جواب استخاره صفحه ۲۳۱ سوره هود_۶۰۰d45ed86c92.jpeg
جواب استخاره صفحه ۲۳۱ سوره هود_۶۰۰d45ed86c92.jpeg

جواب استخاره صفحه ۲۳۱ سوره هود

جواب استخاره صفحه ۲۳۱ قرآن کریم به همراه متن، ترجمه و تفسیر آیه ۸۲ سوره هود و شامل نتیجه کلی استخاره، معامله و ازدواج، خدمتتان تقدیم می‌گردد.

جواب استخاره صفحه ۲۳۱ سوره هود آیه ۸۲

جواب استخاره صفحه ۲۳۱ سوره هود آیه ۸۲، از معنی آیه بسیار بد است.

انجام این کار بسیار شوم است و جز ضرر و درد سر و بدبختی، نتیجه ای ندارد، هرگز به طرف این کار نروید که به سرگردانی و پشیمانی دچار می‌شوید.

برای مطالعه پاسخ استخاره سایر صفحات همراه با توضیح به لینک زیر مراجعه نمایید، یا در سایت جستجو کنید:
جواب استخاره با قرآن خط عثمان طه

متن و ترجمه آیه ۸۲ سوره هود

فَلَمَّا جَاءَ أَمْرُنَا جَعَلْنَا عَالِیَهَا سَافِلَهَا وَأَمْطَرْنَا عَلَیْهَا حِجَارَهً مِّن سِجِّیلٍ مَّنضُودٍ (سوره هود، آیه ۸۲)

و هنگامى که فرمان ما فرا رسید، آن (شهرها) را زیر و رو کردیم؛ و بارانى از سنگ به صورت گِلهاى متحجّر متراکم، بر آنها فرو ریختیم.

جواب استخاره صفحه 231 سوره هود آیه 82
جواب استخاره صفحه ۲۳۱ سوره هود آیه ۸۲

تفسیر آیه ۸۲ سوره هود

در ادامه پاسخ استخاره صفحه ۲۳۱ به تفسیر آیه ۸۲ سوره هود می‌پردازیم.

لحظه عذاب فرا رسید و به انتظار لوط پیامبر پایان داد، قرآن مى‌گوید: «هنگامى که فرمان ما فرا رسید آن سرزمین را زیر و رو کردیم، و بارانى از سنگ، از گِل هاى متحجر متراکم بر روى هم، بر سر آنها فرو ریختیم» (فَلَمّا جاءَ أَمْرُنا جَعَلْنا عالِیَها سافِلَها وَ أَمْطَرْنا عَلَیْها حِجارَهً مِنْ سِجِّیل مَنْضُود).

«سِجِّیل» در اصل، یک کلمه فارسى است، که از «سنگ» و «گل» گرفته شده است، بنابراین چیزى است نه کاملاً مانند سنگ سخت، و نه همچون گل سست است، بلکه برزخى میان آن دو می‌باشد.

«مَنْضُود» از ماده «نضد» به معنى روى هم قرار گفتن و پى در پى آمدن است، یعنى این باران سنگ، آن چنان سریع و پى در پى بود، که گویى سنگ‌ها بر هم سوار مى‌شدند.

برای مطالعه بیشتر، به بخش متن، ترجمه و تفسیر قرآن کریم در پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی مراجعه نمایید.

تجربه و دیدگاه خود را در مورد نتیجه استخاره صفحه ۲۳۱ با ما به اشتراک بگذارید.

نکته مهم پیرامون رعایت حقوق مادی و معنوی

هر گونه برداشت از متن، اصطلاحات و … به هر شکل حتی در صفحات مجازی و اینترنت و فروشگاه‌های کتاب‌های اینترنتی، pdf و … فقط با معرفی منابع و سایت‌های زیر جایز است.

۰

امتیاز

جواب استخاره صفحه ۲۳۱ شامل آیه ۸۲ سوره هود بر اساس قرآن کریم و خط عثمان طه به همراه توضیح و تفسیر

User Rating: ۴.۷۶ ( ۱۶ votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *