زنی که به خاطر یک بیماری نادر نمی‌ تواند لبخند بزند مدل می شود_630758b700d71.jpeg
زنی که به خاطر یک بیماری نادر نمی‌ تواند لبخند بزند مدل می شود_630758b700d71.jpeg

زنی که به خاطر یک بیماری نادر نمی‌ تواند لبخند بزند مدل می شود

زنی که به خاطر ابتلا به یک بیماری نادر قادر به لبخند زدن نیست و تمام دوران مدرسه مورد آزار قرار گرفته حالا اعتماد به نفس پیدا کرده و پس از قهرمانی در مسابقات پارالمپیک و تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر در شبکه های اجتماعی، قرارداد مدلینگ امضا کرده است.

تایلا کلمنت که به دلیل ابتلا به یک اختلال عصبی نادر قادر به لبخند زدن نیست، با در پیش گرفتن یک سفر خودیابی و شفا که باعث شد اعتماد به نفس پیدا کرده و همچنین یک قرارداد مدلینگ امضا کند،‌ حالا کسانی را که مسخره‌اش می‌کردند به چالش کشیده است.

مدل شدن زنی که نمی تواند لبخند بزند

این زن در هشت ماهگی به سندرم موبیوس مبتلا شد، به این معنی که در نتیجه‌ی عدم تکامل اعصاب صورتش قادر نیست چشمانش را از یک سمت به سمت دیگر حرکت دهد، ابروهایش را بالا دهد و یا حتی لبخند بزند.

تایلا با آنکه در تمام زندگی اش به دلیل ظاهر متفاوتش مورد آزار و اذیت قرار گرفته، می‌گوید یاد گرفته که زیبایی واقعی‌اش را بپذیرد و با موفقیت به عنوان یک اینفلوئنسر، ورزشکار پارالمپیک و حالا یک مدل به منتقدانش ثابت کند که اشتباه می‌کنند.

مدل شدن زنی که نمی تواند لبخند بزند

تایلا که اهل نیوزلند است می‌گوید: «قطعا من همیشه به خودم اعتماد نداشتم. در تمام دوران کودکی و مدرسه به خاطر سندرومی که به آن مبتلا هستم مورد آزار و اذیت و قلدری قرار گرفتم و درنتیجه این حس به من داده شد که نمی‌توانم یا نباید اعتماد به نفس داشته باشم.»

او می‌گوید: «اصلی ترین چیزی که واقعا به من کمک کرد این بود که واقعا درک کنم من فقط خودم هستم. هیچ کس دیگری نمی‌تواند من باشد و من هم نمی‌توانم شخص دیگری باشم و در این نگرش یک عالم زیبایی وجود دارد. اگر این مفهوم را کاملا درک کنید، روند دست یافتن به اعتماد به نفس ۱۰ برابر آسان‌تر می‌شود.»

مدل شدن زنی که نمی تواند لبخند بزند

این زن که در فضای مجازی با نام «دختری که نمی‌ تواند لبخند بزند» شناخته می‌شود می‌گوید حتی در سفر خودشناسی اش فهمیده که می‌تواند لبخند بزند و فقط لبخندش شبیه لبخند اکثریت مردم نیست.

تایلا می‌گوید: «فقط حساب‌ های آنلاین هستند که به من می‌گویند «لبخند بزن» در زندگی واقعی تا به حال کسی سراغ نیامده تا بگوید لبخند بزنم.» او همچنین یاد گرفته که از انتقادهای آنلاینی که از ترول ها دریافت می‌کند اصلا ناراحت نشود و می‌گوید: «راستش این نظرات منفی مرا به خنده می‌اندازد. نظرات منفی که آنلاین دریافت می‌کنم کوچک‌ترین آزاری به من نمی‌رسانند.»

مدل شدن زنی که نمی تواند لبخند بزند

این زن الهام بخش بیش از ۲۹ هزار دنبال کننده در اینستاگرام و ۲۷ هزار فالوئر هم در تیک تاک دارد و اخیرا یک قرارداد مدلینگ با برند Zebedee امضا کرده است که نشان می‌دهد امضای خودش را در این صنعت خواهد داشت.

او می‌گوید حقیقتا یکی از رویاهایش به حقیقت پیوسته و چیزهای زیادی برای بخشیدن دارد و می‌داند که موهبت و توانایی باورنکردنی در الهام بخشیدن به دیگران دارد.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.