است که همه با این صفت او را می‌شناسند. او در خلال یکی از پرونده ها درگیر یک اتفاق غیرمنتظره و عجیب می شود. همین اتفاق باعث تنزل رتبه او شده تا به عنوان استاد کمکی به دانشکده حقوق فرستاده شود. سو جائه که مصمم است موقعیت خود را در شرکت بازگرداند، تمام تلاش خود را می کند تا در نقش جدیدش جا بیفتد، اما نیش تنزل رتبه همچنان ادامه دارد.

وقتی داستان عاشقانه می شود

اوه سو جه در محل کار جدید خود با دانشجویی به نام گونگ چان آشنا می شود که نقش او را هوانگ این یوپ بازی می کند.

چرا اوه سوجه

گونگ چان هم گذشته دردناکی دارد. این دو عاشق همدیگر می شوند. وقتی این زن جوان عاشق دانشجویش می شود دنیا رنگ دیگری به خود می گیرد و سعی می کند مسیر زندگی خود را تغییر دهد. او در این مسیر یاد می گیرد که خودش را دوست داشته باشد. گونگ چان هم قلب مهربانی دارد و هر کاری برای محافظت از او انجام می‌دهد. اما …

هوانگ این یوپ بازیگر و مدل است. او علاوه بر این سریال در سریال‌های چرا، دانشجوی سال اولی، دوباره هجده سالگی ، زیبایی حقیقی  و صدای جادو نیز بازی کرده است.

هوانگ با خواندن آهنگ It Starts Today که موسیقی متن سریال زیبایی حقیقی است وارد دنیای خوانندگی نیز شده است.

چرا اوه سوجه

تولید سریال با چالش های بسیار

خواندن فیلمنامه «چرا اوه سوجه؟» در ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱ شروع و در نوامبر همان سال وارد فاز فیلمبرداری شد.

در ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲، یکی از نمایندگان صنعت سرگرمی به این موضوع گفت که فیلمبرداری در سال گذشته آغاز شده اما پس از تشخیص ابتلای کارگردان پارک سوجین به بیماری کووید-۱۹ ، به مدت دو هفته فیلمبرداری متوقف شد.

این کارگردان، با وجود توصیه پزشک، واکسینه نشده بود و پس از تشخیص بیماری کووید-۱۹ به دلایل بهبود سلامتی نتوانست به صحنه فیلمبرداری بازگردد. با این حال، دو کارگردان دیگر (کیم جی یئون و کانگ بو سئونگ) به صورت مشترک مسئولیت کارگردانی پارک سو جین را به طور موقت بر عهده گرفتند.

چرا اوه سوجه

در ۱۴ مارس ۲۰۲۲، گزارش شد که کارگردان پارک سو جین پس از سه ماه نقاهت پس از عفونت کووید، برای کارگردانی درام بازگشته است. در زمان غیبت او، سریال توسط کیم جی یون و کانگ بو سونگ کارگردانی شد.

عکس های تازه ای از سایت اسکریپت خوانی در ۲۱ آوریل ۲۰۲۲ منتشر شد. و فیلمبرداری به طور رسمی در صبح ۱۴ ژوئن ۲۰۲۲ در چانچئون تمام شد. بنابراین، سفر طولانی ۸ ماهه این سریال به پایان رسید.

بازیگران اصلی سریال

  • سو هیون-جین در نقش اوه سو-جه
  • هوانگ این یوپ در نقش گونگ چان، دانشجوی دانشکده حقوق
  • لی یو-جین در نقش جوانی گونگ چان
  • هو جون-هو در نقش چوی ته-کوک

بازیگران نقش مکمل سریال

  • جون جین-کی در نقش ها ایل-گو
  • لی گیونگ-یونگ در نقش هان سونگ-بوم
  • لی جو-وو در نقش سونگ می-ریم
  • جی سونگ-هیون در نقش چوی جو-وان
  • پارک شین-وو در نقش هان دونگ-اوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *