زندگی میلی الکاک ؛ از ظرفشویی تا بازی در نقش رینیرا تارگرین در سریال «خاندان اژدها»_63133584576ed.jpeg
زندگی میلی الکاک ؛ از ظرفشویی تا بازی در نقش رینیرا تارگرین در سریال «خاندان اژدها»_63133584576ed.jpeg

زندگی میلی الکاک ؛ از ظرفشویی تا بازی در نقش رینیرا تارگرین در سریال «خاندان اژدها»

میلی الکاک یک ستاره ۲۲ ساله در حال ظهور است که پس از به دست آوردن نقش اصلی در پیش درآمد «بازی تاج و تخت»، قلب همه را تسخیر کرد. سریال HBO به نام «خاندان اژدها» در ۲۱ آگوست ۲۰۲۲ منتشر شد. داستان این سریال ۲۰۰ سال قبل از وقایع «بازی تاج و تخت» می گذرد و داستان خاندان تارگرین را شرح می دهد.همه چیز درباره میلی الکاک بازیگر نقش رینیرا تارگرین سریال «خاندان اژدها»داستان این دختر معمولی ثابت می کند نباید تسلیم شوید، حتی اگر در اتاق زیر شیروانی زندگی می کنید. میلی الکاک ترک تحصیل کرد. این بازیگر در دبیرستان هنرهای نمایشی نیوتاون سیدنی تحصیل می کرد. او زمانی که بازی در نقش مگ را در درام استرالیایی «عمودی» (Upright) پذیرفت کرد، تصمیم گرفت از تحصیل کناره گیری کند. او اعتراف کرد: «جای من نبود. من سختی کشیدم و واقعاً می‌خواستم خوب کار کنم، هیچ معلم بزرگی نداشتم که مرا ببیند تا اینکه متوجه شدم بازیگری جایی است که احساس امنیت می‌کنم و این تصمیم درستی بود.»همه چیز درباره میلی الکاک بازیگر نقش رینیرا تارگرین سریال «خاندان اژدها»نقش مگ به او اعتماد به نفس داد و باعث شد او عزمش را جزم کند. او در مورد تصمیم به ترک مدرسه می‌گوید: «می‌دانستم که این فرصت، تجربه‌ای ارزشمندتر از گرفتن مدرک خواهد بود. حتی یک لحظه هم شک نکردم. تقریباً بیش از حد ناگهانی بودم. نمی‌توانستم نه بگویم و نمی‌توانستم اجازه بدهم ترس و اضطراب مرا آزار دهد.»همه چیز درباره میلی الکاک بازیگر نقش رینیرا تارگرین سریال «خاندان اژدها»میلی به عنوان ظرفشور کار می کرد و به سختی خرجش را در می آورد. او همچنین در اتاق زیر شیروانی مادرش زندگی می کرد و به صراحت توضیح داد که چرا انتظار نداشت این نقش مهم را بازی کند: «این اتفاق برای افرادی مثل من نمی افتد.» سپس تماسی دریافت کرد که زندگی او را زیر و رو کرد. او در خانه دوستش مشغول پختن شام بود که ناگهان نماینده اش تماس گرفت و خبر مهم را داد. میلی قرار بود در نقش مادربزرگ دور دنریس تارگرین بازی کند. یخ کرد و نفس عمیقی کشید. او اجازه نداشت در مورد این نقش به کسی بگوید اما به هر حال به مادرش گفت.همه چیز درباره میلی الکاک بازیگر نقش رینیرا تارگرین سریال «خاندان اژدها»

وقتی قسمت اول منتشر شد، او به طور کامل سریال را از آن خود کرد. بازی او در نقش پرنسس رینیرا تارگرین با نقدهای تحسین برانگیزی مواجه شد. طرفداران همچنین به شباهت های بین او و امیلیا کلارک، بازیگر نقش دنریس تارگرین اشاره کردند.همه چیز درباره میلی الکاک بازیگر نقش رینیرا تارگرین سریال «خاندان اژدها»

همه چیز درباره میلی الکاک بازیگر نقش رینیرا تارگرین سریال «خاندان اژدها»حالا میلی دلش برای کلاه گیس های بلوندش تنگ شده است. هر روز ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه طول می کشید تا آن را روی سرش بچسبانید، اما همچنان دلتنگ کلاه گیس هاست، چراکه آنها هوای ماورایی متمایزی به او می بخشیدند. در هر صورت، نقش اصلی او در نیمه اول سریال موفقیت مطلق بود.

بیشتر بخوانید:

تارگرین ها، هایتاورها و ولاریون ها؛ راهنمای شخصیت‌های اصلی سریال «خاندان اژدها»

۶ سوال مهم و کلیدی که پس از تماشای اپیزود اول سریال «خاندان اژدها» خواهید داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *