دسته‌بندی نشده

ده صفحه برتر یوتیوب + ویدیو

ویدیوی زیر که در دلگرم تولید شده را حتما ببینید و لذت ببرید.

اینترنت جز جداناپذیری از دنیای امروز است و شبکه های اجتماعی نقش موثری در زندگی ما دارن. ما در اونها سرگرم میشیم، کسب درآمد میکنیم و حتی آموزش میبینیم. با وجود اینترنت میشه گفت، دیگه هیچ آموزش یا مطالعه ی غیررایگانی وجود نداره. در این بین یوتیوب نقش مهمی رو ایفا میکنه پس تو این ویدئو سری به ده صفحه ی برتر این شبکه ی اجتماعی بزرگ، خواهیم زد.

شماره ی 10

Game Theory این صفحه با 3/17 میلیون مشترک، با استفاده از هوش، ریاضیات و علوم دقیق از رازها و افسانه های پشت بازی های ویدئویی پرده برمیدارد و نظریه های دقیقی ارائه میدهد.

شماره ی 9

Nigahiga این صفحه ی 1/21 میلیون مشترکی توسط رایان هیگا متولد 6 ژوئن 1990 ، یک کمدین و شخصیت یوتیوب و بازیگر امریکایی تاسیس شده است . او بیشتر به دلیل شهرت ویدئوهای کمدی اش که بیش از 3 میلیارد بار دیده شده است شناخته میشود. کانال او از سال 2009 تا سال 2011 بیشترین مشترک یوتیوب را داشت .

شماره ی 8

CinemaSins یک کانال یوتیوب مرتبط با فیلم ، با 2/9 میلیون مشترک است که توسط جرمی اسکات و کریس اتکینسون ایجاد شده است.

شماره ی 7

DanTDM این صفحه با 8/26 میلیون مشترک توسط دنیل رابرت میدلتون زاده ی هشت نوامبر 1991، که یک یوتیوبر و گیمر بریتانیایی است، تاسیس شد. او به نظرات بازی های ویدئویی خود شهرت دارد.

شماره ی 6

Smosh اسموش یک کانال کمدی آمریکایی با 25 میلیون مشترک است که توسط ایان اندرو هکوکس و دانیل آنتونی پادیلا ایجاد شده است.

شماره ی 5

Cinemassacre این صفحه با 73/3 میلیون مشترک به نظرات و نقدهای کمدی در رابطه با فیلم ها، بازی های ویدئویی شهرت دارد.

شماره ی 4

jacksepticeye این یک کانال کمدی 3/29 میلیون مشترکی است که توسط شان ویلیام مک لافلین تاسیس شده است، او یک گیمر و کمدین است که به ویدئوهای تیک تاک و میم ها واکنش نشان میدهد.

شماره ی 3

MrBeast یک کانال 140 میلیون مشترکی که توسط جیمی دونالدسون امریکایی زاده 7 مه 1998 تاسیس شده. او خالق ژانری در یوتیوب است که روی بدلکاری های گران قیمت متمرکز است.

شماره ی 2

Markiplier یک کانال 6/34 مشترکی که توسط مارک ادوارد فیشباخ متولد 28 ژوئن 1989 تاسیس شده ، او یک یوتیوبر کمدین است. در کانال او تقریبا هر ویدئویی پیدا میشود.

شماره ی 1

PewDiePie
فلیکس آروید اولف کیلبرگ متولد 24 اکتبر 1989 موسس کانال 111 مشترکی که بیشتر به نظرات و ولاگ های خود شناخته میشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا