تنها ۱٪ از مردم می‌توانند کلمات پنهان در این تصویر را بخوانند_62a71b424b7d8.jpeg
تنها ۱٪ از مردم می‌توانند کلمات پنهان در این تصویر را بخوانند_62a71b424b7d8.jpeg

تنها ۱٪ از مردم می‌توانند کلمات پنهان در این تصویر را بخوانند

این تصویر با خطای دیدی که ایجاد می‌کند می‌تواند نشان دهد که بینایی شما خوب است یا بد.

بر اساس گزارش‌ها حروف زیر تنها توسط یک درصد از مردم قابل خواندن است. اما آیا شما قادر به رمزگشایی آن و جزء آن یک درصد هستید؟ خودتان را امتحان کنید.

تصویر حیرت انگیزی که توسط هکتیک نیک، ستاره تیک تاکی در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، کاربران پلتفرم TikTok را به چالش کشید.

او با انتشار این عکس گفت: «تنها یک درصد از مردم می‌توانند آنچه در این تصویر پنهان شده را بخوانند. می‌توانم یک راهنمایی کنم: سعی کنید چشمانتان را تا ۹۰ درصد ببندید، شاید بتوانید آن را رمزگشایی کنید.» او اضافه کرد: «این تصویر را برای دوستانتان بفرستید و ببینید چه کار می‌کنند.»

این تصویر کاربران را به شدت گیج کرد اما سرانجام افرادی توانستند آن را درست حدس بزنند. در واقع اگر همان کاری که هکتیک گفت را انجام دهید

فقط ۱٪ از مردم می‌توانند کلمات پنهان در این تصویر را بخوانند

و سعی کنید چشمان خود را تا حد زیادی ببندید احتمالا شما هم این عبارت را می‌بینید: BAD EYES، که به معنی چشمان ضعیف است.

یکی از کاربران با ناامیدی نوشت: «چشمان من واقعا ضعیف است. نمی‌توانم ببینم چه نوشته شده.» کاربر دیگری در پاسخ نوشت: «از زوایای کناری به آن نگاه کن، می‌توانی ببینی‌اش.»

نوشته های مشابه

سومی با افتخار نوشت: «من بدون اینکه کار خاصی انجام بدهم می‌توانم بخوانمش.» و نفر چهارم در نهایت فاش کرد: «خدای من! بعد از ۱۰ دقیقه تلاش بالاخره توانستم کشفش کنم. نوشته BAD EYES.»

فقط ۱٪ از مردم می‌توانند کلمات پنهان در این تصویر را بخوانند

از آنجایی که تصور می‌شود بسیاری از شرکت‌های معروف به نام و طراحی لوگوی برند خود فکر می‌کنند، کاربران برای کشف معنای پنهان در لوگوی شرکت ال جی LG نیز به چالش کشیده شدند که ظاهرا هدف آن این است که کاری کند خودمان را بیشتر دوست داشته باشیم.

در مورد دیگری هم یک تست خطای دید دیگر مطرح شد که بسته به آنچه ابتدا می‌بینید، چگونگی عاشق شدن شما در یک رابطه عاشقانه را فاش می‌کند.

بیشتر بخوانید:

این تصویر با خطای دیدی که ایجاد می کند شخصیتتان را فاش خواهد کرد

خطای دید چالش برانگیز؛ ۹ چهره را در این تصویر پیدا کنید

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.