اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

جنجال کشف حجاب شبنم فرشادجو + عکس

عکس بی حجاب شبنم فرشادجو در اینستاگرام جنجالی شد ، ماجرای کشف حجاب شبنم فرشادجو چیست ؟ چرا شبنم فرشادجو عکس بی حجابش را منتشر کرد ، ماجرای استوری جنجالی شینم فرشادجو چیست ؟ عکس بی حجاب شبنم فرشادجو تصویری از او در دل کویر است که پوشش نامناسب و بدون روسری دارد

کشف حجاب شبنم فرشاد جو

کشف حجاب شبنم فرشادجو بازیگر تلویزیون ناخواسته و از روی یک اشتباه بود.وی با پی بردن از اشتباهش که سهوی بود تقاضا کرده است این عکس بدون حجاب دست به دست نشود.

ابتدا مشخص نبود که خانم فرشادجور واقعا خواسته کشف حجاب کنه یا نه اما عکس بی حجابی در استوری اینستاگرامش منتشر شد که شوک برانگیز بود چرا که ایشان مدتی است در شبکه تلویزیونی و در آگهی لوازم زیبایی و بهداشتی ایفای نقش می کند و بعید بود موقعیت خودش را به خطر بیندازد اما در این عکس لباس های غیرمتعارف به تن دارد .

توضیح شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو بلافاصله بعد از حذف عکس بدون حجابش در استوری خود اشاره داشته است که این عکس را قرار بود به یکی از دوستان دخترش ارسال کند که برای دقایقی در استوری اش انتشار یافته است و از مردم خواست این عکس را انتشار ندهند چرا که شرعا و عرفا ایراد دارد.

عکس بی حجابل شبنم فرشاد جو ،کشف حجاب شینم فرشاد جو

عکس بی حجابل شبنم فرشاد جو ،کشف حجاب شینم فرشاد جو

عکس بی حجابل شبنم فرشاد جو ،کشف حجاب شینم فرشاد جو

اینستاگرام شبنم فرشادجو

پیج اینستاگرام شبنم فرشادجو : shabnamfarshadjoo

نوشته های مشابه

 

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eskisehir escort - trbet.vip - cratosslot