اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
ساخت دنباله‌ سریال Game Of Thrones با بازگشت کیت هرینگتون در نقش جان اسنو_62ac606b2da8d.jpeg
ساخت دنباله‌ سریال Game Of Thrones با بازگشت کیت هرینگتون در نقش جان اسنو_62ac606b2da8d.jpeg

ساخت دنباله‌ سریال Game Of Thrones با بازگشت کیت هرینگتون در نقش جان اسنو

شبکه  HBO در حال توسعه دنباله ای بر سریال Game Of Thrones در مورد ادامه ماجراجویی های شخصیت جان اسنو است و قرار است کیت هرینگتون برای بازی در این نقش بازگردد. شخصیت جان اسنو یکی از شخصیت های کلیدی سریال بازی تاج و تخت بود، حرامزاده ای شریف که نقشی مهمی در روایت های پیچیده و جذاب داستان سریال داشت و وقتی در فصل پنجم کشته شد یکی از بزرگ ترین پیچش های داستانی و غافلگیری های دنیای تلویزیون را رقم زد هر چند در ادامه به زندگی بازگردانده شد. در پایان سریال Game of Thrones ، جان اسنو به خاطر کشتن دنریس تارگرین از وستروس تبعید می شود و همراه با مردمان وحشی به شمال دیوار می رود و در نهایت به آرامشی که همیشه می خواست می رسد.

بازگشت کیت هرینگتون در نقش جان اسنو در دنباله تازه بازی تاج و تخت

اکنون به نظر می رسد که آرامش و صلح برای جان اسنو بادوام نخواهد بود. وبسایت THR فاش کرده است که شبکه HBO اکنون در حال توسعه دنباله ای از سریال بازی تاج و تخت با تمرکز روی شخصیت جان اسنو است. این سریال هنوز در مراحل بسیار اولیه توسعه قرار دارد اما در صورتی که ساخت آن قطعی شود، کیت هرینگتون بار دیگر نقش جان اسنو را بازی خواهد کرد. هنوز هیچ یک از افرادی که در ساخت این دنباله سریالی حضور خواهند داشت تایید نشده اند. ساخت سریالی در مورد جان اسنو می تواند توسعه ای بزرگ برای شبکه سازنده در دنیای Game of Thrones باشد. حتی پیش از پایان سریال اورجینال نیز شبکه HBO شروع به کار روی یک سری دنباله و اسپین آف از آن کرده بود.

 

بازگشت کیت هرینگتون در نقش جان اسنو در دنباله تازه بازی تاج و تخت

نکته مهم در مورد پروژه جان اسنو این است که این اولین اسپین آف بالقوه سریال اصلی است که به اتفاقات پس از سریال بازی تاج و تخت می پردازد و هر چیزی که اکنون در حال توسعه است پیش درآمدهای این سریال هستند، هم ۱۰,۰۰۰ Ships و هم ۹ Voyages. جای تعجب ندارد که شبکه HBO قصد دارد خط زمانی اسپین آف ها را جلو بیندازد. علیرغم علاقه شدیدش به کشتن شخصیت های اصلی، سریال Game of Thrones با شخصیت های بسیاری که هنوز زنده بودند به پایان رسید که می توانند اسپین آف های خاص خودشان را داشته باشند. در این میان اما شاید جان اسنو بهترین شخصیت برای ساختن یک اسپین آف بر اساس شخصیت های اصلی بازی تاج و تخت باشد. ماجراجویی های او آنسوی دیوار می تواند شرایط را برای بررسی بیشتر این بخش از دنیای جرج آر آر مارتین فراهم کرده و شاید به معرفی مخلوقات و شخصیت های جالب جدیدی نیز منجر شود.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.