دسته‌بندی نشده

روانشناسی رنگ نیلی و اسراری جالب درباره آن

نیلی ترکیب آبی و بنفش است. رنگ آسمان نیمه شب عمیق است. روانشناسی رنگ نیلی به ما می گوید این رنگ نماد مرز عرفانی حکمت، تسلط داشتن و تحقق معنوی است. گوهرها و سنگهای نیلی رنگ با قدرت رنگ درمانی خود شما را به عالم دیگر متصل می کنند. در حالی که آبی رنگ ارتباط با دیگران است، نیلی آبی را به درون می برد تا برای افزایش تفکر شخصی، دید و بصیرت عمیق و درک فوری و سریع را فراهم آورد. در حالی که آبی می تواند سریع باشد، نیلی تقریبا به صورت آنی است. مخترعان از مهارت های نیلی برای الهامات استفاده می کنند که به نظر می رسد از درون آبی بیرون آمده است.

البته رنگ نیلی زمانی که افسرده هستید اثر منفی می تواند داشته باشد، زیرا خلق و خو را گرفته تر می کند. این رنگ ارتباط قوی ای با مراسم عصر نو و مراسم سحر و جادو دارد، که می توان در رنگ درمانی با سنگهای نیلی رنگ از آن بهرمند شد. اما بیایید نگاهی به این بندازیم که نیلی چه ویژگی هایی دارد.

روانشناسی رنگ نیلی

1- بینش و بصیرت و مراقبه با رنگ نیلی
2- کمال و بی عیب ونقص بودن
3- ساختاری بودن رنگ نیلی
4- تحریک قوه هنر با نیلی

نوشته های مشابه

مقداری رنگ نیلی در زندگی خود استفاده کنید اگر نیاز دارید به :
گوهرها و سنگهای نیلی رنگ متعلق به متولدین چه ماهی هستند؟
رنگ درمانی با سنگهای نیلی رنگ
خواص سنگها و کریستال ها با رنگ نیلی تیره
رنگ درمانی با سنگهای نیلی روشنبر اساس روانشناسی رنگ نیلی ، خواص رنگ درمانی و خصوصیات آن به چهار دسته تفسیم می شوند:

رنگ نیلی

1- بینش و بصیرت و مراقبه با رنگ نیلی

رنگ درمانی با سنگهای نیلیبر اساس روانشناسی رنگ نیلی این رنگ می تواند درک فردی از چیزها را افزایش دهد و فرایندهای ناخودآگاه مانند شهود و بینش را ترغیب و تقویت کند. این به این معنی است که نیلی می تواند به گسترش آگاهی عمیق تر از آنچه شخص می داند کمک کند. همچنین حالت های دیگری از آگاهی را تقویت می کند، بنابراین رنگ خوبی برای مراقبه است.

نیلی رنگی است که با چاکرای ششم چشم سوم آجنا کمی بالاتر از بین دوچشم قرار دارد. این چاکرا با هوش و قدرت روانی سروکار دارد و چشم درون و بیرون ما را باز می کند. همچنین در گذشته باستان گفته می شد که رنگ نیلی درونی ترین قسمت انسان یعنی ضمیر ناخودآگاه یا روح معنوی مرتبط است. بنابراین نیلی رنگ بسیار مناسبی برای مدیتیشن می باشد.

2- کمال و بی عیب ونقص بودن

نیلی رنگی است که مربوط به از خودگذشتگی و کمک به دیگران است. بی طرفانه و منصف بودن را پیشنهاد می دهد. این رنگ یک صفت عمیق بی پایانی دارد که حکمت و قدرت را انتقال می دهد.

3- ساختاری بودن رنگ نیلی

روانشناسی رنگ نیلی به ما می گوید که این یک رنگ سازمان یافته و آرایش دار هست. فقدان سازمان، آن را از تعادل خارج می کند. همچنین با آداب و رسوم و تشریفات همراه است و به همین دلیل است که به طور گسترده ای در بافت عصر جدید استفاده می شود. از جنبه های منفی برای نیلی عبارتند از عدم توانایی برای کار بدون سازمان، و همچنین انطباق و وابستگی بیش از حد به سنت است. همچنین نیلی به دین و سنت های مذهبی، و یا اقتدار مربوط شود. برای مثال، نیلی رنگ رسمی تر آبی است.

4- تحریک قوه هنر با نیلی

نیلی بخش خلاق مغز را تحریک می کند. این می تواند به تفکر سه بعدی کمک کند. در میان هنرها، نیلی بیشتر به تئاتر مرتبط است، همچنین دارای خصیصه های نمایشی است. کسانی که بیش از حد از نیلی استفاده می کنند ممکن است بسیار آدمهای چشمگیر و نمایشی باشند.
مقداری رنگ نیلی در زندگی خود استفاده کنید اگر نیاز دارید به :

  • تمرکز بر مسائل شخصی
  • برای توسعه بصیرت
  • برای گذر از زندگی روزمره، یک راه جدید و جالب بدور از رویارویی با مشکلات
  • تنهایی و ارتباطات درونی

روانشناسی رنگ نیلی

گوهرها و سنگهای نیلی رنگ متعلق به متولدین چه ماهی هستند؟

نیلی یک پرتو رنگی نرم است که برای درون نگری ساخته شده است و کریستالهای این رنگ میتوانند به شما در جستجوی عقلانیت بسیار زیاد کمک کنند. نیلی رنگ فضیلت و کمال است. نیلی بر طبق چرخه رنگهای زندگی در طبیعت رنگ متولدین بهمن ماه (20 ژانویه تا 18 فوریه) است.
سنگ های جواهری نیلی رنگ نادر و با ارزش هستند. سنگهای نیلی رنگ ترکیبی از بینش پرتوهای بنفش همراه با اعتماد پرتو آبی خالص هستند. آنها می توانند به شما در پیدا کردن راه خود به یک سطح بالاتر از هوشیاری کمک کنند.
رنگ نیلی را در طیف های متعدد بنفش و آبی می توان دید. ما در اینجا خواص انرژی سه طیف از سنگهای نیلی معمولی، تیره و روشن را بیان می کنیم.

رنگ درمانی با سنگهای نیلی رنگ

کریستال های نیلی رنگ ، سنگ هایی زیبا و قدرتمند هستند که به شما آگاهی و درک از روابط پیچیده را می دهند. همچنین نیلی رنگ قضاوت و زندگی طولانی است. گوهرها و سنگهای نیلی رنگ درب را به ناخودآگاه باز می کنند، که نمادی از پل بین محدود و بی نهایت است. آنها به عنوان راهنما برای دانش مربوط به عالم هستى مورد استفاده قرار می گیرند. بهترین سنگ نیلی می تواند سنگی مانند لاجورد یا همان لاپیس لازولی باشد.

رنگ درمانی با سنگهای نیلی پر رنگ

سایه عمیق و تاریک تر از نیلی ما را به خرد بی همتای پرتوهای بنفش تیره، اما با ارتباط و پیوند با آبی پهناور احاطه و نزدیک می کند. از جادوی نیلی تیره زمانی استفاده کنید که نیاز به باز کردن درب ها یا شکستن موانع دارید و نیز حقیقتی را که فقط روح شما می تواند درک کند را ببینید.

نیلی تیره رنگ صداقت است و نیرنگ ها را آشکار می کند. در رنگ درمانی با سنگهای نیلی رنگ، سنگ تانزانیت نیلی رنگ در زمینه دفع و باطل کردن طلسم بسیار قدرتمند است. اگر شما به دنبال درک درستی از جایگاه خود در جهان هستید، یک کریستال نیلی تیره می تواند راهنمای شما باشد. پرتوهای نیلی پررنگ بهترین پرتوهای طی الارض دینی و معنوی هستند. هنگامی که اهداف شما شامل توسعه تسلط بر مفاهیم و تمرین های معنوی شما می باشد، باید در جستجوی یک کریستال تیره رنگ نیلی باشید.

سنگ های رنگ نیلی

رنگ درمانی با سنگهای نیلی کم رنگ

هنگامی که نیلی روشن تر در کریستال هایی مانند سودالیت و یا فلوریت پخش می شود، پرتو های آن خاصیت اتصال (به عالم بالاتر) می گیرند. مشابه این قدرت در سنگ های قیمتی آمیتیست با رنگ بنفش وجود دارد.
تفاوت استفاده این دو از لحاظ درجه و قصد و نیت است. در حالی که آمتیست قدیم را به جدید متصل می کند، نیلی روشن ما را به جهان طبیعی متصل می کند و به ما در درک این ارتباط کمک می کند. برای حفظ ارتباط طبیعی با زندگی، آگاه بودن از جایگاه معنوی خود در هستی و روح و ذهن خود را متصل نگه داشتن، از یک بلور (سنگ جواهر) کمرنگ نیلی استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا