اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
داستان سریال Money Heist: Korea فاش شد + تریلر جدید و تاریخ انتشار_62a86be0da429.jpeg
داستان سریال Money Heist: Korea فاش شد + تریلر جدید و تاریخ انتشار_62a86be0da429.jpeg

داستان سریال Money Heist: Korea فاش شد + تریلر جدید و تاریخ انتشار

تریلر رسمی سریال Money Heist: Korea- Joint Economic Area بالاخره منتشر شد که انگیزه های سیاسی پشت سرقت از بانک مرکزی کره را افشا می کند. بازسازی سریال محبوب اسپانیایی Money Heist یا سرقت پول از سرویس نتفلیکس در ابتدا در سال ۲۰۲۰ تایید شده بود. اکنون در شرایطی که تنها چند هفته تا انتشار Money Heist: Korea فاصله داریم، تازه ترین تریلر آن منتشر شده است، سریالی که ساختار مشابه سریال مانی هایست داشته و در مورد تیمی از سارقان است که از نام هایی مشابه اسامی به کار رفته در سریال اصلی برای انجام یک سرقت دیوانه وار استفاده می کند اما این بار داستان در کره ای که تازه متحد شده رخ می دهد.

داستان سریال Money Heist: Korea  + ویدیو و تاریخ انتشار

این تریلر تازه که روایت داستان سرقت پول در مکان و فرهنگ جدیدی است، انگیزه سرقت را خیانت اقتصاد مشترک کره متحد شده عنوان می کند که باعث خلق سیستمی شده که تنها به سود ثروتمندان بوده و بقیه جامعه را در فقر رها کرده است. نقشه پروفسور این است که تیم سارقان کنترل اقتصاد را در دست گرفته و ۴ تریلیون وون را از بانک مرکزی کره به سرقت ببرند. از بازیگران سریال Money Heist: Korea  می توان به یو جی تائه، جون جونگ سئو، لی وون جونگ، جانگ یون جو، لی هیون وو، لی کیو هو و کیم جی هو اشاره کرد و پارک هائه سو که در سریال کره ای محبوب دیگر نتفلیکس، یعنی Squid Game، بازی کرده است نیز شناخته شده ترین بازیگر این سریال خواهد بود.

داستان سریال Money Heist: Korea  + ویدیو و تاریخ انتشار

این تیم جدید از بازیگران پیچش داستانی جذابی به داستان سریال اورجینال اسپانیایی خواهند آورد، سریالی که در قالب ۱۲ اپیزود در فصل اول منتشر خواهد شد. سریال سرقت پول: کره با نام رسمی Money Heist: Korea – Joint Economic Area در تاریخ ۲۴ ژوئن (۳ خرداد ماه) از طریق سرویس نتفلکیس منتشر خواهد شد. برای تماشای تریلر کامل این سریال کره ای می توانید از این لینک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

Wrong Side of the Tracks ؛ درام اسپانیایی جدیدی در راه تبدیل شدن به «سرقت پول»

بازسازی جذاب سکانسی اکشن از سریال «سرقت پول» توسط بچه‌های نیجریه‌ای + ویدیو

نوشته های مشابه

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.