دسته‌بندی نشده

دانلود از یوتیوب سریع و بدون معطلی با ۵ روش ۱۰۰% تضمینی

دانلود از یوتیوب یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران ایرانی سایت یوتیوب است. خارجی ها با سرعت بسیار بالای اینترنت شان نیاز به پیدا کردن سایت دانلود از youtube یا روش های دانلود فیلم از یوتیوب ندارند! هر وقت اراده کننده به صورت آنلاین فیلم مورد نظرشان را در سایت یوتیوب می بینند.

اما ما ایرانی ها دوست داریم هر چیزی که مورد نیازمان باشد را بلافاصله دانلود کنیم. مخصوصا ویدیوهای داخل سایت یوتیوب را!

راستش من هم همین مشکل را داشتم. قبلا از طریق روش گذاشتن ss ابتدای لینک ویدیوی یوتیوب و اینتر زدن میرفت داخل سایت دانلود مستقیم از یوتیوب و همون موقع سریع دانلودش می کردم.

اما حالا با جست و جوی عبارت “سایت های دانلود از یوتیوب” یا به انگلیسی “Download From Youtube” با یه مشت سایت و روش هایی که از کار افتاده هستند رو به رو می شویم.

به همین دلیل تصمیم گرفتم در این مقاله آموزشی از سایت همیار وب به شما نحوه دانلود فیلم از یوتیوب در کامپیوتر و موبایل را آموزش بدهم. در این مقاله قصد دارم مفصل به شما بگویم که چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم. در این آموزش علاوه بر معرفی سایت های دانلود مستقیم فیلم از یوتیوب، روش دانلود مستقیم از یوتیوب بدون نرم افزار را هم به شما آموزش خواهم داد. اگر می خواهید بدون دردسر از یوتیوب فیلم دانلود کنید تا انتهای این مقاله آموزشی همراه من باشید.

 

فیلم آموزشی دانلود ویدیو از یوتیوب توسط سایت و افزونه

درحال بارگذاری…

 

معرفی سایت های دانلود مستقیم فیلم از یوتیوب

در این قسمت قصد دارم بهترین سایت های دانلود از یوتیوب با کیفیت بالا و لینک مستقیم و روش های دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار را به شما معرفی کنم. خوبی استفاده از این سایت ها این است که برای دانلود از یوتیوب نیاز به نصب نرم افزار جانبی خاصی نیست و خیلی سریع و بدون معطلی می توان فیلم مورد نظرتان را از سایت یوتیوب دانلود کنید. من هم دقیقا از همین سایت ها برای دانلود فیلم های مورد نظرم از یوتیوب استفاده می کنم.

قبل از معرفی این سایت ها باید نحوه استفاده از آن ها را بدانید. برای استفاده از این سایت ها باید آدرس ویدیو مورد نظرتان را در یوتیوب کپی کنید و توی این سایت ها پیست کنید سپس روی دکمه Start یا Download کلیک می کنید تا ویدیو مورد نظرتان در سایت مربوطه انتقال پیدا کنید. سپس با لینک مستقیم و بدون دردسر می توانید ویدیو مورد نظرتان را دانلود کنید.

 

سایت دانلود از یوتیوب با کیفیت بالا 1080p و 4K

تنها مزیتی که سایت دانلود از یوتیوب دارد این است که با هر دستگاه و سیستم عاملی می توان از آن برای دانلود کردن فیلم ها از سایت یوتیوب استفاده کرد. اولین سایتی که قصد دارم بهتون معرفی کنم تا به ساده ترین راه ممکن بتوانید از یوتیوب ویدیو های مورد علاقه تون را دانلود کنید سایت vdyoutube است. دانلود فیلم از یوتیوب با سایت vdyoutube بسیار ساده است. فقط کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

با ورود به این سایت و قرار دادن لینک صفحه ویدیوتون توی سایت یوتیوب در کادر بالای صفحه، بعد از چند لحظه ویدیو با لینک مستقیم برای دانلود به شما داده می شود.

زمانی که صفحه را اسکرول کنید و به پایین تر بیایید می بینید که لینک دانلود انواع فرمت های ویدیویی موجود است. با کلیک روی هر کدام می توانید ویدیوی خود را در کیفیت و فرمت دلخواه از یوتیوب دانلود کنید.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب با کیفیت بالا

 

 

دانلود مستقیم از یوتیوب با سایت y2mate

دانلود از یوتیوب با سایت y2mate

y2mate یکی از بهترین سایت های دانلود مستقیم از یوتیوب بدون نرم افزار است که من همیشه از این سایت برای دانلود فیلم از یوتیوب با کیفیت بالا و لینک مستقیم استفاده می کنم. با وارد شدن به آدرس y2mate.com و قرار دادن آدرس ویدیوی یوتیوب تان در قسمت Download Video and Audio from YouTube و کلیک روی Start عملیات انتقال ویدیو از یوتیوب روی این سایت آغاز می شود. در صفحه بعد می توانید ویدیوی مورد نظرتان را با کیفیت دلخواه تان دانلود کنید.

 

دانلود از یوتیوب با استفاده از سایت bitdownloader

دانلود از یوتیوب با سایت bitdownloader

سایت bitdownloader هم یک دانلودر یوتیوب قوی محسوب می شود که به راحتی می توانید از این سایت برای دانلود ویدیوهای مورد نظرتان از سایت یوتیوب استفاده کنید. روش کار این سایت هم دقیقا مشابه قبلی است. آدرس ویدیوی یوتیوب را کپی کنید و در کادر وسط صفحه سایت bitdownloader پیست کنید. سپس روی Download کلیک کنید و در صفحه بعد ویدیوی خود را با فرمت و حجم مورد نظر دانلود کنید. این سایت هم به شما اجازه دانلود مستقیم فیلم از یوتیوب با کیفیت HD را می دهد.

 

دانلود فیلم از Youtube با سایت qdownloader

دانلود فیلم از Youtube با qdownloader

سایت qdownloader.net هم یکی از بهترین سایت ها جهت دانلود فیلم از یوتیوب است که مورد استفاده کاربران ایرانی زیادی قرار گرفته است. این سایت هم دقیقا مثل دو سایت قبلی که معرفی کردم کار می کند. با کپی کردن آدرس صفحه ویدیو تون از یوتیوب و پیست کردن در کادر وسط صفحه می توانید لینک دانلود ویدیوی مورد نظرتان را در صفحه بعدی مشاهده کنید.

اگر به دنبال سایت دانلود از یوتیوب با کیفیت بالا 1080p هستید این سایت بهترین گزینه برای شماست.

 

دانلود از یوتیوب با سایت قدیمی savefrom

دانلود از یوتیوب با سایت savefrom

یکی از سایت های محبوب ما ایرانی ها برای دانلود از یوتیوب با تغییر آدرس در سال های اخیر سایت savefrom.net است. این سایت در واقع همان دانلود از یوتیوب با ss است. زمانی که ما دو تا s را ابتدای آدرس ویدیوی خود در یوتیوب قرار می دهیم مستقیما وارد سایت savefrom می شود.

این سایت تنها سایتی است که لینک دانلود ویدیوی مورد نظرتان از یوتیوب را در تمام کیفیت ها به شما می دهد.

نحوه استفاده از این سایت هم دقیقا مشابه سایت های قبلی معرفی شده است. هم می توانید مستقیم وارد سایت savefrom شوید و هم می توانید در صفحه فیلم مورد نظرتان در یوتیوب به ابتدای آدرس ss اضافه کنید و مستقیما وارد صفحه دانلود ویدیو داخل سایت savefrom شوید.

 

دانلود سریع ویدیو از یوتیوب توسط سایت ytmp3

دانلود ویدیو از یوتیوب توسط سایت ytmp3

سایت ytmp3 هم یکی از سایت های خوب برای دانلود از youtube است. از قابلیت های جالب این سایت نسبت به سایت های قبلی این است که برای تبدیل فایل ویدیویی یوتیوب به MP3 هم کاربرد دارد. علاوه بر این با استفاده از این سایت می توانید فیلم های مورد نظرتان را از یوتیوب با کیفیت بالا دانلود کنید. کارکرد این سایت هم مشابه سایت های قبلی است. یعنی لینک ویدیو یوتیوب را بهش می دهید و لینک دانلود مستقیم آن را دریافت می کنید. البته این سایت هم لینک دانلود کیفیت های مختلف ویدیو را به شما می دهد.

 

دانلود فیلم از یوتیوب با فرمت دلخواه توسط سایت clipconverter

دانلود فیلم از یوتیوب با سایت clipconverter

با استفاده از سایت clipconverter خیلی سریع می توانید ویدیو مورد نظرتان را از یوتیوب با فرمت و حجم دلخواه دانلود کنید. این سایت در واقع ویدیو کانورتور یوتیوب است و می توان به عنوان یک دانلودر قوی یوتیوب ازش استفاده کنید.

با کپی کردن آدرس ویدیوی موجود در یوتیوب و پیست کردن در کادر وسط صفحه این سایت و کلیک روی دکمه Continue می توانید ویدیو مورد نظرتان را در فرمت دلخواه دانلود کنید.

 

دانلود از یوتیوب با سایت keepvid

دانلود فیلم از یوتیوب با سایت keepvid

Keepvid یکی از قوی ترین سایت های دانلود فیلم از یوتیوب است که آدرس فعلی این سایت keepvid.ch است. فرق این سایت با سایت هایی که تا الان به شما معرفی کردم این است که علاوه بر دانلود از یوتیوب برای دانلود ویدیو از سوشال های دیگر مثل فیسبوک و توئیتر، VEVO، Vimeo و MTV هم کاربرد دارد.

این سایت بیش از 40 فرمت ویدیویی را پشتیبانی می کند و زمانی که شما لینک ویدیوی مورد نظرتان را برای دانلود از یوتیوب به این سایت می دهید همه فرمت های ویدیویی را برای دانلود به شما نشان می دهد.

این سایت دانلود از اینستاگرام و حتی سایت dailymotion را نیز ساپورت می کند.

برای استفاده از امکانات بیشتر سایت keepvid پیشنهاد می کنم حتما نسخه تحت ویندوز آن را دانلود کنید. چون نسخه آنلاین این ابزار فقط به شما اجازه دانلود تکی ویدیوهای یوتیوب را با کیفیت بالا و لینک مستقیم را می دهد.

 

دانلود مستقیم از یوتیوب بدون نرم افزار و با کیفیت بالا از طریق سایت vidd.ly

سایت دانلود از یوتیوب vidd.ly

سایت vidd.ly یکی از جدیدترین سایت ها در زمینه دانلود ویدیو و فیلم از یوتیوب با کیفیت بالاست که به تازگی ری برند شده است. این سایت بدون فیلتر است و شما به راحتی می توانید با نرم افزار تحت ویندوزی که این سایت به شما ارائه ی دهد هر ویدیویی که مد نظرتان باشد را در هر نوع فرمتی دانلود کنید.

برای استفاده از امکانات ویژه این سایت بهتر است به منوی اصلی بروید و روی گزینه دانلود کلیک کنید. وارد صفحه ای می شوید که در آن لینک دانلود نرم افزار ویژه سایت vidd.ly را مشاهده می کنید. بعد از دانلود به راحتی با وارد کردن لینک صفحه ویدیوی یوتیوب خود در نرم افزار قادر به دانلود آن با کیفیت بالا خواهید بود.

 

افزونه های دانلود فیلم از یوتیوب

به نظرم با نصب افزونه های دانلود از یوتیوب بدون اینکه بخواین وارد سایت خاصی شوید می توانید همان لحظه لینک دانلود ویدیو در یوتیوب را بگیرید و فیلم مورد نظرتان را از یوتیوب دانلود کنید. مشخصه سریع ترین روش دانلود از یوتیوب استفاده از افزونه مرورگرهای مختلف است.

 

افزونه FastestTube برای دانلود از یوتیوب

افزونه FastestTube دانلود از یوتیوب

با استفاده از این افزونه خیلی سریع می توانید ویدیوهای مورد نظرتان را از سایت یوتیوب دانلود کنید. با مراجعه به سایت kwizzu.com می توانید افزونه FastestTube را برای مرورگر مورد نظرتان دانلود کنید.

بعد از نصب افزونه روی مرورگرتان با مراجعه به هر صفحه ای که ویدیو در آن موجود باشد، بلافاصله لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود. با تعیین فرمت مورد نظرتان می توانید ویدیو را خیلی سریع دانلود کنید.

 

افزونه دانلود از یوتیوب FVD Video Downloader

افزونه دانلود از یوتیوب FVD Video Downloader

افزونه FVD Video Downloader هم به طور اختصاصی برای دانلود فیلم از سایت های پخش آنلاین برای مرورگرهای کروم و فایرفاکس طراحی شده است. با جست و جوی عبارت ” FVD Video Downloader” در گوگل به راحتی می توانید به لینک دانلود این افزونه دسترسی پیدا کنید.

با نصب این افزونه کاربردی در هر سایتی که ویدیوی آنلاین داشت مراجعه کنید به طور اتوماتیک لینک های دانلود ویدیو برای شما به نمایش در می آید. با استفاده از FVD Video Downloader فرمت دلخواه ویدیوتان را می توانید برای دانلود انتخاب کنید.

 

معرفی بهترین نرم افزار های دانلود فیلم از یوتیوب در کامپیوتر

نرم افزار های دانلود فیلم از یوتیوب در کامپیوتر

در این قسمت سعی دارم تا شما را با بهترین برنامه های دانلود از یوتیوب برای کامپیوتر آشنا کنم. شاید دوست داشتید باشید در کامپیوتر خود نرم افزاری برای دانلود از یوتیوب داشته باشید. اگر لیست فیلم هایی که می خواهید از یوتیوب دانلود کنید زیاد است برای مدیریت آنها پیشنهاد می کنم حتما از نرم افزار کمکی دانلود فیلم از یوتیوب استفاده کنید. قبل از هر چیز این را بدانید برای دسترسی به نرم افزار دانلود از یوتیوب کافی است عبارت ” دانلود نرم افزار دانلود از یوتیوب با کیفیت بالا ” را در گوگل جست و جو کنید.

 

نرم افزار ویندوزی Mp4 Downloader Pro جهت دانلود فیلم از یوتیوب

بعد از تست چندین نرم افزار دانلود از یوتیوب به این نتیجه رسیدم که برنامه Mp4 Downloader Pro بهترین برنامه تحت ویندوز برای دانلود از یوتیوب است.

دانلود و نصب این نرم افزار بسیار ساده است و جای توضیح نداره! بعد از نصب نرم افزار و باز شدن آن کافی است در بخش Paste URL آدرس ویدیوی یوتیوب خود را قرار دهید. سپس روی Start کلیک کنید تا عملیات دانلود ویدیو از یوتیوب آغاز شود.

بعد از اتمام دانلود کافی است روی Open Folder کلیک کنید تا فولدری که ویدیوی شما در آن دانلود شده است باز شود.

 

دانلود ویدیو از یوتیوب با نرم افزار Any Video Converter

Any Video Converter یک نرم افزار قدیمی و فوق العاده برای دانلود ویدیو از یوتیوب است که از 10 سال پیش تا الان کاربرد دارد. نسخه های متفاوتی از این نرم افزار موجود است که شما باید نسخه رایگانش را دانلود کنید.

بعد از دانلود و نصب این نرم افزار کافی است آن را باز کنید و سپس روی Add URLs کلیک کنید. آدرس ویدیوی مورد نظرتان را در کادر Input URL وارد کنید و در نهایت روی Start Downloading کلیک کنید.

نکته مهم این است که قبل از دانلود ویدیوی مورد نظرتان می توانید فرمت دلخواه تان را انتخاب کنید و سپس اقدام به دانلود ویدیو کنید.

 

نرم افزار دانلود از یوتیوب YouTube Downloader HD

نرم افزار دانلود از یوتیوب YouTube Downloader HD

YouTube Downloader HD نرم‌ افزار بسیار قدرتمندی در زمینه‌‌ دانلود فیلم از یوتیوب است که فقط روی سیستم ‌عامل ویندوز اجرا می ‌شود.

توسط این برنامه می ‌توانید فیلم‌ های با حجم بالا را نیز به‌ راحتی از سایت یوتیوب دانلود کنید. قابلیتی که بسیاری از نرم‌ افزارهای مشابه فاقد آن هستند دقیقا همین است.

این نرم ‌افزار ویدئو ها را با فرمت ‌های دلخواه MP4، FLV و AVI و با کیفیت HD پشتیبانی می‌کند. نحوه دانلود از یوتیوب به کمک این نرم‌افزار بسیار ساده است و دقیقا مشابه نرم افزار های قبلیست. فقط باید آدرس ویدئو را در محیط آن  و در کادر Video URL وارد کنید تا برنامه عملیات دانلود را به اجرا درآورد.

پیش از اجرای دانلود از قسمت Video Quality حجم و کیفیت مورد نظرتان را می توانید انتخاب کنید. کادر Save to نیز برای تعیین محل ذخیره فایل های ویدیویی دانلود شده در ویندوز است.

به جرات می توان گفت بهترین نرم افزار دانلود فیلم از یوتیوب YouTube Downloader HD است که نسخه رایگان را هم اکنون از سایت اصلی سازنده نرم افزار می توانید دانلود کنید. برای دانلود برنامه یوتیوب برای کامپیوتر با لینک مستقیم اینجا کلیک کنید.

 

دانلود از یوتیوب با استفاده از نرم افزار ویدئو پلیر VLC

نرم افزار ویدئو پلیر VLC

یکی از نرم افزار های خوب برای دانلود ویدئو از youtube ویدیو پلیر VLC در ویندوز است که خیلی از ما به صورت پیشفرض روی سیستم خود نصب کردیم و از آن استفاده می کنیم. اما خیلی از ما نمی دانیم از این نرم افزار برای دانلود از یوتیوب هم می توانیم استفاده کنیم.

ابتدا آخرین نسخه این نرم افزار محبوب را از سایت های ایرانی دانلود نرم افزار دانلود کنید.

سپس نرم افزار را نصب کنید و بعد از باز شدن روی Media کلیک کنید. از منوی باز شده گزینه Open Location from clipboard را انتخاب کنید.

آدرس ویدیوی یوتیوب خود را که قبلا کپی کردید را در این کادر پیست کنید. یادتان باشد برای کپی کردن آدرس ویدئو از یوتیوب، روی ویدئو کلیک راست کنید و روی Copy video URL کلیک کنید.

خب در مرحله آخر فرمت ویدیو را انتخاب کنید و در نهایت پروسه دانلود ویدیوی مورد نظرتان در حال اتمام است. سپس روی Open Folder کلیک کنید تا فولدری که ویدیوی شما دانلود شده است را مشاهده کنید.

 

سوالات متداول در زمینه دانلود از سایت یوتیوب

سوالات متداول در زمینه دانلود از یوتیوب

آیا بدون هیچ نرم افزاری می توان از یوتیوب فیلم دانلود کرد؟

بله از طریق سایت هایی که در ابتدای مقاله معرفی کردیم بدون هیچ نرم افزار جانبی می توانید خیلی سریع ویدیوهای مورد نظرتان را از یوتیوب دانلود کنید.

 

آیا راهی برای دانلود ویدیو از یوتیوب با کیفیت بالا وجود دارد؟

بله. تمام کیفیت ها از طریق نرم افزار VLC قابل دانلود می باشد. حتی بعضی از ویدیو ها را می توانید با فرمت 4K از یوتیوب دانلود کنید.

 

چطور می توانم از طریق گوشی موبایلم از یوتیوب فیلم دانلود کنم؟

اگر گوشی شما آیفون است اپلیکیشن Documens by Readdle را نصب کنید. همچنین اگر گوشی شما اندروید است دانلود از یوتیوب با استفاده از نرم افزار mp4 downloader pro در گوشی های اندروید بسیار ساده است. 

 

بهترین اپلیکیشن دانلود فیلم از یوتیوب برای اندروید کدام است؟

بهترین اپلیکیشن ها برای دانلود از یوتیوب که روی گوشی های اندروید کاربرد دارد به ترتیب YouTube ،Go Videoder، TubMate که از مارکت های موبایلی مثل گوگل پلی می توانید دانلود کنید. این اپلیکیشن ها رایگان هستند.

 

آیا ربات دانلود از یوتیوب هنوز کار می کند؟

بله برای این کار کافی است ربات تلگرام Utubebot را به تلگرام خود اضافه کنید. سپس لینک صفحه ویدیو یوتیوب را به ربات بدهید تا لینک دانلود مستقیم آن را در کیفیت ها و حجم های مختلف به شما بدهد.

 

آیا دانلود از یوتیوب با idm یا همان اینترنت دانلود منیجر امکان پذیر است؟

بله برای این کار ابتدا باید وارد تنظیمات IDM شوید و از قسمت سایت های ارائه دهنده لینک دانلود، سایت یوتیوب را به آن اضافه کنید. پس از این کار هر بار که وارد صفحه ای از یوتیوب شوید که در آن ویدیو وجود داشته باشد به صورت خودکار آیکون دانلود منیجر در کنار آن ظاهر می شود و می توانید ویدیوی مورد نظرتان را در کیفیت دلخواه دانلود کنید.

 

دانلود های یوتیوب کجا ذخیره می شوند؟

به طور کلی موقع دانلود ویدیو از یوتیوب می توانید مسیر آن را مشخص کنید. اما به طور پیشفرض توی ویندوز و گوشی های اندرویدی در پوشه ای به نام download ذخیره می شوند.

 

جمع بندی و سخن آخر

در این مقاله سعی کردم بهترین و ساده ترین روش های دانلود فیلم و ویدیو از یوتیوب را به شما آموزش دهم. از این روش ها در هر دستگاهی چه موبایل، تبلیت و چه لپ تاپ می توانید استفاده کنید. از نظرتان هر کدام از روش ها ساده تر بود براتون حتما از همان روش استفاده کنید.

امیدوارم از این مقاله کاربردی هم استفاده کافی را برده باشید. اگر شما هم سایت، اپلیکیشن، افزونه یا نرم افزاری را برای دانلود از یوتیوب می شناسید حتما به ما معرفی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا