خارج کردن آهنگ های شریت در اپل_5e99a555ebd39.jpeg
خارج کردن آهنگ های شریت در اپل_5e99a555ebd39.jpeg

خارج کردن آهنگ های شریت در اپل

سرفصل های این مقاله

خارج کردن آهنگ های شریت در اپل

با توجه به استقبال شما عزیزان از پست آموزشی خارج کردن آهنگ های تلگرام، آموزشکده پیشگام آی تی تصمیم به جست و جو و پیدا کردن راهی برای خارج کردن آهنگ دریافت شده از برنامه کاربردی Share it کرد و این آموزش کاربردی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با تیم پیشگام آی تی همراه باشید.

ابتدا برنامه File Master را از اپ استور دانلود کنید. وارد برنامه شر ایت شوید و فایل های مورد نظر خود را از My File انتخاب کنید. این آموزش برای تمامی فایل ها اعم از موزیک و ویدئو قابل استفاده است.

قسمت موزیک را باز کرده و دست خود را بر روی فایل مورد نظر چند ثانیه نگه دارید و گزینه Open in را انتخاب کنید و از پنجره باز شده Copy to FileMaster را انتخاب کنید. پس از آن به صورت خود کار وارد برنامه FileMaster خواهید شد.

برای خارج کردن و دریافت فایل خام برنامه iTools را در کامپیوتر شخصی خود نصب کنید و گوشی خود را با کابل اصل به آن وصل کنید و برنامه FileMaster را انتخاب کنید و از گزینه های کنار آن گزینه decument را انتخاب کنید و فایل خود را اکسترت کنید. در ادامه کلیپ این آموزش را تماشا کنید.

 

 

اگر از مقاله بالا لذت بردید، پس به مطالب زیر هم سر بزنید:

اشتراک گذاری:

محسن

محسن

خوشحالم که توانستم برای مردم عزیز کشورم کمی مفید باشم و با اشتراک گذاری مقالات از مراجع معتبر یا با تحقیق در رابطه با آن موضوع در پیشرفت آگاهی مردم ایران عزیز گامی بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *