اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
خواننده و بازیگر سریال «سرخوشی» به خاطر ابراز علاقه به امبر هرد روی صحنه هو شد_62a71bc4c29d2.jpeg
خواننده و بازیگر سریال «سرخوشی» به خاطر ابراز علاقه به امبر هرد روی صحنه هو شد_62a71bc4c29d2.jpeg

خواننده و بازیگر سریال «سرخوشی» به خاطر ابراز علاقه به امبر هرد روی صحنه هو شد

دومینیک فایک بازیگر سریال «سرخوشی» (Euphoria)، پس از اعتراف به تخیلاتش در مورد کتک خوردن توسط امبر هرد، طرفدارانش را شوکه کرد. او پس از اظهار نظرهای جنجالی درباره امبر هرد، مورد انتقادات شدیدی قرار گرفته است. فایک هفته گذشته در کنسرتی که در دانشگاه نورث وسترن اجرا می کرد، اجرا را متوقف کرد تا از تفکراتش درباره امبر هرد بگوید. در ویدیویی که در فضای مجازی منتشر شده است، او می گوید که می خواهد صادق باشد و از نظرش امبر هرد جذاب است. با اینکه پس از این حرف، صدای اعتراض تماشاچیان بلند شد و باعث گیجی او شد، اما او به حرف های خود ادامه داد.

دومینیک فایک بازیگر سریال «سرخوشی»، دوست دارد از امبر هرد کتک بخورد!این بازیگر در ادامه اعتراف کرد که فانتزی آن را دارد که امبر هرد او را کتک بزند و تصور آن صحنه برای او جذاب است. او در ادامه گفت که می داند که شاید این نظر همه نباشد و زمانی نیست که بتوان روی آن تمرکز کرد، اما او این فانتزی کتک خوردن از او را دارد. فایک توضیح نداد که چرا افکار خود را در مورد هرد بیان کرده است، اما طرفداران با بلند کردن صدایشان او را متوقف کردند.

دومینیک فایک بازیگر سریال «سرخوشی»، دوست دارد از امبر هرد کتک بخورد!اظهارات فایک در بحبوحه بررسی‌های عمومی دادگاه شکایت جانی دپ از امبر هرد، جالب توجه بود. فایک که از واکنش منفی جمعیت ناراحت نبود، کنسرتش را ادامه داد. طرفداران به سرعت در توییتر او را به دلیل اینکه ظاهراً خشونت خانگی را تایید می کند، مورد انتقاد قرار دادند. آنها معتقد بودند بیان این مسئله که او صرفا به خاطر جذابیت و زیبایی هرد با خشونت او مشکلی ندارد، درست نیست. از نظر او این گونه اظهار نظرها درباره سو استفاده کننده و قربانی سو رفتار قابل درک نیست.

دومینیک فایک بازیگر سریال «سرخوشی»، دوست دارد از امبر هرد کتک بخورد!دومینیک دیوید فایک متولد ۳۰ دسامبر ۱۹۹۵ است و ۲۶ سال دارد. او با انتشار چند آهنگ در ساند کلود توانست خود را به دنیای موسیقی معرفی کند. او برای بازی در سریال «سرخوشی» تست داد و مورد توجه مسئول انتخاب بازیگران قرار گرفت. فایک هنوز توضیحی درباره اظهاراتش در دانشگاه نورث وسترن نداده است.

بیشتر بخوانید:

ستاره‌های سریال «سرخوشی» در واقعیت چند سال دارند؟

بریتی اسپیرز می‌گوید سریال «سرخوشی» برایش مثل مدیتیشن است

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.