اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

درباره ممبر فیک تلگرام بیشتر بدانید

همانطور که در جریان هستید مدیر کانال های تلگرامی که اعضای زیادی دارند کسب درآمد خیلی خوبی از کانالشون دارند. به همین خاطر خیلی ها به دنبال کانال زدن و افزایش عضو هستند تا از طریق دریافت سفارش تبلیغات بتوانند درآمد زائی داشته باشند. از این رو برای اینکه اعضای کانال خود را به سرعت افزایش دهند دست به هر کاری می زنند. مثلا هزینه های سنگینی را برای خرید ممبر فیک تلگرام پرداخت می کنند.

ولی آیا با این روش می توان کانالی با محتوای خوب و مخاطب پسند داشت؟ در این مقاله قصد دارم دقیقا در مورد این افراد صحبت کنم. افرادی که فکر می کنند به هر قیمتی که اعضای کانال تلگرامشان را افزایش دهند از این طریق می توانند کسب درآمد خوبی داشته باشند.

 

درباره ممبر فیک تلگرام بیشتر بدانید

قضیه از آنجا شروع شد که تلگرام دوباره اجازه ثبت نام با شماره های مجازی آمریکا را داد. تا زمانی که ثبت نام با شماره مجازی ها امکان پذیر نبود خبری از ممبر فیک تلگرام هم نبود!

اما الان چند وقتی است که افراد زیادی دوباره از این جریان سوء استفاده کرده و دست به ساخت شماره های مجازی و گرفتن ممبر فیک زده اند.

به راحتی می توان از این شیوه برای دریافت ممبر های فیک تلگرام استفاده کرد. کسانی که حوصله داشته باشند خودشان دست به کار می شوند ولی کسانی که وقت کافی ندارند هزینه اش را پرداخت می کنند. در هر دو صورت پروسه دریافت ممبر فیک تلگرام به سرعت انجام می شود. در ادامه درباره چگونگی گرفتن ممبر فیک بیشتر توضیح خواهم داد.

 

کانال های تلگرامی چگونه ممبر فیک تلگرام می گیرند؟

این کار به راحتی و بدون هیچ هزینه ای امکان پذیر است فقط در بعضی مواقع کمی زمان بر است. همانطور که در بالا به آن اشاره کردم با استفاده از شماره های مجازی موجود این کار شدنی است.

نوشته های مشابه

افرادی که ممبر فیک برای کانال خود می گیرند به این صورت عمل می کنند:

ابتدا یک نرم افزار شبیه ساز اندروید به نام NOX را بر روی سیستم خود نصب می کنند. سپس یکی از برنامه های ممبر بگیر که در کافه بازار به وفور یافت می شود را روی شبیه ساز خود نصب می کنند.

برنامه شبیه ساز اندروید Nox

بعد از آن با استفاده از سایت ها و اپلیکیشن هایی که شماره مجازی می دهند برای گرفتن شماره مجازی اقدام می کنند. و شماره مجازی دریافت کرده را به یکی از برنامه های عضو بگیر تلگرام می دهند تا از آن طریق لاگین کنند.

دریافت شماره مجازی

بعد از وارد شدن به این برنامه ها شروع به عضویت در کانال های پیشنهادی از جانب برنامه مورد نظر می کنند. بعد از هر عضویت برنامه مورد نظر به آنها سکه یا امتیاز می دهد. بعد از رسیدن امتیاز ها به حد لازم می توانند آدرس کانال خود را به برنامه بدهند تا برنامه برای کانال آن ها ممبر فیک بگیرد.

پیشنهاد ویژه همیار وب : گول تبلیغات تقلبی در تلگرام را نخورید!

با یک برنامه Clean هم می توانند از برنامه مورد نظر چندین تکثیر انجام دهند تا بتوانند بیشتر در کانال ها عضو شوند و امتیاز جمع آوری کنند. به همین سادگی می توانند روزانه چندین هزار ممبر فیک دریافت کنند.

 

آیا داشتن ممبر فیک سودی هم دارد؟

خب مسلما هیچ سودی ندارد به خاطر اینکه اسمش روش است ممبر غیر واقعی! این ممبر ها با شماره های مجازی ثبت شده اند و یک جورایی وجود خارجی ندارند. پس به همین خاطر هم زمانی که پستی در کانال مذکور گذاشته می شود هیچ بازدیدی از پست هایش به عمل نمی آید! پس این ممبر های فیک به چه دردی می خورند؟

buy telegram channel followers

بعضی از افراد هم هستند که پس از جمع آوری ممبر فیک تلگرام برای طبیعی جلوه دادن اعضای کانال خود اقدام به دریافت بازدید فیک از پست های کانالشان می کنند. مثلا اگر کانالی 10 هزار عضو داشته باشد طبیعی است که باید حداقل 2 هزار بازدید از پست هایش انجام گیرد.

پس به همین خاطر کانالی که دارای اعضای کاملا غیر واقعی است برای طبیعی جلوه دادن اعضای خود مجبور است دست به بازدید فیک از پست هایش هم بزند.

پیشنهاد ویژه همیار وب : 10 روش اصولی برای افزایش ممبر کانال تلگرام

 

چگونه کانال هایی که ممبر فیک دارند را شناسایی کنیم؟

تشخیص کانال هایی که اعضای فیک دارند در بعضی از مواقع سخت است. به خاطر اینکه طبق گفته های بالا شاید کانال مورد نظر بازدید از پست هایش هم فیک باشد. در این صورت کار سختی است که بشود فهمید چه میزان از ممبرهای کانال مورد نظر فیک هستند.

ولی به طور معمول اگر مثلا کانالی 10 هزار ممبر داشته باشد طبیعی است که باید حداقل 3 هزار هم بازدید پست داشته باشد. در غیر این صورت احتمال می رود که درصدی از اعضای کانال مورد نظر فیک باشد. البته باز هم می گویم تشخیص این قضیه کار آسانی نیست!

 

چرا ممبر فیک تلگرام؟

همانطور که گفتم اکثر افرادی که قصد دارند از کانال تلگرام خود کسب درآمد داشته باشند دست به هر کاری می زنند تا ممبرهای کانال خود را افزایش دهند. به خاطر همین هم در ابتدا یا حتی بعدها نیز از این روش استفاده می کنند. فیک ممبر ها را یا می خرند یا خودشان دست به کار می شوند!

با این طرز فکر که زمانی ممبرهای تلگرام خود را افزایش دادند و بازدید پست هایشان را به حد نصاب رساندند می توانند با دیگر کانال ها برای تبادل وارد مذاکره شوند. این هم یک جورش است. در بعضی از مواقع هم ممکن است موفق شوند. و به این صورت اعضای واقعی کانال خود را نیز می توانند افزایش دهند.

پیشنهاد دیگر همیار وب : آیا از تلگرام می توان به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کرد؟

اما بیچاره کسانی که تبلیغات خود را به این کانال ها می سپارند. زمانی ممبر و بازدید فیک باشد چه اتفاقی می افتد؟ در واقع هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ بازدهی و فیدبکی برای تبلیغ دهنده ندارد. فقط پول خود را هدر داده است.

 

جمع بندی و سخن آخر

شاید خیلی هایی که دست به این کار می زنند با دروغ و فریب دادن افراد بتوانند در آمد خوبی کسب کنند. اما این روش به نظر من اصلا اخلاقی نیست. آدم برای کسب درآمد از اینترنت نباید دست به هر کاری بزند.

پیشنهاد می کنم برای قرار دادن تبلیغات خود در معرض دید مخاطبانتان حتی المقدور از کانال های تلگرامی استفاده نکنید. مکان های خیلی بهتری وجود دارند که بتوانید تبلیغات خود را آنجا نمایش دهید. من که هر بار تبلیغات خودم را در کانال های تلگرامی قرار دادم ناراضی بودم. اگر هم می خواهید تبلیغات خود را در کانال های تلگرامی قرار دهید حتما از واقعی بودن اعضا و بازدهی آن اطمینان حاصل کنید.

امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید. اگر شما هم نکته ای مد نظرتان است در قسمت کامنت های همین پست با من و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. هر سوالی در مورد بازاریابی اینترنتی داشتید در خدمت هستم. اگر هم قصد خرید ممبر تگلرام را دارید حتما سعی کنید از سایت های معتبر و قدیمی اقدام کنید. چون به تازگی سایت هایی روی کار آمده اند که ممبر فیک تلگرام می فروشند.

پیشنهاد آخر همیار وب : ۱۰ ایده ناب و پولساز برای شروع کسب درآمد از تلگرام

3.4 / 5 ( 5 امتیاز )

 

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eskisehir escort - trbet.vip - cratosslot