دسته‌بندی نشده

درمان زود انزالی با قرص تاخیری کینگ دل king dol

قرص کینگ دل

قرص کینگ دل (کینگ دول) یک نوع قرص تأخیری برای درمان زود انزالی مردان و افزایش کیفیت و لذت در رابطه زناشویی است. با توجه به این نکته که داشتن رضایت جنسی در زندگی مشترک بسیار قابل توجه و حائز اهمیت بوده و نادیده گرفتن آن ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشد، با ما همراه باشید تا با قرص کینگ دل و ویژگی‌ها و عوارض آن آشنا شویم.

انزال زودرس چیست؟

انزال زودرس در مردان یا زود انزالی هنگامی رخ می‌دهد که یک مرد به اوج لذت جنسی برسد و انزالی سریع و بدون کنترل داشته باشد. در واقع، پیش از اینکه یک مرد خودش بخواهد، انزال رخ می‌دهد. امکان دارد که این پدیده قبل یا بعد از آغاز رابطه و مقاربت اتفاق بیفتد. این مسئله همان انزال زودرس (PE) است. با توجه به اینکه این مسئله ممکن است برای مردان خسته‌کننده و حتی خجالت‌آور باشد، می‌تواند روی کیفیت رابطه زوجین اثر بگذارد و یا حتی رابطه آن‌ها را با مشکل روبرو کند. برخی از آقایان که انزال زودتر و غیر قابل کنترل دارند، با ناراحتی‌های بسیار زیادی مواجه می‌شوند.

درمان انزال زودرس با قرص کینگ دل

در برخی مواقع ممکن است که درمان و معالجه انزال زودرس به مدت چند هفته یا چند ماه زمان ببرد. امکان دارد که کار کردن روی عواملی مانند برطرف کردن و از بین بردن استرس یا دیگر مسائل روان‌شناختی به بهبود این مشکل کمک کند. خوشبختانه امروزه زوجین مجبور نیستند با این بیماری به زندگی مشترک خود ادامه دهند و راه‌ها و روش‌های درمانی فراوانی برای برطرف کردن آن وجود دارد. یکی از این روش‌ها، استفاده از قرص‌های تأخیری مثل قرص تأخیری کینگ دل و قرص تأخیری سوپر کینگ دل یا کرم‌های تأخیری است که می‌تواند برای معالجه انزال زودرس، درمان بسیار مفید و مؤثری باشد. یکی دیگر از روش‌ها استفاده از یک یا چند کاندوم است.

بهترین قرص تاخیری فوری کینگ دول 100

ویژگی‌های قرص کینگ دول

این قرص یکی از مشهورترین محصولات شرکت وگادول به شمار می‌آید. در واقع این قرص محصولی ارتقا یافته از وگادول و واکادول و دارای ترکیبات نیمه گیاهی شامل ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل و ۱۰۰ میلی گرم ترامادول است؛ اما این قرص تأخیری اندکی قوی‌تر از قرص تأخیری واکادول و قرص تأخیری وگادول به نظر می‌رسد. این قرص همچنین دارای ماندگاری طولانی‌تر و اثر بخشی سریع‌تری نیز هست.
قرص کینگ دل بهترین قرص تأخیری با ترکیباتی نیمه گیاهی است. به دلیل همین ترکیب نیمه گیاهی، این قرص عوارض جانبی ندارد. در قسمت پایین یک سری از ویژگی‌های خاص قرص کینگ دل بیان شده است.
این قرص بیشتر توسط افراد جوان که مشکل نعوظ ندارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع آن‌ها فقط به منظور طولانی کردن رابطه جنسی خود و طولانی کردن زمان انزال خود از این دارو به جای داروهای مشابه استفاده می‌کنند.

حتماً بخوانید:

درمان انزال زودرس با 11 ماده غذایی

درمان انزال زودرس با 11 ماده غذایی

درمان زود انزالی با تغذیه شامل استفاده از مواد غذایی است که میتوانند تاثیر بسیار مثبتی در سطح هورمون های مرتبط با انزال، میزان جریان خون ورودی به آلت…

نحوه مصرف قرص کینگ دل ۱۰۰

قرص کینگ دل ۱۰۰ مثل سایر قرص‌های وگادول و واکادول معمولاً یک تا سه ساعت قبل از رابطه جنسی باید مصرف شود تا به بیشترین بازدهی خود برسد. درصورتی که نخستین باری است که می‌خواهید قرص‌های تأخیری کینگ دل را مصرف کنید، توصیه می‌شود یک سوم یا نصف آن را ­همراه با غذا و یک لیوان آب مصرف کنید. چنانچه اثرگذاری آن به اندازه کافی و رضایت‌بخش نبود دفعه بعد یک قرص کامل مصرف کنید.

عوارض جانبی قرص کینگ دل

همان‌طور که گفته شد این قرص به دلیل دارا بودن ترکیب نیمه گیاهی، عوارض جانبی خطرناکی مانند تپش قلب را در پی ندارد و سبب بروز سردرد در افراد نمی‌شود؛ اما با این حال باز هم به دلیل داشتن ترکیباتی نظیر سیلدنافیل توصیه می‌شود بیشتر از یک قرص را در ۴۸ ساعت استفاده نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا